MONOPOLY - Classic Board Game
4.0
13491

MONOPOLY - Classic Board Game

مونوپولی

دانلود بازی مونوپولی Monopoly v1.7.4 بازی آنلاین تجارت اندروید + مود

نسخه مود و خریداری شده بازی به ارزش 4.99 دلار


Monopoly

یک بازی تخته از استودیوی بازیسازی Marmalade Game Studio می باشد. تاس ها را بریزید و راه خود را برای تبدیل شدن به یک صاحب خانه ثروتمند در MONOPOLY هموار کنید. این بازی تخته مورد علاقه بیش از یک میلیارد نفر در شهرها و کشورهای جهان قرار دارد ، بخرید ، بفروشید ، بسازید و برنامه ریزی کنید. یکی از کلاسیک ترین بازی های تخته که شما می شناسید. این بازی در موبایل و تبلت ها هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین قابل انجام است. بازی تخته کلاسیک را به روشی کاملاً جدید تجربه کنید. MONOPOLY by Marmalade Studio Studio در اندروید با استفاده از جهانی شامل یک هیئت مدیره شهری زیبا و طراحی سه بعدی با هتل ها و خانه ها ، هیئت مدیره را زنده کرد. آیا شما آماده تجربه هیجان ورشکستگی خانواده و دوستان خود در زندگی و تبدیل شدن به یک صاحبخانه ثروتمند در MONOPOLY ، یکی از نمادین ترین بازی های تخته ای در تمام دوران هستید؟ تاس ها را بریزید، ریسک کنید ، راه خود را در اطراف تخته و خرید املاک و مستغلات ، اجاره کلکسیون و هتل ها برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار و صاحب خانه ، درست مثل بازی محبوب تخته خانواده Hasbro. اکنون می توانید یک بازی MONOPOLY را در هر زمان و هر مکان ، در شهر و خانه ، آفلاین و آنلاین انجام دهید! شما می توانید توسط خودتان یا با دوستان خود در حالت چند نفره بازی کنید. این حالت چند نفره را با حداکثر چهار بازیکن در یک دستگاه امتحان کنید. از طرف دیگر ، خانواده و دوستان خود را به بازی در حالت چند نفره آنلاین دعوت کنید و امپراطوری املاک و مستغلات خود را بسازید تا تبدیل به یک صاحب خانه ثروتمند و پادشاه جهان

مونوپولی

شوید. هنگامی که شما آماده تاس ریختن هستید ، می توانید یک لابی چند نفره خصوصی را میزبانی کنید یا بازی های عمومی را با دوستان خود به صورت آنلاین از شهرهای مختلف به اشتراک بگذارید. یک بازی MONOPOLY سریعتر از زندگی واقعی را در حالت سریع به پایان برسانید. در مورد طولانی شدن بازی نگران نباشید. برای تکمیل کردن آن در یک ساعت یا کمتر از حالت سریع استفاده کنید. شما زمان کمتری را در زندان می گذرانید ، هتل ها را زودتر می سازید ، سریع تر صاحب خانه موفق می شوید و پس از ورشکستگی بازیکن اول بازی را تمام می کنید. ثروتمندترین بازیکن برنده می شود و پادشاه انحصاری می شود. ما اطمینان حاصل کرده ایم که بازی ما برای بچه ها بی خطر است ، بدون هیچ گونه خطری و بازی آسان برای تمام خانواده به صورت آنلاین یا آفلاین در حالت چند نفره. مانند بازی تخته اصلی Hasbro ، هر کس می تواند بخرد ، بفروشد ، جمع کند ، بسازد و بازی کند! از آنجایی که بازی بدون آگهی است ، شما خطری برای تبلیغات نامناسب نخواهید داشت. و با چند نفره آنلاین خصوصی ، لازم نیست که یک بازی را با افراد غریبه به اشتراک بگذارید و به راحتی می توانید با دوستان خود بازی کنید. بازی ما شامل بیشترین تعداد بورد محلی است که هر یک از بازی های دیجیتال تخته MONOPOLY تا کنون ارائه کرده اند. با یک تابلو از کشورهای منتخب بازی کنید و «Explorer Pack» را برای کشف شهرهای مختلف و املاک و مستغلات آن باز کنید! تاس ها را بریزید ، ریسک کنید ، املاک و مستغلات را بخرید یا بفروشید ، هتل های اجاره ای کلکسیونی و هتل ها را به عنوان صاحب خانه در شهرها و کشورها در سراسر جهان خریداری کنید.

ویژگی های بازی Monopoly - Board game classic about real-estate! اندروید :
- یکی از بهترین بازی های تخته - کلاسیک Hasbro را توسط خودتان یا با خانواده و دوستان زندگی خود در تلفن همراه یا تبلت بازی کنید.
- یک تجربه برتر - بدون تأیید وجهی ، بدون تبلیغ ، بدون خطر ، مصوب Hasbro
- قوانین خانه - با معمول ترین قوانین خانه بازی کنید
- حالت سریع - بازی تخته Hasbro را سریع تر از همیشه تمام کنید
- بازیکن تنها - بازی در برابر AI به چالش کشیدن ما. نیازی به دوستان یا خانواده نیست
- قابلیت انجام بازی چند نفره بصورت آنلاین و آفلاین


تغییرات نسخه جدید MONOPOLY - Classic Board Game 1.7.4 اندروید

Hi Monopoly Players, we’ve got some exciting new features for you!
We added a chat feature so you can check in on how the other players are doing when you bankrupt them.
We added a brand-new custom rule for you to play with: All players start with a random assortment of properties.
We added new dice controls: you can now swipe to roll the dice.
We made the multiplayer game more stable and fixed issues with the passcodes.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.marmalade.monopoly

تاریخ بروزرسانی:

10 خرداد 1401

آخرین ورژن:

1.7.4

حجم:

240 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود MONOPOLY - Classic Board Game

مونوپولی MONOPOLY - Classic Board Game تصاویر

دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید دانلود Monopoly - Board game classic about real-estate! برای اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.