Knittens - A Fun Match 3 Game
3,215

Knittens - A Fun Match 3 Game

بافتنی ها
ورژن1.62.176603 توسط Big Fish Games
بیش از 500 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Knittens - A Fun Match 3 Game v1.62.176603 بازی پازلی بافتنی ها اندروید

Knittens - A Fun Match 3 Game

یک بازی کژوال از استودیوی بازیسازی Big Fish Games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. گربه ها به کمک شما نیاز دارند تا لباس پارچه ای آنها را بدوزید. توپ های نخی رنگارنگ را با یکدیگر مطابقت دهید و امتیاز بالا کسب کنید و بسته های نخ را به دست آورید. از وقایع ویژه استفاده کنید و پازل ها را تکمیل کنید و از الگوهای منحصر به فرد برای بافتن لباس گربه خود استفاده کنید. با مطابقت دادن سه یا بیشتر از شکل های مشابه آنها را حذف کنید و نخ ها را جمع آوری کنید. کوکی ماهی را برای بچه گربه ها جمع آوری کنید. پس سه یا بیشتر از قطعات مشابه را با یکدیگر مطابقت دهید و آنها را حذف کنید و نخ های بیشتری جمع آوری کنید تا بتوانید بهترین لباس ها را برای گربه خود ببافید. با امتیازاتی که کسب می کنید گربه خود را سفارشی کنید و با نخ هایی که جمع می کنید جالب ترین لباس ها را تهیه کنید. گربه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بهترین لباس ها و آیتم ها را جمع آوری کنید. 3 امتیاز را در حل پازل ها بگیرید و بدین ترتیب 3 ستاره کسب کنید. با تکمیل سه پازل، الگوهای بافندگی را جمع آوری کنید و مجموعه بافت هایتان را بزرگتر کنید زیرا هر چقدر مجموعه شما بزرگتر باشد شما قدرتمندتر خواهید بود. در مسابقات ویژه شرکت کنید و به دنیاهای منحصر به فرد سفر کنید.

برخی از ویژگی های بازی Knittens - A Fun Match 3 Game اندروید :


- مطابقت دان آیتم های مشابه
- جمع آوری نخ های بیشتر
- سفارشی کردن گربه خود
- جمع آوری الگوهای بافندگی
- کسب تقویت کننده های فوق العاده
- جمع آوری الگوهای بافندگی
- کسب اسباب بازی ها و لوازم جانبی

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.bigfishgames.knittensgooglef2p

دسته بندی:

کژوال / پازلی

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 3 شهریور 1401

آخرین ورژن:

1.62.176603

حجم:

139 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android بستگی به مدل دستگاه شما دارد+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Knittens - A Fun Match 3 Game

دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید دانلود بازی Knittens اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.