امروز : پنج شنبه، 1 فروردین 1398
» » » » دانلود Hidden Folks 1.6.4 بازی یافتن اشیا گمشده برای اندروید

دانلود Hidden Folks 1.6.4 بازی یافتن اشیا گمشده برای اندروید

1397.08.13 Arya 2177 بازدید 0 نظر گوگل پلی
Hidden Folks
در Hidden Folks 1.6.4 یک بازی کژوال در سبک بازی های ماجراجویی و بازی های اکشن از استودیوی بازیسازی Adriaan de Jongh می باشد که با قیمت 2.99 دلار در مارکت اندروید منتشر شده است که در آن باید کاراکترها یا اشیای مختلفی پیدا کنید و این کار اصلاً به این سادگی که به نظر می‌رسد نیست. در واقع اکثر تعامل شما با بازی، به نگاه کردن به نمایشگر خلاصه می‌شود که شاید در مورد یک بازی ویدیویی، تجربه‌ی جدید باشد. اما برای اینکه آن‌قدرها هم در طول بازی منفعل نباشید، گاهی مجبور می‌شوید با دنیای بازی هم تعامل داشته باشید تا شاید بخت با شما یار شود و هدف مورد نظرتان را پیدا کنید. شاید کاراکتر شما پشت بوته‌ها قایم شده باشد، شاید باید پرده‌ی خانه‌اش را کنار بزنید و او را ببینید و حتی شاید این هدف،‌ خرگوش کنجکاوی باشد که به درون سوراخی رفته و شما باید آن‌ را بیرون بکشید. این تعامل در مقیاس‌های کوچک راحت به نظر می‌رسد و با چند بار زیر نظر گرفتن تمام فعالیت‌هایی که در صحنه رخ می‌دهد،‌ می‌توانید تعداد زیادی از هدف‌های مشخص شده را پیدا کنید. اما وقتی با یک شهر کامل رو به رو می‌شوید چه؟ وقتی که صحنه آن‌قدر بزرگ است که هرچه بزرگ‌نمایی را کم می‌کنید نمی‌توان کل آن را در یک نظر ببینید و باید بارها اسکرول کنید تا به گوشه‌ها برسید. اینجا فقط صبر و حوصله‌ی فراوان می‌تواند از دیوانگی نجاتتان دهد.
روایت‌های کوچک بازی کنار یکدیگر جمع می‌شوند و در هر بخش داستان بزرگ‌تری را تعریف می‌کنند. بازی در حال حاضر شامل چهار بخش جنگل، صحرا، شهر و کارخانه است که به مرور محیط هرکدام بزرگ‌تر و پرجزئیات‌تر می‌شود. برای مثال در بخش جنگل، شما با یک چادر و کمپ کوچک کار را آغاز می‌کنید و در نهایت به جنگل عظیمی می‌رسید که مناطق کاملاً متفاوتی دارد و شاید ساعتی طول بکشد که با همه‌ی آن آشنا شوید. در هر بخش مرحله‌هایی هم وجود دارند که که هنوز قابل بازی نیستند و در بروزرسانی‌های آینده فعال خواهند شد.
اگه ظاهر سیاه و سفید بازی را نمی‌پسندید، دو حالت تیره و قهوه‌ای هم در تنظیمات موجود است که می‌تواند در شرایط نوری متفاوت کاملاً به کارتان بیاید. اما ظاهر بازی تنها چیزی نیست که به آن هویت خاصی می‌بخشد. دو سازنده‌ی بازی بیش از ۹۰۰ صدای مختلف با دهان خود تولید کرده‌اند و به جای افکت‌های صوتی مصنوعی، از صداهای طبیعی خودشان در بازی استفاده کرده‌اند. با کلیک روی هر بخش مختلف صفحه، صدای متفاوتی خواهید شنید. حتی برای کلیک‌های بی‌هدف هم صداهای مجزایی تعبیه شده، مثلاً چند مدل صدای بوق مخلتف وجود دارد که با کلیک روی ماشین‌ها شنیده می‌شود. در واقع صدا دومین کمک شما در پیدا کردن اهداف بازی است. با میزان بزرگ‌نمایی مناسب، می‌تواند بنا به ماهیت یک منطقه صدای خاص آن را بشنوید و همین قضیه به شما در پیدا کردن چیزی که دنبالش هستید کمک می‌کند. مثلاً‌ اگه یک مهمانی در خانه‌ای جریان داشته باشد، با عبور از حوالی آن خانه، صدای آهنگ خواهید شنید و در مراحل جنگلی نیز صدای حیوانات به کارتان خواهد آمد.

برخی از ویژگی های بازی Hidden Folks اندروید :
- 20+ مناطق مختلف
- 190+ هدف برای پیدا کردن
- 1400 جلوه های صوتی
- 280+ تعاملات منحصر به فرد
- 3 حالت رنگ: حالت عادی، قهوه ای و حالت شبانه
- 22 زبان (ترجمه شده توسط مردم)
تغییرات نسخه جدید :
What's up! This update fixes various layering issues throughout the game. If you spot one, or encounter any other bugs, send me (Adriaan) an email and I'll try to fix it: support@hiddenfolks.com
دسته بندی : کژوال / ماجراجویی / اکشن