Legends of Runeterra
4.5
11652

Legends of Runeterra

افسانه رانترا

دانلود Legends of Runeterra v04.07.027 بازی افسانه قهرمانان اندروید

Legends of Runeterra v04.07.027 – آپدیت بازی افسانه رونترا اندروید


Legends of Runeterra یک بازی کارتی از استودیوی بازیسازی Riot Games Inc می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید مهارت، خلاقیت و زیرکی موفقیت شما را تعیین می کند. قهرمانان خود را انتخاب کنید و کارت های مناطق مختلف را که هر کدام سبک خاص خود را دارند ترکیب کنید سپس یک عرشه عالی بسازید. استراتژی خود را بسازید و آن را آزمایش کنید. همه چیز در مورد انتخاب هایی است که انجام می دهید و خطراتی هست که می پذیرید. هر حرکتی مهم است زیرا هر عملی واکنشی دارد و همه چیز به شما بستگی دارد می توانید واکنش نشان دهید و مقابله کنید که در این صورت حریف نیز با شما چنین کاری انجام می دهد. در مناطق Runeterra کاوش کنید تا ارتباطات پنهان بین انواع مختلف خطرها و موجوداتی را که در آنجا زندگی می کنند نشان دهد. شما 24 کارت قهرمان که هرکدام مکانیک منحصر به فردی دارند و از توانایی های اصلی League of Legends الهام گرفته شده است. را انتخاب می کنید تا در عرشه خود قرار دهید. قهرمانان به عنوان کارت های قدرتمند وارد نبرد می شوند و اگر هوشمندانه بازی کنید آنها تبدیل به یک کارت حماسی می شوند و سطحشون بالاتر می رود. برای شکست دادن دشمنان خود توانایی های جدیدی کسب کنید. با یک ترکیب کوچک روند جنگ را عوض کنید و راهی جدید برای پیروزی بیابید. قهرمانان کارت های کلیدی برای ساخت عرشه هستند. پس متحدانی را انتخاب کنید و تیم تشکیل دهید زیرا این متحدان از استراتژی قهرمان شما پشتیبانی می کنند تا به سرعت بالا پیش برود و کنترل رتبه را در دست بگیرند. هر منطقه از یک سبک بازی و استراتژیک مشخص برخوردار است. کارت های مناسب برای استراتژی خود را پیدا کنید تا برنده شوید. راه های رسیدن به پیروزی بسیار است پس خلاقیت به خرج دهید زیرا نحوه ساخت عرشه و نحوه دریافت کارت هایتان کاملاً به خود شما بستگی دارد. ابتدا انتخاب کنید کدام منطقه را کاوش کنید و کارتهایی را که برای شما نشان داده می شود قفل آن را باز کنید و هر زمان که دوست دارید مناطق را تغییر دهید. با پیشرفت در بازی، متحدان، جادوها و قهرمانان جدیدی را جمع خواهید کرد. هفته ای یک بار، صندوق ها را باز کنید. هرچه بیشتر بازی کنید این صندوقچه ها به سطح بالاتری می رسند و کمیاب بودن کارت های داخل را از معمول تا قهرمانی افزایش می دهند.

بازی Legends of Runeterra اندروید


برخی از ویژگی های بازی Legends of Runeterra اندروید :


- گیم پلی پویا و متناوب
- نبرد با دوستان و دشمنان خود
- به چالش کشیدن دشمنان خود در بازیهای رتبه بندی شده
- کاوش در مناطق Runeterra
- انتخاب استراتژی خود
- رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان
- ویژگی های و قدرت های خاص هر یک از کارت ها


تغییرات نسخه جدید Legends of Runeterra 04.07.027 اندروید

Call of the Mountain's final expansion is here: Cosmic Creation!

Full Patch 1.16 notes at https://playruneterra.com/en-us/news.

This patch:
-3 new Champions: Riven, Viktor, and Zoe
-40 new cards
-Customize your Collection with Prismatics
-New rewards for all Region Roads

New in the store:
-Nyandroid Von Yipp Guardian
-The Undercity Board
-4 new Emotes

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.riotgames.legendsofruneterra

تاریخ بروزرسانی:

28 تیر 1402

آخرین ورژن:

04.07.027

حجم:

120 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Legends of Runeterra

افسانه رانترا Legends of Runeterra تصاویر

دانلود بازی Legends of Runeterra اندروید دانلود بازی Legends of Runeterra اندروید دانلود بازی Legends of Runeterra اندروید دانلود بازی Legends of Runeterra اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.