Bounzy!
4.5
2462

Bounzy!

بونزی

دانلود Bounzy! v5.6.0 بازی اعتیادآور بونزی اندروید


Bounzy!

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی Gram Games Limited می باشد که در گت اندروید منتشر شده است. آیا به دنبال راهی برای وارد شدن به جهان سحر و جادو هستید؟ شما یک جادوگر کوچک هستید که در معرض حمله حیوانات فانتزی و فوق العاده قرار می گیرید. از قدرت های عرفانی خود استفاده کنید و به عقب برگردید و از شهر خود محافظت کنید. به کمک جادوها به حیوانات حمله کنید و مطمن شوید قبل از اینکه به شما برسند نابود شدند. با هر حمله به شما یک پاداش داده می شود. تمام دشمنان را نابود کنید تا الماس و طلاها را پیدا کنید و از آنها برای بهبود قدرت و مهارت خود استفاده کنید. جادوگران و جادوهایتان را قدرتمندتر کنید تا موفق شوید. برای ایجاد و افزایش قدرت جادوها به آزمایشگاه ها مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که قدرت کیف پول خود را حفظ می کنید. یادتان باشد که این جانواران توانایی شکستن موانع معیوب و اشتباه را دارند. آیا می توانید از شهر خود محافظت کنید؟

برخی از ویژگی های بازی Bounzy! اندروید :


- ارتقا دادن جادوهایتان
- رشد و توسعه دادن دفاع خود
- استفاده از جادوها برای محافظت از شهرتان
- تکمیل ماموریت های جادویی مختلف


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.gramgames.london.bounzy

تاریخ بروزرسانی:

4 شهریور 1401

آخرین ورژن:

5.6.0

حجم:

82 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


بونزی Bounzy! تصاویر

دانلود بازی Bounzy اندروید دانلود بازی Bounzy اندروید دانلود بازی Bounzy اندروید دانلود بازی Bounzy اندروید دانلود بازی Bounzy اندروید دانلود بازی Bounzy اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.