My Little Universe
4.1
5869

My Little Universe

جهان کوچک من

دانلود My Little Universe v2.11.2 بازی مود شده جهان کوچک من اندروید + مود

My Little Universe v2.11.2 + Mod No Ads – بازی کژوال جهان کوچک اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده بدون تبلیغات درون بازی

ویدیوی معرفی و تریلر My Little Universe

My Little Universe یک بازی کژوال از استودیوی بازیسازی SayGames Ltd می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. همه ما می دانیم که خداوند مهربان هر چیزی که در این دنیا وجود دارد را آفریده و همه را با نظم خاصی کنار هم قرار داده، اگر شما هم دوست دارید یک دنیای کوچک و پر از شگفتی بسازید و هر چیزی که در این دنیا قرار دارد را کنترل کنید پس دست به کار شوید و این بازی را نصب کنید. تنها با یک کلنگ و قدرت بازوی خود دست به کار شوید و دنیای خود را بسازید. برای ساختن یک سیاره عالی باید حفاری، استخراج، ساخت و ساز، باغبانی . یا هر کار دیگر انجام دهید تا بتوانید یک دنیای شگفت انگیز بسازید. در حالی که همه این کارها را انجام می دهید باید با هیولاهای مختلف مبارزه کنید. در ابتدا شما در نقش یک مرد نارنجی رنگی هستید که در یک سفینه موشکی بودید و اکنون بر روی یک سیاره هستید و می خواهید آن را تکمیل کنید. منابع مختلفی در محیط های متنوع درون بازی وجود دارند که شما باید آنها را استخراج کنید و 15 نوع مختلف از منابع را جمع آوری کنید و آنها را براساس نیاز خود استفاده کنید و بدین ترتیب یک سیاره زیبا ایجاد کنید. شما یک کلنگ قدرتمند دارید که همان اندازه که می تواند در شکستن سنگ ها، حفاری مواد معدنی و یا استخراج طلا قدرت و مهارت دارد در مبارزه با هیولاها نیز قدرتمند است و به راحتی می توانید همه این کارها را با کمک این کلنگ انجام دهید. شما می توانید کلنگ خود را در 8 سطح مختلف ارتقا دهید تا بهره وری و قدرت ان بهبود ببخشد و بتوانید منابع بیشتری برداشت کنید. شما می توانید با استفاده از تاسیسات صنعتی مختلف مواد معدنی را پردازش کنید و هشت نوع سلاح دیگر بسازید مثلا تبری با امکان ارتقا در 8 سطح مختلف و یا شمشیر منحصر به فرد برای مبارزه با هیولاهای مختلف ایجاد کنید. محیط های مختلفی در درون بازی وجود دارد که می توانید در هر یک از آنها بسازید، کاوش کنید و یا بهره برداری کنید. در مسیرهای مرموز حرکت کنید و سیاره واقعی خود را بسازید. دشمنان متنوعی مثل هیولاها، آدم برفی های نفرت انگیز، موجودات و دشمنان بیگانه وجود دارند که می خواهند شما را از بین ببرند و کارهایتان را متوقف کنند. حفاری کنید، خرد کنید، صنایع دستی ایجاد کنید، استخراج کنید و در مسیر خود برای ایجاد جهان کوچک متعلق به خودتان بجنگید.

بازی My Little Universe اندروید


معرفی بازی My Little Universe :انطباق با یک محیط جدید دشوار است، بنابراین ایجاد دنیای خود آسان نیست. My Little Universe ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا انواع فعالیت های مختلف را انجام دهید. شما همه چیز را به تنهایی با حجم کار متراکم خواهید ساخت و تکمیل آن زمان زیادی می برد. علاوه بر این، عوامل مختلفی که تک یاخته ها هستند، مانع شما خواهد شد.

منابع غنی من برای ساختن یک سیاره جدید
ابزاری که شما را در دنیای کوچک من همراهی می کند کلنگی است که از بازو قدرت بدنی دارد تا به شما در استخراج منابع در مناطق مختلف کمک کند. بیش از 15 نوع منبع در مکان های مختلف برای کاوش برای شما وجود دارد، مانند سنگ ها، کریستال ها، الماس ها، طلا، نقره و بسیاری موارد دیگر. شما از کلنگ خود برای استخراج هر چه بیشتر منابع و توسعه دنیای خود استفاده خواهید کرد.

منابع فراوانی برای استخراج، کاردستی و مبارزه با موجودات زنده برای پایان دادن به نقشه الهی شما وجود دارد. علاوه بر این، شما باغبانی خواهید کرد تا یک سیاره عالی با منابع مختلف در آنجا ایجاد کنید.

