Army games: Gun Shooting
4.3
3194

Army games: Gun Shooting

تیراندازی با اسلحه

دانلود Army games: Gun Shooting v1.0.12 بازی تیراندازی با اسلحه اندروید


Army games: Gun Shooting

یک بازی تیراندازی از استودیوی بازیسازی FREE SHOOTING FPS GAME DEV می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما تصمیم می گیرید که چگونه تیراندازی خود را به پایان برسانید. مهارت های نبرد خود را نشان دهید. بهترین بازیهای کماندوی خود را انجام دهید و انواع ماموریت های تکاور پر از عملیات پنهانی را انجام دهید. شما یکی از نیروهای ویژه در میدان نبرد برای انجام دادن وظایف خود هستید. دشمنان را از مخفیگاه بیرون بیاورید و از متحدان خود محافظت کنید. اقدامات کماندویی خود را نشان دهید و مراحل چالش برانگیز را به پایان برسانید. در این بازیهای ارتشی، تمام آنچه شما نیاز دارید این است که فقط هدف بگیرید، ماشه را فشار دهید و به همه دشمن خطرناک شلیک کنید. از بین انواع سلاح های مدرن و منحصر به فرد یکی را انتخاب کنید و یا سلاح های جدید باز کنید و از آنها در مراحل بعدی استفاده کنید. از اسلحه تک تیرانداز برای ترور با برد طولانی و از تفنگ تهاجمی برای مقابله با تروریست ها به عنوان تکاور ویژه استفاده کنید. دشمنانی که با آنها روبرو هستید بسیار خطرناک هستند، حتی برخی از آنها نیروهای ویژه بسیار آموزش دیده ای هستند. مهارت های تیراندازی کماندویی را با مأموریت جذاب و چالش برانگیز به آنها نشان دهید و مراقب هواپیماهای بدون سرنشین و RPG دشمن باشید. آخرین وظیفه چالش برانگیز شما، حمله به منطقه بسیار محافظت شده دشمن، حمله به پایگاه دشمن، روبرو شدن با نیروهای ویژه دشمن کاملاً آموزش دیده با سلاح های عالی و مدرن و سپس تکمیل کردن مأموریت خود است.

برخی از ویژگی های بازی Army games: Gun Shooting اندروید :
- دارای حالت یک نفره:
- افکت های عالی واقع گرایانه
- گرافیک جذاب و هوش مصنوعی بالای دشمن
- کنترل های عالی
- انواع انبار مهمات
- انتخاب انواع سلاح های مدرن و منحصر به فرد
- باز کردن سلاح های جدید


آپدیت نسخه Army games: Gun Shooting 1.0.12 اندروید
System optimization.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.CounterAttack.StrikeForce.GunFire.FreeFight

تاریخ بروزرسانی:

17 اردیبهشت 1400

آخرین ورژن:

1.0.12

حجم:

109 + 87 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


تیراندازی با اسلحه Army games: Gun Shooting تصاویر

دانلود بازی Army games Gun Shooting اندروید دانلود بازی Army games Gun Shooting اندروید دانلود بازی Army games Gun Shooting اندروید دانلود بازی Army games Gun Shooting اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.