Blue Ninja : Superhero Game
4.5
1,613

Blue Ninja : Superhero Game

نینجای آبی
ورژن11.9 توسط Reese
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Blue Ninja : Superhero Game v11.9 بازی اکشن نینجای آبی اندروید

Blue Ninja : Superhero Game

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی Reese می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. به عنوان یک ابر قهرمان واقعی با انواع جنایات مبارزه کنید. در اینجا شما باید در نقش یک نینجای آبی بازی کنید و در یک خیابان یا پارک تاریک در شهر بدوید و مانند یک نینجای واقعی مبارزه کنید و باندهای مختلف را شکست دهید. از مهارت های فوق العاده کونگ فوی نینجا استفاده کنید و در شهر بزرگ پر از گانگسترهای جنایتکار و روسای مافیا مبارزه کنید. به یک نینجای آموزش دیده عنکبوتی تبدیل شوید و جنایتکاران خطرناکی که به شهر حمله می کنند را با ابزارهای ابر قهرمانی نینجایی خود متوقف کنید. نیروهای پلیس و ارتش نمی توانند با روسای مافیایی و گانگسترها مبارزه کنند و به کمک یک نینجای ماهر و مرموز نیاز دارند که با آنها مبارزه کند و تمام اراذل و اوباش ها را در خیابان از بین ببرند. پس انتخاب کنید و تبدیل به یک ابرقهرمان فوق العاده شوید و شهر را نجات دهید. از هر سلاحی که می توانید استفاده کنید تا فعالیت های جنایتکاران را متوقف کنید. در اینجا شما تنها از یک ماسک ابر قهرمانی، زره، سلاح های مرگبار و قدرت های فوق العاده استفاده می کنید و در نزاع های شهری و گروه های تبهکاری که در سراسر شهر و خیابان ها در شب و روز هستند مبارزه می کنید. برای به دست آوردن مهارت های جدید باید با حملات مختلف با با دشمنان مقابله کنید. تبدیل به بهترین ابرقهرمان برای نجات شهر و به یک مبارز واقعی با جنایتکاران به کمک کونگ فو شوید. از یک قدرت فوق العاده منحصر به فرد مانند قهرمانان فوق العاده در یک مبارزه فانتزی استفاده کنید و گانگسترها را از بین ببرید.

برخی از ویژگی های بازی Blue Ninja : Superhero Game اندروید :
- استفاده از سلاح های مرگبار و قدرت های مختلف
- گیم پلی با کنترل های آسان
- مبارزه با جنایتکاران، تبهکاران و روسای مافیایی
- دنیای باز
- گرافیک دقیق
- مکانیک چرخش قلاب و حرکت مانند یک عنکبوت آموزش دیده

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.ComicBookReese.PowerSpider

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 31 فروردین 1401

آخرین ورژن:

11.9

حجم:

93 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Blue Ninja : Superhero Game

دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید دانلود بازی Blue Ninja اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.