Worms Zone .io - Voracious Snake
4.4
11171

Worms Zone .io - Voracious Snake

ورمز یو
ورژن2.2.0 توسط CASUAL AZUR GAMES

دانلود Worms Zone .io - Voracious Snake v2.2.0 بازی منطقه کرم ها اندروید

نسخه مود شده با سکه بی نهایت


تمامی اسکین ها قابل خریداری و انتخاب

Worms Zone .io - Voracious Snake

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی CASUAL AZUR GAMES می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید به نبرد با کرم های شجاع در یک میدان مبارزه ای عظیم بپردازید. کرم خود را تبدیل به بزرگترین کرم کنید و عنوان قهرمانی را به دست آورید. از انواع پوسته، پوست مورد علاقه را برای کرم خود انتخاب کنید و یا طرح مورد نظرتان را ایجاد کنید. تاکتیک های مختلفی وجود دارد که می توانید هر یک از آنها مثل جنگنده، سازنده و غیره را انتخاب کنید و قهرمان شوید. صرف نظر از اینکه چه تاکتیکی انتخاب می کنید یک قانون ساده وجود دارد ان هم این است که اگر با حریف مبارزه کنید ممکن است از بین بروید اما اگر بتوانید دشمن را محاصره کنید نه تنها انها را از بین می برید بلکه تمام آیتم ها و خوراکی های خوشمزه ای را که از سایر بازیکنان گرفتند و یا از داخل محیط بازی جمع آوری کرده اند را به دست خواهید آورد. در میدان نبرد جوایز مختلفی وجود دارد که با کسب آنها می توانید وضعیت کرم تان را بهبود ببخشید. همچنین می توانید از آنها عاقلانه استفاده کنید و از آنها برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان استفاده کنید.

برخی از ویژگی های بازی Worms Zone .io - Voracious Snake اندروید :


- وجود تاکتیک های مختلف
- انتخاب پوسته دلخواه برای کرم خود
- جمع آوری آیتم های خوشمزه
- کسب جوایز مختلف
- استفاده از جوایز برای بهبود بخشیدن وضعیت کرم خود
- گیم پلی اعتیادآور

آپدیت نسخه Worms Zone .io - Voracious Snake 2.2.0 اندروید
We constantly update our game to make it even better for you. This update includes performance improvements and bug fixes.
• Bugs fixed
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.wildspike.wormszone

تاریخ بروزرسانی:

1400.03.9

آخرین ورژن:

2.2.0

حجم:

42 - 57 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

ویدئو

تصاویر Worms Zone .io - Voracious Snake

دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید دانلود بازی Worms Zone .io اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.