Brainzzz
4.0
10178

Brainzzz

هوش

دانلود Brainzzz v3.3.2 بازی فکری بزرگسالان برای اندروید


Brainzzz

یک بازی پازلی و فکری از استودیوی بازیسازی wawagame می باشد که از استودیوی بازیسازی wawagame می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید یک راه برای تکمیل صفحه پیدا کنید. در اینجا انواع پازل ها مثل پازل حیوانات، پیچ و خم، لوله، بلوک، اعداد، رنگها، سودوکو و غیره وجود دارد که می توانید با انها خودتان را به چالش بکشید. دو مکعب را با خط وصل کنید. در یکی از پازلها باید لوله ها را تا رسیدن به زاویه مناسب بچرخانید و لوله ها را به همان رنگ وصل کنید تا راه را پیدا کنید. پازل دیگری که بسیار مورد پسند قرار میگیرد سودوکو می باشد یادتان باشد که باهوش ترین افراد جهان نیز سودوکو بازی می کنند. پس با انگشتان خود خط بکشید و محیط را تغییر دهید. تمام سعی خود را کنید تا با یک خط، تمام نقطه ها را متصل کنید و یا اشکال های هندسی را در مکان درست خود قرار دهید و بدین ترتیب با حل انواع پازل ها خودتان را به چالش بکشید تا امتیاز کسب کنید و به مراحل بعدی صعود کنید.

برخی از ویژگی های بازی Brainzzz اندروید :


- بیش از 400 نسخه مختلف حیوانات
- بیش از 500 سطح
- گیم پلی به چالش برانگیز
- شامل 8 سطح دشواری


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.wawagame.app.ttnl2

تاریخ بروزرسانی:

13 آبان 1401

آخرین ورژن:

3.3.2

حجم:

68 + 40 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


هوش Brainzzz تصاویر

دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید دانلود بازی Brainzzz اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.