Zombie High School
4.2
729

Zombie High School

دبیرستان زامبی
ورژن8.21 توسط AWESOMEPIECE
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Zombie High School v8.21 بازی آنلاین دبیرستان زامبی اندروید

Zombie High School

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی AWESOMEPIECE می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در دبیرستان زامبی هستید، که بهترین دبیرستان خصوصی می باشد. شاید از خودتان بپرسید مگه قرار نیست شما هم مانند دیگران در مدرسه درس بخوانید و کارهای زیبا و جذاب انجام دهید ولی متوجه می شوید زامبی ها در همه جای مدرسه هستند و این اتفاقی نیست! شاید توسط کسی برنامه ریزی شده است. به عنوان یکی از دانش آموزان این مدرسه باید با تمام خطر شرایط را بررسی کنید و راز دبیرستان زامبی را دریابید و مدرسه را پس بگیرید. باید با 8 بازیکن دیگر بصورت همزمان بازی کنید. در اینجا شما باید از شر زامبی هایی که شما را تعقیب می کنند خلاص شوید. ممکن است مجبور شوید برای عبور از آنها بجنگید. اگر فکر می کنید می توانید وارد چنین دبیرستانی شوید پس شروع کنید و وارد دبیرستان زامبی شوید. سلاح خود را انتخاب کنید و با موج زامبی ها مبارزه کنید و آنها را از بین ببرید. مسیرها و مکان های مخفی بسیاری برای مخفی شدن وجود دارد پس آنها را پیدا کنید. در حالت های مختلف بازی کنید و سعی کنید زنده بمانید، هر چه بیشتر زنده بمانید پاداش بیشتری کسب می کنید. با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید و به عنوان یک تیم بجنگید چون تنها راه زنده ماندن کار تیمی است. در حالت سرایت عفونت زامبی یکی از بازیکنان به زامبی تبدیل می شود و همه شما باید فرار کنید تا زنده بمانید. همچنین می توانید با دوستان خود تا 4 بازیکن به زامبی حمله کنید و از بین ببرید.

برخی از ویژگی های بازی Zombie High School اندروید :
- انجام بازی با 2 تا 8 بازیکن
- پیدا کردن مسیرها و مکان های مخفی
- کسب پاداش
- انتخاب سلاح خود
- تشکیل تیم با دوستان خود
- ایجاد یک استراتژی در حالت 4 در مقابل 4

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

net.kernys.aooni

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 31 شهریور 1401

آخرین ورژن:

8.21

حجم:

177 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Zombie High School

دانلود بازی Zombie High School اندروید دانلود بازی Zombie High School اندروید دانلود بازی Zombie High School اندروید دانلود بازی Zombie High School اندروید دانلود بازی Zombie High School اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.