محیطی غنی برای کاوش


ده نوع محیط مختلف با رنگ های متنوع و زیبا طراحی شده است. این شامل محیط طبیعی، محیط سنگ، خاک و غیره است و هر نوع محیط دارای انواع مختلفی از منابع با ویژگی های خاص خود خواهد بود. به عنوان مثال، محیط طبیعی عمدتاً منابع چوبی است، در حالی که محیط زمین دارای منابع سنگ و طلا خواهد بود و محیط های باقیمانده حاوی سایر منابع کمیاب و گرانبها خواهد بود.

نقطه شروع شما در محیط طبیعی خواهد بود. سپس، برای گسترش قلمرو خود و باز کردن محیط های جدید با انواع بیشتری از منابع، کاوش خواهید کرد. زمانی که منابع کافی در هر حوزه طبیعت جمع آوری شود، طرح جدیدی باز خواهد شد. منابع جدید زیادی برای کاوش و ایجاد چیزهای منحصر به فرد برای جهان خود در هر محیط جدید برای شما وجود خواهد داشت. به تدریج، انواع منابع مختلف را جمع آوری خواهید کرد و دنیایی برای خود ایجاد خواهید کرد.

با انواع مختلف دشمنان مبارزه کنید


در سفرهای استخراج منابع، دشمنان اصلی که با آنها روبرو خواهید شد موجودات بدوی هستند. آنها به طور تصادفی در تعداد زیادی در محیط های مختلف ظاهر می شوند. آنها در حین استخراج منابع برای حمله به شما عجله خواهند کرد، بنابراین باید مراقب باشید. هشت نوع موجودی که با آن روبرو خواهید شد عبارتند از آدم برفی، قارچ بیگانه، شمشیرزن، مورچه غول پیکر و غیره... علاوه بر این، باید با هیولاهای غول پیکر با قدرتی فوق العاده مبارزه کنید. هر بار که دشمنی ظاهر می شود، چاره ای جز مبارزه با آنها برای زنده ماندن ندارید.

تاسیسات صنعتی، ساخت سلاح


با گذشت زمان، محیط‌های جدید و سرزمین‌های جدید با تمدن‌های در حال تکامل برای کاوش در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از آن، امکانات نیز برای توسعه شما باز می شود و مکانی برای مدیریت منابع شما خواهد بود. با ذوب فلز یا پردازش مواد معدنی برای ایجاد سلاح یا موارد خاصی که توانایی استخراج شما را افزایش می دهد. این سلاح ها در نبردها به شما آسیب بیشتری می دهند.

به طور خلاصه، گیم پلی اصلی My Little Universe علاوه بر ترکیب با نبرد با تک یاخته ها، همچنان استخراج منابع است. شما باید منابع کافی برای باز کردن قفل یک قطعه زمین جدید جمع آوری کنید.

ویژگی های کلیدی


گرافیک ساده اما فوق العاده جذاب با طراحی واضح و واضح است. علاوه بر این، چیدمان صدای غنی به بازی کمک می کند تا بازیکنان بیشتری را جذب کند و دنیای خلاقانه خود را ایجاد کند.
سیاره خود را گسترش دهید و با ده نوع محیط مختلف تنوع دهید، منابع من را بسازید، کاوش کنید و برای ایجاد بهشت سیاره ای رویاهای خود استفاده کنید.
مبارزه با هیولاها: بیش از هشت نوع دشمن از جمله آدم برفی، مورچه و دشمن قارچی همیشه آماده هستند تا جلوی نیات الهی شما را بگیرند و در هر زمان به شما حمله کنند.
تأسیسات صنعتی را برای ذوب فلزات، فرآوری مواد معدنی و سلاح‌های صنایع دستی ایجاد کنید تا از آنها برای شکست دادن دشمنان خود و فرار از ترس مخالفان هیولا استفاده کنید.
یک چکش قدرتمند اما ساده به شما کمک می‌کند با هیولاها مبارزه کنید، صخره‌ها را بشکنید، مواد معدنی را حفر کنید و از منابع کمیاب برای ساخت تاسیسات صنعتی توسعه‌یافته بهره‌برداری کنید و بهره‌وری خدا را بهبود بخشید.

برخی از ویژگی های بازی My Little Universe اندروید :


- ساخت 8 نوع سلاح متنوع
- امکان ارتقای سلاح های خود در 8 سطح مختلف
- 10 نوع مختلف از محیط درون بازی
- ساختن، کاوش و بهره برداری از محیط های مختلف
- 8 نوع دشمن مختلف
- گرافیک ساده اما جذاب
- صداگذاری غنی
- جمع آوری 15 نوع مختلف از منابع

همچنین ببینید: Sea Merge بازی کژوال ادغام دریا


آموزش دانلود My Little Universe:

برای دانلود My Little Universe و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "My Little Universe" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه My Little Universe برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید My Little Universe 2.11.2 اندروید

Bug fixes

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.savetheworld.game

تاریخ بروزرسانی:

3 تیر 1403

آخرین ورژن:

2.11.2

حجم:

496 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


جهان کوچک من My Little Universe تصاویر

دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید دانلود بازی My Little Universe اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.