Bed Wars
4.2
1,138

Bed Wars

جنگ تخت خواب
ورژن1.9.1.6 توسط Blockman GO Studio
بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 7 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Bed Wars v1.9.1.6 بازی اکشن چندنفره جنگ تخت خواب اندروید

Bed wars

یک بازی اکشن چند نفره و تیمی است ، شما در جزایر آسمان با حریفان خود مبارزه می کنید ، از تخت خود محافظت می کنید و سعی می کنید تخت حریفان خود را نابود کنید تا از تجمع مجدد آنها جلوگیری کنید ، برای پیروزی در بازی می بایست همه حریفان را شکست دهید!

کار گروهی⚔️
16 بازیکن که به 4 تیم تقسیم شده اند ، در جزایر مختلف بازی می کنند ، پل هایی با بلوک برای حمله به حریفان ایجاد می کنند و منابع را برای ارتقاء سلاح و اقلام خود به چالش می کشند تا بتوانند راحتتر تخت دشمنان خود را نابود کنند! در عرض چند ثانیه برای رقابت با بازیکنان سراسر جهان مسابقه دهید ، نقاط چالش برانگیز منتظر شما هستند!

حالت های متعدد🏰
سه حالت انفرادی ، دو نفره ، چهار حالت در نقشه های مختلف که به صورت تصادفی انتخاب می شوند ، سبک های مختلف ، تاکتیک های مختلف ، صرف نظر از اینکه در صف انفرادی هستید یا با دوستان خود در صف هستید ، می توانید در مرحله دوم با هم هماهنگ شده و از سرعت اعتیاد آور و شدید بازی لذت ببرید.

انواع اقلام
انواع بلوک ها ، سلاح ها ، ابزارها ، بمب های آتش ، تله ها و موارد دیگر را با منابعی که جمع آوری کرده اید خریداری کنید ، روش ها و تاکتیک های متفاوتی برای شکست دادن مخالفان خود برای کشف شما. تخیل شما!

چت زنده
آیا نمی توانید دوستان خود را برای بازی با هم پیدا کنید؟

Bed Wars

دارای سیستم های چت داخلی است ، زبان شما را به طور خودکار شناسایی کرده و شما را در کانال صحیح مطابقت می دهد تا بتوانید با بازیکنانی که به همان زبان شما صحبت می کنند ارتباط برقرار کنید تا دوستان بیشتری در اینترنت پیدا کنید!

آواتار سفارشی🎲
شما می توانید از پوسته های سفارشی برای چند دسته ، و از بین هزاران پوسته آواتار یکی را انتخاب کرده و با ظاهری انحصاری داخل بازی بدوارز شرکت کنید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.sandboxol.indiegame.bedwar

تاریخ بروزرسانی:

دیروز, 20:05

آخرین ورژن:

1.9.1.6

حجم:

120 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Bed Wars

دانلود بازی Bed Wars اندروید دانلود بازی Bed Wars اندروید دانلود بازی Bed Wars اندروید دانلود بازی Bed Wars اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.