Genshin Impact - Lantern Rite
4.7
67068

Genshin Impact - Lantern Rite

گنشین ایمپکت

دانلود Genshin Impact v3.4.0 بازی گنشین ایمپکت اندروید

Genshin Impact یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی miHoYo Limited می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در بازی گنشین ایمپکت اندروید باید قدم به دنیای تایوات که یک دنیایی وسیع پر از زندگی و سرشار از انرژی بگذارید. شما و خواهر و برادرتان از دنیای دیگری به اینجا آمده اید که توسط یک نیروی ناشناخته از هم جدا شده و از قدرت های خود محروم و به یک خواب عمیقی فرو رفته بودید. اکنون در یک دنیای متفاوت بیدار شدید. به این ترتیب سفر شما در سراسر تایوات آغاز می شود تا از فرمانروای هر عنصر به دنبال پاسخ باشید.
در طول راه، برای کاوش در هر یک از این جهان شگفت انگیز آماده شوید و نیروهای خود را با طیف متنوعی از شخصیت ها متحد کنید و رمز و رازهای بی شماری را که تایوات در خود دارد کشف کنید. در یک جهان باز و گسترده به ماجراجویی بپردازید و از هر کوهی بالا بروید، از هر رودخانه ای شنا کنید و در سرتاسر جهان فرود بیایید و در هر مرحله مناظر و چشم اندازهای شگفت انگیزی را ببینید و درباره ی مکانیزم عجیب و غریب موجود در این جهان تحقیق و واقعیت آن را کشف کنید. از هفت عنصر Anemo ، Electro ، Hydro ، Pyro ، Cryo ، Dendro و Geo برای ایجاد واکنشهای عنصری استفاده کنید. اینها به هر طریقی با یکدیگر تعامل دارند و ببینید صاحبان این قدرت چگونه همه چیز را به نفع خود تبدیل می کنند. هر عنصر در مبارزه یک عملی انجام می دهد مثلا با Pyro بخار کنید، با Electro آن را شارژ کنید، با Cryo منجمد کنید و با تسلط بر عناصر می توانید در نبردها و اکتشافات برتری کسب کنید.
نور و آب و هوا همه به صورت طبیعی در طول زمان تغییر می کنند و همه جزئیات این جهان را زنده می کند. صداهای زیبای سرزمین تایوات شما را در حین گشت و گذار در دنیای وسیع اطرافتان مجذوب خود می کند. موسیقی متن که بوسیله ارکستر فیلارمونیک لندن اجرا شده با زمان و گیم پلی به طور یکپارچه تغییر می کند تا با روحیه بازیکن مطابقت داشته باشد. با گروه متنوعی از شخصیت ها همکاری کنید. هر کدام از شخصیت ها، داستان ها و توانایی منحصر به فرد خود را دارا هستند. ترکیب مورد علاقه خود را کشف کنید و شخصیت های خود را ارتقا دهید تا بتوانید دشمنان را شکست دهید. با دوستان خود بازی کنید تا اقدامات اساسی تری انجام دهید و با روسای مختلف مبارزه کنید و چالش ها را تکمیل کنید و پاداش های زیادی کسب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Genshin Impact اندروید :


- دارای سیستم مبارزه عنصری
- شامل تصویرهای زیبا
- سبک هنری خیره کننده
- تنظیم انیمیشن های شخصیت ها بصورت دقیق
- صداگذاری آرامش بخش
- ساخت تیم رویایی خود
- ارتقا دادن شخصیت های تیم خود
- منحصر به فرد بودن داستان ها، توانایی های هر شخصیت
- امکان سفر با دوستان خود

Genshin Impact گنشین ایمپکت


ناشر miHoYo به تازگی یک پرفروش جدید به نام Genshin Impact-S.PAY در ژانر نقش آفرینی منتشر کرده است. این مکان دنیایی فانتزی را با داستانی جذاب و هیجان انگیز باز می کند که بازیکنان را تا آخرین لحظه جذب می کند. شما به یک دوقلو تبدیل می شوید و با ماموریت مبارزه با دشمن برای یافتن محبوب، زیبایی را به زمین می آورید. با این حال، چیزهای جالب زیادی مانند دوستان خوب و مناظر جذاب در انتظار شما هستند که در آن سفر کشف کنید.

سرزمین جدید با دوستان جدید


Thunder God Mighty, Immortal Born Undying نام نسخه جدیدی است که به تازگی آپدیت شده است. این نسخه چیزهای جدید زیادی را از شخصیت ها گرفته تا سلاح ها، طرح داستان معرفی می کند. ابتدا، بیایید جعبه هدیه شخصیت جدید را با هم باز کنیم. در اینجا، شما سه دوست با طلسم های پری منحصر به فرد اضافه کرده اید: Kamisato Ayaka، Yoimiya، Sayu. بدون توقف در اینجا، علاوه بر زمینه اصلی همانطور که قبلاً می دانید، قاره Teyvat، سرزمین Inazuma اکنون اضافه شده است.

