Horse Riding Tales - Wild Pony
4.3
11350

Horse Riding Tales - Wild Pony

اسب سواری دخترانه

بازی Horse Riding Tales v1282 - سوارکاری بر روی اسب های وحشی + مود

Horse Riding Tales - Wild Pony v1282 + Mod – آپدیت بازی اسب سواری دخترانه ی جدید برای اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر Horse Riding Tales - Wild Pony

Horse Riding Tales - Wild Pony یک بازی دخترانه اندروید از استودیوی بازیسازی Foxie Ventures می باشد که در گوگل پلی بصورت رایگان منتشر شده است. در این

بازی اسب سواری دخترانه اندروید

شما باید سفر خود را در میان دوستداران اسب و محیط های اسب دوانی آغاز کنید. شخصیت خود را سفارشی کنید و اسب های وحشی و زیبا را اهلی کنید و با سایر بازیکنان مسابقه دهید. اسب ها را به اصطبل خود بیاورید و به آنها آموزش دهید تا بتوانید آنها را در مسابقات اسب سواری قهرمان پرش کنید و برنده مسابقات شود. در این بازی اسب سواری آنلاین و چند نفره به همراه دوستان خود سوار بر اسب شوید و با یکدیگر مسابقه دهید. به یک شهر کوچک سوارکاری که چند قرن قدمت دارد و دارای دشت های وسیع، باز و پر از حیوانات کوچک و بزرگ است وارد شوید و با تمام دوستان خود سوار بر اسب های خود شوید و به سوارکاری بپردازید و در حومه مزرعه خود و حتی بیشتر از آن به کاوش و ماجراجویی بپردازید. حالت بازی اسب دوانی چند نفره به شما این امکان را می دهد که در مسابقات آنلاین در اطراف مزرعه شرکت کنید و در برابر رقبای خود برای کسب افتخار در مسابقات پرش رقابت کنید. یک ظاهر شگفت انگیز و خاص برای خود و اسب تان ایجاد کنید. همچنین شما می توانید از کلاه ایمنی، زین و .... برای خود و اسب تان استفاده کنید و از بین هزاران چهره ای که وجود دارد می توانید یکی را انتخاب کنید و برای خود چهره ای متفاوت ایجاد کنید. از بین انواع مختلف نژاد اسب های وحشی مثل آپالوسا، موستانگ و سایر اسب ها انتخاب کنید و از آنها مراقبت کنید و آنها را رام کنید. اسب خود را برای شرکت در مسابقات و تکمیل ماموریت ها آماده کنید. راز اسب های افسانه ای و فانتری مثل اسب شاخدار و .... که آزادانه در آسمان ها و بالای ابرها حرکت می کنند کشف کنید. زیباترین حیوانات وحشی مثل روباه، توله سگ، گرگ گرفته تا ببرها و غیره را جمع آوری کنید. در حالی که شما در ماموریت های مسابقه اسب دوانی در اطراف مزرعه شرکت می کنید آنها نیز، در کنار شما می دوند. به یک باشگاه بپیوندید و همه دوستان خود را دور هم جمع کنید و با سایر باشگاه ها برای دریافت جوایز شگفت انگیز در چالش های هفتگی رقابت کنید. جهان و منابع معدن را کاوش کنید تا لوازم سواری زیبای غربی مانند زین، افسار، پتو و موارد دیگر را برای اسب خود به دست آورید. از اسب خود در اصطبل با دادن یونجه، ساختن نعل اسب و موارد دیگر مراقبت کنید تا روحیه او را بالا نگه دارید. هرچه حیوان شما شادتر باشد، در مسابقات سوارکاری بهتر می پرد. بهترین اسب قهرمانی را آموزش دهید و برنده جایزه نهایی اسب سواری شوید.

با نصب بازی وارد مسابقات سوارکاری شوید


به عنوان یک کار ثابت از پایین شروع کنید و به سمت بالا بروید تا به سوپراستار درساژ و مسابقات سوارکاری تبدیل شوید! به انجمن آنلاین ما برای سوارکاران و دوستداران اسب بپیوندید، جایی که می توانید آواتار خود را شخصی سازی کنید، اسب های وحشی زیبا را اهلی کنید و مسابقه دهید، آنها را به اصطبل خود بیاورید و آنها را آموزش دهید تا قهرمان پرش با نمایش اسب سواری شوند.

