Island building. Build a house
4.1
1,819

Island building. Build a house

ساختمان های جزیره
ورژن11.1.7 توسط GoKids
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Island building. Build a house v11.1.7 بازی ساخت خانه در جزیره اندروید

Island building. Build a house

یک بازی کودکانه از استودیوی بازیسازی GoKids می باشد که تصمیم گرفتیم برای کودکان مهد کودک و پیش دبستانی معرفی نماییم. امروزه محبوب ترین روش مطالعه استفاده از همین بازیهای آموزشی است که کودکان از سراسر دنیا از طرفداران سری بازیهای کودکانه آموزشی هستند. یکی از بهترین بازی ها برای کودکان 2 ساله به منظور یادگیری کشتی، مکانیک بندر دریایی و ساختن خانه است که مهارت های حرکتی و تخیل کودکان چه پسر و چه دختر را توسعه می دهد. در این بازی اندروید کودک شما یاد می گیرد خانه بسازد و یا برای بچه های دیگر جزیره یا قایق بسازید. کشتی ها و سکوهای بزرگ به بچه ها در ساخت و ساز و کشف اقیانوس کمک می کند. به عنوان یک طراح مجازی برای رسیدن به هدف اصلی خود که همان ساخت خانه، جزیره و یا خانه های بسیار بر روی جزیره می باشد. کودک شما می تواند انواع کشتی های فنی و عملکرد آنها را یاد بگیرد. این بازی برای کودکان 2 تا 6 ساله مناسب است. ساخت جزیره جالب خود را با ایجاد انوع ساختمان ها شروع کنید و بدین ترتیب مراحل مختلف و سرگرم کننده را با موفقیت تکمیل کنید. نام مراحل و کشتی ها را یاد بگیرید و سپس یک ویلای واقعی از رویای خود بسازید.

نحوه بازی به صورت زیر می باشد:
- برای شروع ساخت جزیره خود در بازی های کودک ما باید یک مکان مناسب و امن در پایین پیدا کنید! سونار و غواصان به ما کمک می کنند تا این کار را حل کنیم.
- هر مرحله با بازی های پازل شروع می شود که در آن شما باید کشتی مورد نیاز خود را از قطعات پازل جمع آوری کنید. پس از آن کشتی باید در یک ایستگاه سوخت شناور سوخت گیری شود. فقط در این صورت است که می توانید کشتی را به ماموریت بفرستید. به یاد داشته باشید، هر کشتی عملکرد مهم خود را انجام می دهد.
- پسرها کاملاً خوشحال خواهند شد زیرا برنامه کل فرآیند مهندسی طراحی و ساخت را همانطور که هست نشان می دهد.
- کشتی ها پس از انجام وظایف خود از سایت تمیز کردن و شستشو بازدید می کنند، جایی که کشتی های ساخت و ساز، کارواش بچه ها با کنترل یک دست مکانیکی کنترل می شود.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.gokids.tb_island

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 14 مرداد 1401

آخرین ورژن:

11.1.7

حجم:

95 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Island building. Build a house

دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید دانلود بازی Island building اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.