Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior
4.1
6656

Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior

استیکمن کماندار
ورژن1.0.15 توسط ONESOFT
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior v1.0.15 بازی استیکمن کماندار اندروید

Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior

یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی ONESOFT می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما یک کماندار قهرمان هستید که باید به نبرد با دشمنان بپیوندید و با آنها مبارزه کنید. در یک جهان پر از هرج و مرج که توسط زامبی ها و روسای شرور اداره می شود قهرمان کماندار شما همان استیکمن باید زنده بماند. تنها سلاحی که در اینجا دارید یک کمان است. پس باید با آن تمرین کنید و آموزش ببینید تا به کمان خود مسلط شوید. از سطوح بیشتری عبور کنید و اسلحه های افسانه ای بیشتری پیدا کنید و تیرهای عرفانی بیشتری را در مسیر خود کشف کنید. دشمنان نیرومند در سیاه چال های بعدی منتظر شما هستند و شما باید روز به روز قویتر شوید. سلاح های جدید را باز کنید و آنها را تقویت کنید ، تیرهای عرفانی را تجهیز کرده و با Shadow War مبارزه کنید. آقای استیکمن ، آیا شما آماده جنگ هستید؟ آیا شما آماده هستید که یک استاد تیراندازی با کمان تبدیل شوید و دنیا را نجات دهید. برای برقراری نظم در زمین، جهان به شما اساتید تیراندازی با کمان نیاز دارد. معماهای بسیاری در طول مسیر وجود دارد پس مراقب باشید و از آنها برای از بین بردن دشمنان استیکمن استفاده کنید. اما اگر برای شما خطرناک هستند آنها را بسوزانید. کمان خود را بکشید و رها کنید تا تیر شلیک شود و دشمن را نابود کنید. برای تقویت نیروی تیر خود از تقویت کننده ها استفاده کنید. پاداش ها، تیرها و غیره را جمع کنید و سلاح خود را ارتقا دهید. پازل ها در همه جا هستند پس آنها را پیدا کنید و حل کنید و بدین ترتیب امتیاز کسب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior اندروید :
- کشف اسلحه های افسانه ای و تیرهای عرفانی
- گیم پلی آسان
- باز کردن سلاح های جدید
- ارتقا دادن و یا تقویت کردن سلاح خود
- حل انواع پازل ها و معماها
- استفاده از انواع تقویت کننده ها

آپدیت نسخه Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior 1.0.15 اندروید
- Various bug fixed in new chapter dungeon.
- Update chapter ocean.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.abi.stickman.archer

دسته بندی:

ماجراجویی / اکشن

تاریخ بروزرسانی:

1400.02.26

آخرین ورژن:

1.0.15

حجم:

51 + 51 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior

دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید دانلود بازی Stickman Archery Master اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.