Cinema 14: Choices x Endings
4.0
783

Cinema 14: Choices x Endings

سینما 14
ورژن3.4I2 توسط SoyaDaizu
بیش از 100 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب 16 سال به بالا

دانلود Cinema 14: Choices x Endings v3.4I2 بازی سینما 14 اندروید

Cinema 14: Choices x Endings

یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی SoyaDaizu می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما در نقش شخصیت اصلی داستان هستید که در سالن یک سینمای متروکه بیدار میشوید و در آنجا به دام می افتید. قبل از شروع شدن فیلم خاطرات مبهمی را مرور میکردید. تنها راه نجات از سینما 14 تمام شدن فیلم است و برای برداشتن نفرین باید فیلم را تمام کنید. در اینجا باید سعی کنید فرار کنید اما مسیرهایی که می توانستید از ان فرار کنید محدود بودند تنها یک مسیر را توانستید پیدا کنید که آن هم شما را به سمت یک اتاق عجیب هدایت می کرد که در ان تختخواب، کابینت و دارای کفپوش چوبی بود. به نظر یک اتاق خواب معمولی می رسید که ناگهان متوجه شدین کسب از دور به شما نگاه می کند. وقتی دقیق تر نگاه کردین متوجه شدین درست در مقابل یک درب چوبی قدیمی یک عروسک ایستاده است. عروسک یک کیمونو کهنه ژاپنی پوشیده و چهره اش شبیه چهره اجساد بدون چشم و ابرو بود. هیچ مسیر دیگری وجود ندارد که فرار کنید و این تنها درب خروجی بود. شما آهسته قدم برمیداشتید در حالی که چشمانتان به عروسک بود که ناگهان توقف می کنید. بله درست حدس زدید عروسک حرکت کرد! ناگهان صدای اصابت یک خنجر در اطرافتان آمد. این یک نشانه بود و نشان می داد که کسی آمده است. در حالی که شخصیت اصلی داستان وحشت کرد نمیدانست به کجا برود و یا چه کاری انجام دهد. عروسک از بین رفته بود و شما می توانستید از درب خارج شوید ولی وقتی دستگیر در را لمس کردید صدایی آمد که با لکنت گفت سلام. در اینجا باید تصمیم بگیرید که آیا در را باز کنید و آن را قفل کنید و یا برگردید ببینید صدا متعلق به چه کسی است؟ اقدامات شما در نوشت شخصیت اصلی داستان تاثیر می گذارد پس تصمیم بگیرید. این بازی راز و رمز ها و حقایق را آشکار می کند و در نهایت می توانید بین گذشته، حال و آینده تصمیم بگیرید. پس در بازی Cinema 14 به ماجراجویی بپردازید و با پایان یافتن انتخاب هایتان، سرنوشتتان مشخص می شود.

برخی از ویژگی های بازی Cinema 14: Choices x Endings اندروید :
- دارای یک داستان جذاب
- در سبک ترسناک و فرار کردن از اتاق
- کشف راز و رمز با انتخاب های خود
- گرافیک متحرک
- حل انواع معماهای چالش برانگیز و تصادفی
- واکنشهای سریع
- دارای حالت های بازی Story و Casual
- موجود به زبان انگلیسی و چینی

آپدیت نسخه Cinema 14: Choices x Endings 3.4I2 اندروید
Chapter 8 now available.

New Feature on Free version: Now you can watch ads in the cinema to skip ads in other occasions

Major Bug Fixes:
1. Chapter 6, after returning to cinema, freeze at the end of the story when Misaki received the origami.
2. Returning to Chapter 1 - 3, black screen due to an error
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.SoyaDaizu.Cinema14ّ

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 28 مرداد 1401

آخرین ورژن:

3.4I2

حجم:

49 + 213 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.SoyaDaizu.Cinema14ّ را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

تصاویر Cinema 14: Choices x Endings

دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید دانلود بازی Cinema 14 Thrilling Mystery Escape اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.