Modern Warships: Naval Battles
4.7
4842

Modern Warships: Naval Battles

کشتی های جنگی مدرن

دانلود MODERN WARSHIPS v0.71.1.12051480 بازی کشتی های جنگی مدرن برای اندروید

Modern Warships: Naval Battles v0.71.1.12051480 Damage/Defense, Ammo – آپدیت جدید بازی کشتی های جنگی مدرن اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر Modern Warships: Naval Battles

MODERN WARSHIPS یک بازی اکشن آنلاین برای اندروید است که توسط استودیوی Artstorm FZE بصورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. شما باید در نبردهای دریایی حماسی آنلاین، کشتی جنگی خود را فرماندهی کنید

قدرتمندترین کشتی های جنگی مدرن در انتظار شما هستند! در بازی اکشن آنلاین واقع گرایانه Modern Warships با دوستان خود مبارزه کنید. شما کاپیتان یک کشتی جنگی مدرن خواهید شد. تمام مدل های بازی کاملاً مطابق نقشه ها ساخته شده اند و شبیه کشتی های واقعی هستند. این بازی دارای طیف گسترده ای از سلاح ها از جمله موشک، مسلسل و بسیاری دیگر است. و شما قادر خواهید بود هلیکوپترها و جت های جنگنده عرشه را هدایت کنید!

MODERN WARSHIPS گیم پلی تاکتیکی مد روز را با استفاده از کشتی های جنگی مدرن و فناوری های پیشرفته در میدان نبرد در مقیاس بزرگ برای همه به ارمغان می آورد. همچنین پر جنب و جوش ترین و پر هرج و مرج ترین محیط PvP را برای همه ایجاد می کند تا در تمام هیجان رانندگی با کشتی های جنگی برای از بین بردن دشمن غوطه ور شوند. علاوه بر این، گرافیک سه بعدی آن در سطح بالایی قرار دارد، جایی که همه چیز واقع گرایانه است و یک سیستم فیزیک نهایی آن را همراهی می کند تا تجربه گیم پلی را به سطح بعدی برساند.

بازی Modern Warships اندروید


حالت های مختلف بازی جذاب با درگیری های BATTLESHIPS


اولین مزیت در گیم پلی MODERN WARSHIPS، تنوع حالت های بازی نوآورانه برای هر بازیکن است تا پیشرفت گیم پلی خود را آزادانه شخصی سازی کند. هر حالت همه چیز را تغییر می‌دهد تا بهترین سرگرمی را که تعداد کمی از بازی‌های نبرد کشتی می‌توانند ارائه دهند، برای همه فراهم کند. علاوه بر این، همه حالت‌ها مفهومی «مدرن» دارند و همه چیز را به روشی پیچیده متنوع می‌کنند و هر انتخاب را برای غوطه‌ور کردن بازیکنان در اقدامات با سرعت بالا بسیار متفاوت می‌کند.

گیم پلی معتبر با گرافیک واقعی


علاوه بر گیم پلی عمیق، گرافیک سه بعدی بازی زمانی که واقع گرایانه باشد و فراتر از تمام مفاهیم گرافیکی مرسوم باشد، یکی از برجسته ترین هاست. هر جزئیات یا شیء موجود در محیط دارای سبک سه بعدی چشمگیر است و دارای جلوه های نورپردازی عالی است که اقیانوس را زنده تر می کند. نکته جالب این است که همه کشتی‌های بازی دارای جزئیات سه بعدی هستند و در عین حال خطرات جنگ را علیرغم ویژگی‌های بسیار زیادشان در بر می‌گیرد.

کلاس های جنگی چندگانه برای یک گیم پلی متنوع


تنوع کشتی‌های جنگی در جنگ‌افزارهای مدرن نیز یک مزیت چشمگیر برای هر کسی است که از هر استراتژی یا سبک جنگی لذت می‌برد. هر نوع کشتی توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و همه آنها اندازه های مختلفی دارند تا با توجه به هر گزینه، میدان نبرد را متنوع تر کنند. بسته به توانایی های همراه هر کشتی، افراد می توانند با یکدیگر هماهنگ شده و تاثیرگذارترین مبارزات را انجام دهند و دشمن را هنگام رویارویی رودررو پشیمان کنند.

ارتقا یا سفارشی سازی کشتی ها با جلوه های درخشان


مهمترین چیز برای هر کشتی ارتقاء آنها با بسیاری از عملکردهای جدید برای مبارزه طولانی مدت یا مقابله با شرایط خاص است. هر کشتی جنگی با سیستم ارتقای منحصربه‌فرد خود همراه است، و همه آنها عمق آشکاری دارند و حتی با پیشرفت‌های چشمگیر برای تنوع بخشیدن به همه ارائه می‌شوند. خوشبختانه، همه ارتقاء ها پیشرفته هستند و استفاده های هیجان انگیز زیادی برای همه وجود دارد تا اثربخشی رزمی خود را به سطح بالاتری برسانند.

