Stealth Master: Assassin Ninja
4.0
4,360

Stealth Master: Assassin Ninja

استاد مخفی شدن
ورژن1.12.0 توسط SayGames Ltd
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Stealth Master: Assassin Ninja v1.12.0 بازی استاد مخفی شدن اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

Stealth Master: Assassin Ninja

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی SayGames Ltd می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در

بازی استاد مخفی شدن اندروید

شما بادی نینجای خود را کنترل کنید و بصورت مخفیانه به داخل ساختمان ها نفوذ کنید و از میان سایه ها سر بخورید و افراد شرور را از بین ببرید. بدون اینکه دیده شوید باید دزدی های باور نکردنی انجام دهید. کار خود را از راه دور با تفنگ انجام دهید و بدون اینکه کسی شما را ببینید ماموریت ها را تکمیل کنید. از بین تعداد زیادی از شخصیت های مورد علاقه یکی را انتخاب کنید و در ماموریت های نینجایی سخت که به مهارت و سرعت نیاز دارد شرکت کنید و گانگسترها را از بین ببرید. برای اینکه بتوانید به رئیس در هر مرحله برسید باید تمام کارها را بصورت مخفی انجام دهید و با تمام کردن کارهای بسیاری در پایان به رئیس خواهید رسید. در بازی Stealth Master: Assassin Ninja مجموعه ای از سلاح ها وجود دارند که باید سلاح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و مهارت های خود را تقویت کنید. ابزار مناسب برای عر شغلی که قرار است انجام دهید انتخاب کنید و بدین ترتیب تبدیل به یک استاد واقعی شوید. با محیطی که در آن هستید خودتان را سازگار کنید و از محیط اطراف با استفاده از خلاقیت به نفع خود استفاده کنید. از چراغ قوه، لیزر، گذرگاه های مخفی استفاده کنید و مواد منفجره را به سمت دشمنان شلیک کنید تا بتوانید دشمنان بسیاری را به یکباره از بین ببرید. در اینجا می توانید تظاهر به یک گیاه گلدان کنید و از ده ها راه مختلف برای استفاده از محیط کمک بگیرید. از جلوی نگهبانان و تجهیزات امنیتی پیشرفته بصورت مخفیانه بگذرید. ماموریت های سرقت که ترکیبی از حرکات مخفی کاری و تکمیل بازیهای فکری می باشد را تکمیل کنید. استراتژی خود را برنامه ریزی کنید و کارهای خود را از دور بصورت تک تیراندازی انجام دهید و با تکمیل ماموریت ها پول نقد کسب کنید.با پول هایی که کسب می کنید می توانید قفل ده ها شخصیت جالب را باز کنید و یا سطح آنها را بالا ببرید و به آنها آموزش دهید. برای پیدا کردن نینجاهای مورد علاقه خود از بین ستاره های ابر قهرمانان و ابرشرورهای فوق العاده یکی را انتخاب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Stealth Master: Assassin Ninja اندروید :
- سازگار شدن با محیط خود
- استفاده از راه های مختلف برای نابود کردن دشمنان
- برنامه ریزی کردن و انتخاب استراتژی خود
- تکمیل ماموریت های مختلف
- باز کردن ده ها شخصیت جالب
- ارتقا دادن سطح شخصیت خود
- انتخاب از بین ستاره ها اکشن، ابر قهرمانان، ابر شرور ها و غیره

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.stealthgame.master

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 7 شهریور 1401

آخرین ورژن:

1.12.0

حجم:

223 + 121 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Stealth Master: Assassin Ninja

دانلود بازی Stealth Master اندروید دانلود بازی Stealth Master اندروید دانلود بازی Stealth Master اندروید دانلود بازی Stealth Master اندروید دانلود بازی Stealth Master اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.