Slint
3.9
620

Slint

ورژن1.0 توسط Stroboskop

دانلود Slint v1.0 بازی ماجراجویی جدید شهر متروکه اندروید + مود

Slint

یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Stroboskop می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید به ماجراجویی تک نفره در دنیای آینده و پس از آخرالزمانی بپردازید. معماها را حل کنید و حیوانات را اسیر کنید. با شخصیت های مختلف ملاقات کنید و ماموریت های متنوع را تکمیل کنید. یک شهر بزرگی که مرکز فناوری، علم و معماری بود و همیشه در این مکان روسای جمهور جلسات مهمی داشتند به همین دلیل مورد هجوم بیگانگان و موشک ها قرار گرفت. با گذشت سالها جنگل نیز به آرامی درگیر شد. داستان بازی در مورد شخصیتی است که در هنگام شب و در اردوگاهی در یکی از حومه های شهر می باشد. او در خواب بود که یک صدایی از دوردست توجه او را به خود جلب کرد. کسی فریاد می زد؟ با تردید چراغ قوه را روشن کرد و از چادرش بیرون آمد و به سمت صدا رفت.

برخی از ویژگی های بازی Slint اندروید :


- ماجراجویی در مکان های مختلف
- تکمیل ماموریت های مختلف
- صداگذاری عالی
- حل انواع معماها

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Stroboskop.Slint

تاریخ بروزرسانی:

1398.09.10

آخرین ورژن:

1.0

حجم:

100 + 101 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Slint

دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید دانلود بازی Slint اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.