Drifty Race
4.3
3888

Drifty Race

دانلود Drifty Race v1.4.6 بازی مسابقات دریفت کشیدن برای اندروید


Drifty Race

یک بازی اتومبیل رانی اندروید برای طرفداران

دریفت کشیدن با ماشین

است که توسط استودیوی بازیسازی SayGames در گوگل پلی بصورت رایگان منتشر شده است . ابتدا ماشین خود را انتخاب کرده و وارد مسابقه شوید . 8 ماشین به جز شما در پیست قرار دارند که شما در آخر قرار دارید. بازی شروع می شود ، روش انجام بازی بسیار ساده است و در کمتر از چند ثانیه آنرا فرا خواهید گرفت، تنها کافیست هنگامی که به سر پیچ ها می رسید با انگشت خود صفحه گوشی را لمس کنید ، مهم نیست کجای صفحه باشد ، حال خودروی شما دریفت کشیده و پیچ دور میزند ، اما انجام اینکار به این سادگی ها هم که فکر میکنید نیست ، چون علاوه بر اینکه هر به مراحل بالاتر صعود میکنید مرحله ها سخت تر میشود ، باید همزمان مراقب باشید تا از مسیر مسابقه خارج نشده و به پایین سقوط نکنید ، همچنین باید تلاش کنید تا رقیبان خود را از جاده بیرون کنید.
سعی کنید هنگامی که دریفت میکشید سکه ها و الماس های در طول مسیر را که بیشتر در سر پیچ ها قرار دارند را جمع آوری کنید تا بتوانید قفل اتومبیل ها را باز کرده و همچنین با همین سکه ها ، آنها را ارتقاء دهید. همچنین نقاطی مشخص هستند که با رد شدن از روی آنها سرعت خودروی شما افزایش پیدا میکنند. سعی کنید همیشه از روی این نقاط (بوست) رد شوید تا سرعتتان افزایش پیدا کند. در نسخه مود که گت اندروید برایتان قرار داده سکه ها و الماس های بازی بی نهایت بوده و میتوانید ماشینتان را ارتقاء ببخشید ، همچنین ماشین های داخل بازی Drifty Race آنلاک می باشند.
در خط پایان منتظرتان هستیم !


آپدیت نسخه Drifty Race 1.4.6 اندروید
- Balance adjusted
- Bug fixes

Enjoy the game!
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.ty.driftycar

تاریخ بروزرسانی:

18 آذر 1398

آخرین ورژن:

1.4.6

حجم:

47 - 47 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


Drifty Race تصاویر

دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید دانلود بازی Drifty Race اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.