یک اجتماع عجیب سوارکاری که قدمت آن به صدها سال پیش می‌رسد و توسط مراتع مواج و علف‌زارهای عظیم احاطه شده است. خواب آلود. روستایی. بسیار خوب. مملو از موجودات شایان ستایش، چه بزرگ و چه کوچک. پناهگاهی از آرامش و آرامش که مانند هیچ جای دیگر روی زمین نیست. جامعه‌ای که مدت‌هاست به دلیل عشق به اسب‌ها شناخته می‌شود و قدمت آن به ابتدای شهر بازمی‌گردد. لیلا، کارگر متواضع اصطبل، این مکان را خانه خود می نامد. دختر اسبی که اگرچه هر روز در محاصره اسب ها است، اما واقعاً هرگز سوار آن نشده است، اما این در حال تغییر است!

سوار شوید و با دوستان خود در اینجا رقابت کنید!


سوار شدن بر اسب های خود با بهترین دوست دختر و سایر دختران گاوچران در حالی که برای دیدن دنیای خارج از مزرعه خود به صورت سه بعدی زیبا به سفر می روید، تجربه ای است که به زودی فراموش نخواهید کرد. در حالت بازی اسب دوانی چند نفره، شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که در مسابقات آنلاین با حریفان خود رقابت کنید که در آن با سرعت کامل در اطراف مزرعه تاخت و تاز خواهید کرد.

لباس های انگلیسی و غربی - سفارشی سازی بی پایان


همانطور که برای طلا در مسابقات پرش نمایش Meadowcroft مبارزه می کنید، شما و اسبتان می خواهید کاملاً شگفت انگیز به نظر برسید. با پوشیدن شیک ترین لباس های غربی که تا کنون ساخته شده است، بهترین چهره برنده خود را به تن کنید. به معنای واقعی کلمه صدها لباس مختلف وجود دارد که شما می توانید تنها با چند اکسسوری مانند زین، پوشش پا و ماسک برای اسب خود و جودوپور و کلاه ایمنی برای خود ایجاد کنید.

اسب های زیبا را رام کنید


دست خود را بر روی کوه ایده آل بگیرید! همانطور که نژادهای اسب وحشی مانند موستانگ، داپل گری، آپالوسا و سایر اسب های رنگ آمیزی را اهلی می کنید و از آنها مراقبت می کنید، ارتباطی عرفانی با این اسب ها ایجاد می کنید و اسب اسب نر شما درست زمانی که می خواهید ادامه دهید آماده سوار شدن می شود. سفر تو.

حقیقت را در مورد اسب های افسانه ای پگاسوس و اسب تک شاخ که در بهشتی که بالای ابرها قرار دارد آزادانه می دویدند و معمای سوارکاران معروف آسمان فانتزی را حل کنید.

به آکادمی پرش و لباس نمایش بپیوندید


این احتمال وجود دارد که برای ثبت نام در آکادمی سوارکاری Meadowcroft، که مدرسه ای است که تعداد بی شماری از سوارکاران را دیده است که از دروازه های آن عبور کرده و در چمنزارهای آن سوار شده اند، دعوت نامه ای برای شما ارسال شود. همانطور که شما راز سواران آسمان را بررسی می کنید، در مسابقات مختلف سوارکاری با دانش آموزان خود روبرو خواهید شد.

سگ و گربه را به دست آورید


زیباترین همراهان حیوانات وحشی، از روباه و توله سگ گرگ گرفته تا ببرهای جادویی و غیره را به دست آورید و آنها را به مجموعه خود اضافه کنید. حیوانات شایان ستایش خود را به تمام دختران گاوچران دیگر نشان دهید. حتی زمانی که اهداف مسابقه اسب دوانی را در اطراف مزرعه انجام می دهید، آنها شما را همراهی می کنند و در کنار شما تاخت می زنند.

