امروز : دوشنبه، 18 فروردین 1399

دانلود Galaxy Shooter - Falcon Squad v51.5 بازی تیراندازی در کهکشان اندروید

1398.12.8 omid 1827 بازدید 0 نظر گوگل پلی
Galaxy Shooter - Falcon Squad

Galaxy Shooter - Falcon Squad

یک بازی آرکید اندروید دیگر در سبک بازی های هوایی و فضایی از استودیوی معروف و نام آشنای ONESOFT سازنده های بازی های معروفی مانند
Galaxy Attack: Alien Shooter و همچنین Galaxy Invaders: Alien Shooter و نیز بازی Infinity Shooting: Galaxy War می باشد که بصورت رایگان در گوگل پلی منشر شده است . در آینده نزدیک ، انسان تمام سیارات منظومه شمسی را فتح میکند، وقتی ساکنین سایر کهکشان ها این خطر بالقوه را درک میکنند ، تمامی نیروهای خود از نژادهای مختلف را جمع آوری میکنند تا برای نابودی نسل بشر دست به کار شوند. انسانها از این حمله ناگهانی غافلگیر شده و به مشکلات زیادی برخورد کرده اند. بسیاری از مستعمرات فضایی که در اختیار انسانها بود از دسترس آنها خارج شده است و این شما هستید که با هدایت یک سفینه و جنگنده فضایی باید به نبرد دشمنان رفته و نیروهای بیگانه و شیطانی را از بین ببرید. از کهکشان در حملات بیگانگان محافظت کنید. ما به شما احتیاج داریم ! بشریت را رهبری کنید و ما را دوباره به روز شکوه خود برگردانید.

ویژگی های بازی Infinity Shooting: Galaxy War اندروید :


- گرافیک فوق العاده : گرافیک Gorgeous Pixel که یادآور بازی های سبک قدیمی است.نبردهای هیجان انگیز حماسه منتظر رسیدن یک قهرمان واقعی هستند.
- گیم پلی هیجان انگیز: بیش از 120 سطح پر از دشمنان مختلف برای چالش کشیدن .
- رئیس های مختلف : البته ابتدا باید مینیون ها را از بین ببرید تا به Boss برسید.
- حالت اضافی بیشتر: بیشتر نبردهای فضایی واقعی را در حالتهای مختلف مانند PvP ، Endless ، مسابقات ،… یا شرکت در مسابقات زنده حتی برای جوایز و هیجانات بیشتر تجربه کنید.
- نبردهای منحصر به فرد PvP: دوستان یا بازیکنان تصادفی خود را از طریق نبردهای PVP به چالش بکشید! بجنگید و رتبه خود را به صدر برترین بازیکنان جهان ببرید.
- یکپارچه سازی با سیستم عامل جدید: قبلاً بازی Shmup (STG) را انجام داده اید؟ مهم نیست ، این یک بازی با کنترل بسیار آسان است.

اطلاعات فایل :
  • حجم فایل : 86 - 76 مگابایت
  • قیمت در گوگل پلی : رایگان
  • توسعه دهنده : ONESOFT
  • نیاز به اندروید : 4.1 و بالاتر
  • رتبه در مارکت گوگل : 4.7 از 5