Z Hunting Day: To Live or Die
4.5
5339

Z Hunting Day: To Live or Die

ورژن1.1.7 توسط Mad Fun

دانلود Z Hunting Day: To Live or Die 1.1.7 بازی روز شکار : زنده بمان یا بمیر اندروید

Z Hunting Day: To Live or Die

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی Mad Fun می باشد. ویروس همه را به زامبی تبدیل کرده و تنها شما می توانید با زامبی ها مبارزه کنید. یک تیم از بازماندگان می خواهند این ویروس را از بین ببرند. سفر خود را در سراسر جهان آغاز کنید تا بتوانید این بازماندگان را پیدا کنید و به کمک آنها دنیا را نجات دهید. برای نجات سرنوشت انسانها، سعی کنید زامبی ها را بکشید، بازماندگان بیشتری را بیابید تا بتوانید با کمک یکدیگر زامبی ها را نابود کنید. اسلحه خود را بردارید و برای نجات افراد بی گناه مبارزه کنید. سلاح خود را از بین 12 نوع تفنگ در اندازه های مختلف برای بازیکنان خود انتخاب کنید، همچنین لازم است این نکته را ذکر کنیم که با کمک 11 سلاح دیگرر و 4 نوع چاقو می تانید در جنگ با زامبی ها سریعتر برنده شوید. با هر بار ورود به سیستم پاداش های روزانه را دریافت کنید و با شکست دادن زامبی ها و نجات بازماندگان بیشتر پاداش های شگفت انگیز کسب کنید. برای هدایت شخصیت بازی باید صفحه را به سمت چپ یا راست بچرخانید و با حرکت سصفحه به سمت بالا و پایین لنز را حرکت دهید.

برخی از ویژگی های بازی Z Hunting Day: To Live or Die اندروید :


- انتخاب از بین چند نوع سلاح
- شامل وظایف مختلف برای انجام
- وجود 5 نقشه و 4 نوع وظیف
- حداکثر 200 مرحله برای تکمیل توسط بازیکنان
- کسب پاداش های روزانه و شگفت انگیز
- کنترل آسان بازی

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.zombiesurvival.fpssnipergame

تاریخ بروزرسانی:

1398.01.10

آخرین ورژن:

1.1.7

حجم:

86 + 86 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 2.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Z Hunting Day: To Live or Die

دانلود بازی Z Hunting Day: To Live or Die اندروید دانلود بازی Z Hunting Day: To Live or Die اندروید دانلود بازی Z Hunting Day: To Live or Die اندروید دانلود بازی Z Hunting Day: To Live or Die اندروید
برچسب های Z Hunting Day: To Live or Die
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.