Exion Hill Racing
4.2
1740

Exion Hill Racing

عبور از تپه ها با ماشین

دانلود بازی عبور از تپه ها با ماشین Exion Hill Racing v6.89 برای اندروید


Exion Hill Racing

یک بازی مسابقه‌ای است که در آن باید مهارت‌های تمرکز خود را آزمایش کنید و سعی کنید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خط پایان برسید. اگر به سرعت نیاز دارید و می خواهید با سریع ترین وسایل نقلیه رانندگی کنید، این بازی سرگرم کننده شما را پشت فرمان هزاران گزینه فوق العاده سریع قرار می دهد.

گیم پلی بازی Exion Hill Racing مشابه بازی Hill Climb Racing می باشد که تا حد ممکن ساده است. در پایین صفحه می توانید دو دکمه را ببینید، یکی برای حرکت به عقب و دیگری برای حرکت به جلو. ماموریت شما رسیدن به خط پایان با محاسبه سرعت و شیب کوه هایی است که در آن رانندگی می کنید. برای ادامه حرکت با سرعت کافی باید در صورت لزوم گاز را بزنید و ترمز کنید.

یکی از جالب‌ترین چیزهای این بازی این است که می‌توانید در هزاران مناظر مختلف سفر کنید. در طول مسابقات، شما باید بر روی کوه های شیب دار، مناظر ناهموار، انواع پرش ها و حتی رودخانه هایی که کنترل وسیله نقلیه شما تقریباً غیرممکن است، رانندگی کنید. در پایین صفحه، موقعیت خود را در مسابقه خواهید دید و اینکه چقدر باید برای رسیدن به خط پایان دورتر بروید. بنابراین باید مراقب همه چیز باشید تا مطمئن شوید که اوقات خوبی را سپری می کنید و از سواری بدون برخورد با هیچ مانعی لذت می برید.

بازی عبور از تپه ها با ماشین

Exion Hill Racing را دانلود کنید و مهارت های تمرکز و توانایی های رانندگی خود را در انواع تنظیمات با پیشرفت وسایل نقلیه خود آزمایش کنید. ماشین‌ها، موتورسیکلت‌ها و حتی کامیون‌ها را روی کوه‌های شیب‌دار رانندگی کنید تا به خط پایان برسید تا مهارت‌های خود را پشت فرمان ثابت کنید.


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.exiongames.exionhillracing

تاریخ بروزرسانی:

27 مهر 1401

آخرین ورژن:

6.89

حجم:

25 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Exion Hill Racing

عبور از تپه ها با ماشین Exion Hill Racing تصاویر

دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود نسخه جدید بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود آخرین ورژن بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing مود شده دانلود بازی Exion Hill Racing با پول بی نهایت دانلود بازی Exion Hill Racing هک شده دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید دانلود بازی Exion Hill Racing اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.