ماموریت های کمپین جدید چیست؟


Genshin Impact مطمئناً نوید بسیاری از مأموریت ها و مناظر منحصر به فرد و زیبا را برای شما می دهد تا در کنار مناطق جدید لذت ببرید و کاوش کنید. دو ماموریت سخت و هیجان انگیزی که به ترتیب منتشر شدند، ماموریت جادویی و ماموریت افسانه ای. به موازات ماموریت تازه نصب شده، یک رویداد اضافی مشخصه این سرزمین به نام Tracing the Thunder دریافت می کنید. به نظر شما تمام شد؟

آخرین آخرین نسخه چه اتفاقی می افتد؟


پاسخ به سوال فوق خیر است. این نسخه به طور کامل موارد لازم را اضافه می کند تا تجربه بازیکن چالش برانگیزی را به ارمغان بیاورد. افزودن شخصیت‌های جدید همیشه همراه با سلاح‌های جدید در حال گسترش است. ناگفته نماند رعد و برق لرزان، چراغ های شب مه آلود. آنها شکست دادن دشمنان وحشی را در ماموریت های جدید آسان می کنند. پس از همه، سیستم هیولا شیطانی نیز فراموش نمی شود! آتش اصلی، مدل موتور ابدی دو نام شریفی هستند که به نفع متولد شده اند.

مکان خدایان عنصری


سرزمین Genshin Impact که می‌خواهید پا در آن بگذارید، قاره Teyvat است. این مکان به فراوانی و رونق موجودات عجیب و غریب بی شماری که تکثیر و شکوفا می شوند مشهور است. قاره تیوات همگرایی 7 خدای قدرتمند و مسلط به نمایندگی از 7 نوع عنصر مانند باد، رعد و برق، آب، آتش، یخ و غیره است که هر نام با ویژگی های خاص خود همراه است.

قدرت ترکیبی برای برنده شدن برنده


این عناصر در خدمت فرآیند فتح جهان شما خواهند بود. شما می توانید از قدرت آن برای به چالش کشیدن و مبارزه استفاده کنید و به راحتی دشمنان را شکست دهید. برخی از قوانین تغییر ناپذیری که می توانید استفاده کنید، مانند آب با آتش، تبخیر می شوند. در غیر این صورت، Fire Meets Lightning بیش از حد بارگذاری می شود، و غیره. علاوه بر آن نمونه های معمولی، بسیاری از ترکیبات دیگر حریف را شگفت زده خواهند کرد. بنابراین، به آرامی یاد می گیرید و کاوش می کنید تا بتوانید برنده شوید.

تو در این دنیا کی هستی؟


در دنیای غنی و زیبای Genshin Impact یک جفت دوقلو از یک مکان خارق العاده دیگر ظاهر شدند. اولین تصویری که تأثیر شدیدی بر بازیکن می گذارد، دختر و پسری است که بی اختیار ایستاده اند و نمی دانند اینجا کجاست، که من در صحنه باد و غبار در آسمان پرواز می کنم. دلیلش این است که معشوق شما را خدای غریب برد و هر دوی شما نیز توسط خدا مُهر شدید و به خوابی طولانی فرو رفتید. بعد از بیدار شدن همه چیز تغییر کرد.

قدرت دوستان


Genshin Impact به شما امکان می دهد در تمام 7 پادشاهی 7 خدا ماجراجویی کنید تا به کاوش بپردازید. در اینجا، شما این فرصت را دارید که دوستان جدید زیادی پیدا کنید. آنها ابرقدرت های خود را دارند. هنگامی که به تنهایی می ایستید، این قدرت با انرژی زیادی تابش می کند. با این حال، نکته ویژه در اینجا این است که ترکیب نقاط قوت چند شخصیت، جوخه های بسیار قدرتمندی را ایجاد می کند و شکست ناپذیر در نظر گرفته می شوند.


غلبه بر محاکمه، جستجو برای یک خویشاوند را آغاز کنید


در اطراف سفرهای شما و مردم، مطالب جالب بسیاری ظاهر می شود. مشاهده و جمع آوری آنها از تسخیر اسرار. دشمنان ظالم خبر قدرت مردم را می شنوند. حرص آنها بالا می رود و شروع به مبارزه با شما می کند. ارتش شما مستقیماً با آنها می جنگد و سفر را برای یافتن عزیزان شما آغاز می کند.

خاص ترین تبلیغات جهان


در عین حال، می توانید از یک دنیای باز با چیزهای جدید زیادی که منتظر کشف آن هستند لذت ببرید. به شرطی که نیاز داشته باشید نیروها را به درستی درک کرده و محکم بکار ببرید، به همه جا از کوه های بلند تا دریای وسیع سفر خواهید کرد. آن سفر وعده می دهد که مناظر منحصر به فرد و اسرارآمیز را برای شما به ارمغان بیاورد. فرصتی که به شما امکان می دهد در دنیایی رویایی در آینده سرگردان شوید و غرق شوید.


آموزش دانلود Genshin Impact - Lantern Rite:

برای دانلود Genshin Impact - Lantern Rite و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Genshin Impact - Lantern Rite" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Genshin Impact - Lantern Rite برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.miHoYo.GenshinImpact

تاریخ بروزرسانی:

29 دی 1401

آخرین ورژن:

3.4.0_12498014_12591909

حجم:

494 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Genshin Impact - Lantern Rite

بازی کاملا آنلاین بوده و برای اجرا نیاز به اتصال اینترنتی دارید.
در صورتی که با آی پی ایران نتوانستید وارد بازی شوید ، آی پی خود را تغییر دهید.
توجه داشته باشید که بازی فقط برروی گوشیهای ARM64 قابل نصب و اجرا می باشد. (توسط برنامه CPU-z میتوانید مدل پردازنده خود را مشاهده کنید.)
پس از نصب و اجرای بازی دیتای اولیه دانلود خواهد شد.
همانطور که گفتیم بازی کاملا آنلاین بوده و هیچ نسخه مودی تا این لحظه برای آن ساخته نشده است.

گنشین ایمپکت Genshin Impact - Lantern Rite تصاویر

دانلود بازی Genshin Impact اندروید دانلود بازی Genshin Impact اندروید دانلود بازی Genshin Impact اندروید دانلود بازی Genshin Impact اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.