Join Clash 3D
4.1
9,044

Join Clash 3D

جوین کلش 3D
ورژن2.36.6 توسط Supersonic Studios LTD
بیش از 100 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 7 سال به بالا

دانلود Join Clash 3D v2.36.6 بازی جوین کلش تری دی اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان)

Join Clash 3D

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی Supersonic Studios LTD می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید گروه خود را جمع کنید و به همراه جمعیت بدوید و با تیم های رقیب درگیر شوید و در انتهای هر مرحله به قلعه برسید و رقبای خود را در نبرد نابود کنید و قلعه را تصرف کنید. به تنهایی شروع به دویدن کنید و افراد را در مسیر خود جمع آوری کنید تا بزرگترین جمعیت را ایجاد کنید. تیم خود را از بین انواع موانع حرکتی، چرخشی و غیره هدایت کنید. حرکات خود را در حالی که فرار می کنید محاسبه کنید و تا آنجا که می توانید اعضای جمعیت خود را ذخیره و حفظ کنید. در این ماجراجویی تا انتهای سطح انگشتان خود را بر روی صفحه نگهدارید و با سایر بازیکنان مسابقه دهید و از موانع عبور کنید. در اینجا انواع موانع مثل تبرهای چرخشی، اره های دایره ای، کره های خرد کننده عظیم، پرتگاه های خاردار و دکمه های قرمز کشنده وجود دارد که برای رسیدن به خط پایان باید از آنها دوری کنید. به همراه جمعیت بدوید و در مسابقات برنده شوید. آیا می توانید جمعیت را از بین این موانع کشنده عبور دهید؟ پس شروع کنید و شانس خود را امتحان کنید.

برخی از ویژگی های بازی Join Clash 3D اندروید :
- اجتناب از موانع مختلف
- جمع آوری کلیدها
- CLASH دیوار به دیوار
- مبارزه با روسا
- شامل بسیاری از سطوح منحصر به فرد
- تله های کشنده و موانع غیرممکن
- گرافیک واضح و روشن
- کنترل سوایپ فوق العاده روان
- کسب پاداش و هدایا

✤ کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.freeplay.runandfight

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 18 خرداد 1401

آخرین ورژن:

2.36.6

حجم:

88 - 72 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Join Clash 3D

دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید دانلود بازی Join Clash 3D اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.