Scribble Rider
4.0
1,104

Scribble Rider

Scribble Rider
ورژن1.960 توسط VOODOO
بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Scribble Rider v1.960 بازی مرحله ای هیجانی بزرگسالان اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Scribble Rider

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی VOODOO که سازنده بازیهایی مثل The Cube و The Fish Master و Rolly Vortex و Sky Rusher و ... می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در اینجا شما باید یک راننده برای خود انتخاب کنید سپس برای او باید چرخ هایش را نقاشی بکشید تا بتواند حرکت کند. با توجه به نوع مسیری که در پیش دارد و موانعی که بر سر راهش قرار دارد وسیله نقلیه مناسب را بکشید تا بتوانید مسیر خود را ادامه دهد و به پایان مسیر برسد. پس چرخ های مناسب را برای راننده خود بکشید و در مسیرهای مختلف شنا کنید، پرواز کنید و یا حتی بغلطید و بدین ترتیب در راه خود حرکت کنید و سکه های موجود در مسیر را جمع آوری کنید و مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید. بازیهای VOODOO گیم پلی بسیار ساده ولی اعتیادآور دارد که شما را ساعت ها مجذوب می کند. اگر چرخ ها را درست و نامناسب کشیده باشید وسیله حرکت نمی کند. همچنین شما در هر مرحله با یک بازیکن به رقابت می پردازید و هر کسی بتواند زودتر به انتهای مسیر برسد پیروز می شود.

برخی از ویژگی های بازی Scribble Rider اندروید :
- وجود انواع مراحل چالش برانگیز
- دارای تصاویر رنگارنگ
- اجتناب از موانع رنگارنگ
- گیم پلی اعتیادآور
- شامل محیط های متنوع
- امکان تغییر دادن وسیله نقلیه خود
- وجود چالش های مختلف

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tapped.drawrider

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 19 دی 1400

آخرین ورژن:

1.960

حجم:

115 - 115 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Scribble Rider

دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید دانلود بازی Scribble Rider اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.