به یک باشگاه بپیوندید


نزدیکترین دوستان خود را جمع کنید و با اعضای باشگاه های دیگر در رقابت رودررو شرکت کنید تا در چالش های هفتگی جوایز باورنکردنی به دست آورید. برای سایر اعضای باشگاه یک نمایش بگذارید و مانند یک قهرمان سوار شوید! جهان را کشف کنید و موادی را جمع آوری کنید تا وسایل سواری نفیس غربی را برای اسب خود بسازید، از جمله زین، لگام، پتو، و موارد دیگر!

به خوبی از اسب خود مراقبت کنید


کارهای مراقبت از اسب را در اصطبل خود با تهیه یونجه، نعل اسب و سایر لوازم برای حیوان خود انجام دهید تا روحیه خوبی داشته باشد. انجام این ماموریت ها تجربه و جوایزی برای شما به همراه خواهد داشت. هرچه حیوان شما راضی تر و آرام تر باشد، در مسابقات سوارکاری بالاتر می رود. موفق ترین اسب را برای مسابقه ایجاد کنید و معتبرترین جایزه سوارکاری را به خانه ببرید.

این بازی چیزی بیش از یک شبیه ساز ساده است. بلکه دوره جدیدی را برای بازی های سوارکاری در دستگاه های تلفن همراه آغاز می کند. نقش جدید شما در خانواده Horse Riding Tales با استقبال گرم همه در اینجا در Foxie Ventures روبرو شد. مواد اضافی زیادی مانند اسب شتلند، اسب‌های پگاسوس و اسب تکشاخ خارق‌العاده‌تر، و ماموریت‌های پرورش سخت اضافه خواهد شد. همه اینها شامل خواهد شد.

برخی از ویژگی های بازی Horse Riding Tales - Wild Pony اندروید :


- آموزش دادن به اسب خود
- جمع آوری حیوانات مختلف
- پیوستن به یک باشگاه
- کسب اقلام و آیتم های مختلف
- کاوش در جهان و معدن
- مراقبت از اسب خود


آموزش دانلود Horse Riding Tales - Wild Pony:

برای دانلود Horse Riding Tales - Wild Pony و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Horse Riding Tales - Wild Pony" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Horse Riding Tales - Wild Pony برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Horse Riding Tales - Wild Pony 1282 اندروید

- New Legendary Whistle, available for 30 days only!
- Get the Ember Friesian, a gentle horse blessed with the ability to magically transform to show a new aggressive fiery side!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.FoxieGames.HorseRidingTales

تاریخ بروزرسانی:

19 اردیبهشت 1403

آخرین ورژن:

1282

حجم:

160 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب برنامه ها و بازی های Split دار :
در روزهای اخیر شاهد هستیم که برخی از برنامه ها و بازیهای ارائه شده در گوگل پلی بصورت تکه تکه و جدا از هم (Split) منتشر می شوند ، برای اینکه برنامه یا بازی پس از نصب به مشکل بر نخورد ، شما باید طبق توضیحات و راهنمایی که برای شما قرار داده ایم ، اقدام به نصب آن کنید که در غیر اینصورت بازی یا برنامه پس از نصب اجرا نشده یا متوقف خواهد شد ، پس راهنمای زیر را با دقت مطاله کنید تا با مشکل در هنگام نصب و اجرا نداشته باشید :

برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های اسپلیت با نرم افزار SAI اینجا کلیک کنید.
1- فایل زیپ را دانلود کرده و سپس از حالت فشرده آنرا خارج کنید.
2- فایل SAI موجود در داخل پوشه را نصب کنید. میتوانید نرم افزار SAI را از اینجا دانلود کنید.
3- نرم افزار SAI را اجرا کرده و بر روی گزینه Install APKs کلیک کنید تا پنجره باز شود.
4- به دنبال پوشه استخراج شده بازی یا برنامه بگردید.
5- پس از یافتن پوشه که از حالت زیپ خارج کرده بودید ، باید تمام محتویات داخل پوشه را تیک بزنید.
6- پس از تیک زدن فایل بازی یا برنامه و فایل های Split ، روی گزینه Select کلیک کنید تا مراحل نصب انجام شود.
7- حال برنامه یا بازی را با خیال راحت اجرا کنید.

اسب سواری دخترانه Horse Riding Tales - Wild Pony تصاویر

دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید دانلود بازی Horse Riding Tales اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.