Fruit Link - Line Blast
4.5
1,351

Fruit Link - Line Blast

فروت لینک - جورچین میوه ها
ورژن470.r1 توسط FunLink.Studio
بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Fruit Link - Line Blast v470.r1 بهترین بازی جورچین میوه ها برای اندروید

Fruit Link - Line Blast

یک بازی کژوال در سبک بازی های جورچین میوه ها می باشد که با بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی ، از پرطرفدارترین بازی های اندروید به شمار می رود. Fruits Link یک بازی پازل محبوب و منحصر به فرد با سبک های مختلف است که پیشنهاد میکنیم اگر از بازی های جورچین همرنگ خسته شده اید ، حتما آنرا امتحان کنید.
در Fruits Link به راحتی می توانید سه یا چند میوه را با همان رنگ پیوند دهید. هنگامی که میوه های همشکل را کنار هم قرار میدهید ، حس منحصر به فردی دارد و پس از رها کردن آن، جلوه‌ای لذت‌بخش ایجاد میشود ، انگار که واقعا میوه ها را برش داده اید!
Fruit Link - Line Blast چیزهای ویژه فراوانی را ارائه می دهد تا بازی را سرگرم کننده کند. هیولای ذرت یا گوریل را با استفاده از میوه ها شکست دهید، مسیری را برای آبیاری گل ها حفر کنید و راه را برای حیوانات خانگی خود تمیز کنید ، الماس های پنهان را پیدا کنید یا سبدها را با میوه ها پر کنید و غیره. هر چیزی که بتوانید تصور کنید، می توانید آن را در این بازی پیدا کنید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.sky.funnyfruitsplash

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 25 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

470.r1

حجم:

49 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Fruit Link - Line Blast

دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید دانلود بازی Fruit Link Line Blast اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.