امروز : شنبه، 4 اسفند 1397
» » » » دانلود بتل بریک Battle Break 1.2.3 بازی آنلاین جدید مینی کلیپ اندروید

دانلود بتل بریک Battle Break 1.2.3 بازی آنلاین جدید مینی کلیپ اندروید

1397.02.28 Arya 3926 بازدید 0 نظر گوگل پلی
Battle Break - Multiplayer
Battle Break - Multiplayer 1.2.3 یک بازی آرکید از استودیوی معروف بازیسازی Miniclip.com می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. بازی بتل بریک دقیقا مشابه Swipe Brick Breaker است. یعنی در بازی بلوک هایی وجود داشته و باید با توپ به آن ها حمله کنید؛ با کشیدن انگشت تان به سمت عقب، توپ پرتاب شده و یک ضربه به جسم هم مساوی با کاهش عدد بلوک خواهد بود. به عنوان نمونه برای جسمی که رقم 5 را دارد، باید توپ ها 5 مرتبه به آن ها اثبات کنند.
در بازی های آفلاین این سبک، بعد از آنکه تمام توپ ها به نقطه پرتاب بازگشتند نه تنها بلوک های جدیدی به وجود می آید بلکه اجسم صفحه یک ردیف هم پایین می آیند. اگر این بلوک ها به پایین ترین نقطه برسند، خواهید باخت. با Battle Break محیط و بلوک ها به دو قسمت تقسیم شده و بازیکن ها به صورت نوبتی پرتاب می کنند. گرافیک بازی شباهت های زیادی به Swipe Brick Breaker دارد.
اینجا با توجه به اینکه بازی آنلاین شده و بیشترین تمرکزش را روی رقابت های دو نفره گذاشته بعضی مکانیزم ها تغییرات جالبی داشته اند. یکی اینکه اگر توپ های تان به بلوک های زمین حریف برخورد کنند، جای آنکه رقم شان کاهش یابد شاهد افزایش عدد آن ها هستیم تا بازیکن رو به رویی هنگام پرتابش با چالش بیشتری رو به رو شود. نکته دوم، چگونگی پایان نوبت ها است. همانگونه که گفتیم در بازی هایی همانند Ballz، بعد از اینکه توپ ها به خط پرتاب برگردند بلوک های جدیدی ظاهر شده و بلوک های قبلی پایین می آیند. اما از طرفی یکی از بزرگترین مشکلات اینگونه عناوین آن است که در سطح های بالاتر، بازی طول می کشید و بیشتر شاهد تماشای حرکت توپ ها هستید. روند افزایش رقم بلوک ها خیلی زیاد نیست که با توجه به آنلاین بودن بازی تصمیم خیلی درستی بود.

برخی از ویژگی های بازی Battle Break - Multiplayer اندروید :
- زیاد نبودن رقم افزایش بلوک ها
- تفاوت توپ ها هم از نظر ظاهر و هم قدرت آنها
- آنلاین بودن بازی و انجام رقابت های دو نفره
- گیم پلی بی پایان و اعتیادآور
- ساده و کم حجم
- گرافیک عالی و صداگذاری مهیج
- برخورداری توپ ها از سیستم سلامتی و تنها می تواند چند ضربه به بلوک بزند