Mutiny: Pirate Survival RPG
4.4
9686

Mutiny: Pirate Survival RPG

دزدان دریایی

دانلود Mutiny: Pirate Survival v0.3.33 بازی دزدان دریایی اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود شده VIP


Mutiny: Pirate Survival RPG

یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Helio Games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشزر شده است. تبدیل به مخوف ترین دزد دریایی در کارائیب شوید و در ماجراجویی اقیانوس جان سالم به در ببرید. وسایل خود را جمع آوری کنید و خدمه کوچک خود را رهبری کنید و در این ماجراجویی مرگبار زنده بمانید. کشتی خود را بسازید و یا آن را ارتقا دهید. منابع مختلف را جمع آوری کنید و سلاح بسازید و آیتم های کمیاب را تهیه کنید و یک قلعه عالی بسازید و ماموریت های هیجان انگیز را انجام دهید و امتیاز کسب کنید.

خدمه ای دزدان دریایی را مدیریت کنید و در جزیره زنده بمانید. پناهگاه خود را با انواع منابع کمیاب تقویت کنید و با بازیکنان دیگر مبارزه کنید و منابع آنها را غارت کنید. در مسیر خود بجنگید و قلعه خود را بسازید تا بتوانید از گنجینه ها و جان خود و خدمه خود محافظت کنید. برای زنده ماندن در این جزیره جن زده و پر از دزدان دریایی باید قوی ترین سلاح ها و زره های بسیاری بسازید. خود را با بهترین لباس دزدان دریایی مجهز کنید. بیش از 100 دستور غذا و انواع سلاح های قدرتمند ایجاد کنید.

در Mutiny: Pirate Survival RPG برای بقای تیم خود باید آنها را رهبری و کنترل کنید. و از آنها برای کارهای مختلف از ساخت اقلام گرفته تا دفاع از قلعه خود استفاده کنید. در جزیره کاوش کنید و ماموریت های چالش برانگیز را تکمیل کنید و گنج های دزدان دریایی را جستجو کنید. نقشه را باز کنید و به کاوش در دنیای دریا بپردازید و آن را کشف کنید. تیم خود را رشد دهید تا تبدیل به بهترین کاپیتان شوید. چوب ها را برای ساخت پناهگاه و ابزار اولیه خود جمع اوری کنید کنید، سپس با استفاده از دستور العمل های پیچیده تر سلاح مورد نظر خود را بسازید. در جزایر جدید کاوش کنید و منابع منحصر به فرد بیشتری به دست آورید. برای زنده ماندن در برابر گرسنگی، حیوانات را شکار کنید و اقلام کمیاب را جمع آوری کنید.

در مجمع الجزایر کارائیب کاوش کنید تا به جزایر متروکه برسید و با دزدان دریایی متخاصم مبارزه کنید، با قبیله سرخپوستان تاینو دوست شوید و در دریای پر از کوسه زنده بمانید. در نبردهای PVP شرکت کنید و با بازیکنان دیگر بجنگید و در هنگام حمله به همسایگان خود روی نقشه، گروه خود را رهبری کنید. چندین تاجر آماده فروش و مبادله منابع کمیاب هستند که می توانید اقلام منحصر به فرد خود را با آنها مبادله کنید. قایق خود را ارتقا دهید و بازرگانان را بر روی نقشه پیدا کنید و غارت های ارزشمندتری کسب کنید. جزیره ای از کشتی های شکسته را پیدا کنید و موارد کمیاب را برای ساخت کشتی خود بیابید. در رویدادها شرکت کنید و غارت های خوبی کسب کنید.

بازی Mutiny: Pirate Survival RPG دارای ماموریت های اقیانوسی و مبارزات دزدان دریایی است که باید برای زنده ماندن در دنیای جزیره وحشیانه بجنگید. به هزاران بازیکن در سراسر جهان بپیوندید و برای بقا مبارزه کنید.

برخی از ویژگی های بازی Mutiny: Pirate Survival RPG اندروید :
- ساخت پناهگاه مستحکم
- جمع آوری منابع کمیاب
- ساخت سلاح و تهیه آیتم های کمیاب
- ساخت قلعه خود
- ساخت کشتی و یا ارتقای آن
- ساخت انواع سلاح ها و زره ها و اقلام مختلف
- مدیریت و رهبری خدمه دزدان دریایی خود
- تکمیل ماموریت های چالش برانگیز
- کاوش در جزیره
- باز کردن نقشه و کاوش در دریا
- جمع آوری منابع مختلف و شکار حیوانات مختلف
- مبارزه کردن و غارت کردن منابع سایر بازیکنان
- تجارت با بازرگانان و کشتی های تجاری دیگر


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.heliogames.pirates

تاریخ بروزرسانی:

10 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

0.31.1

حجم:

78 + 262 - 382 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.heliogames.pirates را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

دزدان دریایی Mutiny: Pirate Survival RPG تصاویر

دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید دانلود بازی Mutiny اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.