World War: Fight For Freedom
4.5
7,688

World War: Fight For Freedom

جنگ ساحلی | نبرد برای زنده ماندن
ورژن0.1.3 توسط Horus Entertainment
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 16 سال به بالا

دانلود World War: Fight For Freedom v0.1.3 بازی تیراندازی اول شخص جنگ ساحلی اندروید

World War: Fight For Freedom

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی Horus Entertainment می باشد. Beach War یک بازی تیراندازی اول شخص است. در اینجا بازیکنان باید به تنهایی با تانک ها و هواپیماها و سربازان مسلح بسیاری مبارزه کنند. در اینجا بازیکنان وظیفه دارند در محل حمله قبلی دشمن مستقر شوند. پس باید بسیاری از انواع دشمنان از جمله پیاده نظام، تانک های سنگین، هواپیماهای مجهز به موشک را از بین ببرید. در ابتدا دشمنان پراکنده هستند ولی به مرور مراحل دشوارتر و شلوغ تر می شود حتی در بعضی از نبردها دشمنان به سمت شما می آیند که باید به سمت آنها بصورت بی پایان شلیک کنید. مبارزات نه تنها در روز بلکه در شب نیز انجام می شود و همین ویژگی باعث می شوید برای بازیکنان تجربیات جدیدی ایجاد شود. در این بازی چراغ های جستجو و شبانه از آیتم های ضروری در مبارزات شبانه هستند. اگر بصورت ماهرانه بین تعداد سلاح های مجهز و تعداد دشمنان موجود تعادل ایجاد کنید به راحتی می توانید انها را از بین ببرید در غیر این صورت مقاومت کردن در برابر بازیکنان دشمن سخت می شود. همچنین باید نیروهای تدارکاتی دشمنان را با استفاده از هواپیما نابود کنید و به سمت آنها شلیک کنید. در اینجا هر روز یک ماموریت به شما محول می شود، گاهی باید در تاریکی با دشمنان بجنگید و یا در هنگام ظهر مبارزه کنید. Beach War یک بازی عالی به عنوان نابود کننده تانک ها می باشد که شما باید با تانک خود به سمت تانک های بازیکنان دیگر تیراندازی کنید.

برخی از ویژگی های بازی World War: Fight For Freedom اندروید :
- حرکت براساس فیزیک واقعی
- حمله در شب با استفاده از چراغ ها
- سلاح ها از مسلسل های 50 میلی متری تا گرمای موشک ها را شامل می شود
- انجام حملات هوایی در مقیاس بزرگ
- شامل انواع سلاح ها
- وجود حملات پشتیبانی از بمب افکن های B58
- جلوه های بصری عالی و صدای واقعی تر

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.horus.beach.head

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 20 مرداد 1401

آخرین ورژن:

0.1.3

حجم:

95 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر World War: Fight For Freedom

دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید دانلود بازی Beach War Fight For Survival اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.