میدان نبرد را از طریق دیدگاه های مینی مختلف کنترل کنید


نبرد ناوهایی که در MODERN WARSHIPS ارائه می شوند، همگی با ابزارها یا تجهیزات اضافی ارائه می شوند که به آنها امکان می دهد میدان جنگ را از دیدگاه های مختلف مشاهده کنند. مخصوصاً Carrier زمانی برجسته تر است که بازیکن می تواند انواع مختلفی از مبارزان را کنترل کند و مستقیماً از بالا به دشمن حمله کند. علاوه بر این گزینه‌ها، چندین پهپاد یا چیزهای دیگر به آنها کمک می‌کند تا میدان نبرد را در یک منطقه بزرگ‌تر نظارت کنند و با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار کنند تا به طور مؤثر با همه دشمنان مقابله کنند.

در مسابقات رتبه بندی شده با سایر بازیکنان رقابت کنید
مسابقات رتبه بندی شده در تعیین پیشرفت همه افراد در کمپین های توسعه چشمگیر بی شماری از همه حالت های بازی نوآورانه مهم ترین هستند. با این حال، همه افراد در حالت رتبه‌بندی، جدی یا حرفه‌ای هستند و توانایی مدیریت یا مانور هر کشتی جنگی را با عملکرد باورنکردنی دارند. اگرچه سختی و شدت به طور قابل توجهی افزایش می یابد، پیشرفت یا پاداش هر بازیکن سخاوتمندانه است و در آینده توسعه های بیشتری وجود خواهد داشت.

MODERN WARSHIPS مخفف یک MMO مدرن و پر اکشن است که در آن همه چیز درجه یک است، مانند گیم پلی، مکانیسم های کنترلی، سیستم ها و موارد دیگر در اوج عملکرد. تنوع کشورها یا انواع کشتی‌های جنگی مدرن نیز پتانسیل‌های جدیدی را در اختیار همه قرار می‌دهد تا به طور کامل غوطه‌ور شوند. مهمتر از همه، نبردها در مسابقات رتبه‌بندی شده زمانی که هرکدام شوم هستند و حقه‌هایی تا آستین دارند، به اوج می‌رسد.

ویژگی های کلیدی


گیم پلی شگفت انگیز و مدرن کشتی جنگی برای غوطه ور کردن بازیکنان در چرخه ای بی پایان از جنون با سایر بازیکنان در میدان های نبرد اقیانوسی در مقیاس بزرگ.
گزینه های فوق العاده ای از کشتی های جنگی برای تنوع بخشیدن به تیم یا توسعه تاکتیک های خلاقانه با اهداف خاص یا خطرات دریافتی.
گرافیک سه بعدی واقع گرایانه با بهینه سازی مطلق برای غوطه ور کردن بازیکنان در تجربه های گیم پلی جذاب حتی با ویژگی های گرافیکی خارق العاده.
هر کشتی جنگی موجود در زرادخانه را برای اجرای رزمی پیشرفته یا ضربات مشت به کشتی های دشمنان ارتقا دهید یا سفارشی کنید.
با سایر بازیکنان در حالت رتبه‌بندی رقابت کنید تا درخشندگی درجه یک را تجربه کنید یا برای پیشرفت شخصی جوایز عالی فوق‌العاده کسب کنید.

ویژگی های کلیدی بازی MODERN WARSHIPS اندروید :نبردهای آنلاین PvP. مهارت های فرماندهی خود را در نبردهای دریایی با بازیکنانی واقعی از سراسر جهان ثابت کنید.
یک ناوگان کامل کشتی جنگی خود را از بین بیش از 30 مدل موجود انتخاب کنید که مطابق نقشه ها و ویژگی های واقعی ساخته شده اند. کشتی ها، زیردریایی ها، هواپیماهای حامل از کشورهای مختلف تحت فرمان شما هستند که هر کدام گیم پلی متمایز خود را دارند.
کشتی جنگی خود را با سلاح های مختلف سفارشی کنید: موشک، تفنگ، نارنجک انداز ، بیش از 200 نوع سلاح منتظر فرمان شما هستند.
زیبا و واقع بینانه. گرافیک درجه یک در اندروید ، با مدل‌ها و جلوه‌های دقیق کشتی – و بهینه‌سازی شده برای طیف وسیعی از دستگاه‌ها.
در مسابقات هفتگی با جوایز درون بازی شرکت کنید.

فرمانده، به این تازه کارها نشان دهید که گرگ دریایی واقعی کیست!


آموزش دانلود Modern Warships: Naval Battles:

برای دانلود Modern Warships: Naval Battles و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Modern Warships: Naval Battles" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Modern Warships: Naval Battles برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Modern Warships: Naval Battles 0.71.1.12051480 اندروید

Big update 0.50.0 is released

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Shooter.ModernWarships

تاریخ بروزرسانی:

18 شهریور 1402

آخرین ورژن:

0.71.1.12051480

حجم:

1500 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.Shooter.ModernWarships را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

کشتی های جنگی مدرن Modern Warships: Naval Battles تصاویر

دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید دانلود بازی MODERN WARSHIPS اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.