Balls Bricks Breaker
4.1
2685

Balls Bricks Breaker

آجر شکن
ورژن1.31.209 توسط Arcade Game Maker
مناسب همه سنین

دانلود Balls Bricks Breaker v1.31.209 بازی آجر شکن جدید اندروید

Balls Bricks Breaker

یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی Arcade Game Maker می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در اینجا شما باید با کشیدن انگشت توپ را به سمت آجرها پرتاب کنید و تمام آنها را بشکنید. با شلیک زنجیره ای از توپ آجرها آجرهای بیشتری بشکنید و بالاترین امتیاز را کسب کنید و با دوستان خود مقایسه کنید. با امتیازاتی که کسب می کنید توپ های جدیدی با مهارت های خاص باز کنید. با استفاده از استراتژی و قدرت خود آجرهای بیشتری را از بین ببرید و به مراحل بالاتر صعود کنید. ضربات تند و شدید بزنید و توپ را برای شکستن آجرها پرتاب کنید و بالاترین امتیاز را کسب کنید. کنترل توپ بسیار ساده می باشد، هر نقطه را لمس کنید توپ به آنجا پرتاپ می شود آجرها را می شکند پس سعی کنید بهترین موقعیت ها و زاویه ها را برای ضربه زدن به هر آجر پیدا کنید و انها را حذف کنید.

برخی از ویژگی های بازی Balls Bricks Breaker اندروید :


- کنترل با یک انگشت
- کسب بالاترین امتیاز و مقایسه آن با دوستان خود
- باز کردن توپ های جدید با مهارت های خاص
- پشتیبانی از دستاوردها و لیدربوردها

آپدیت نسخه Balls Bricks Breaker 1.31.209 اندروید
New Game Mode: Level Challenge!
Fixed the banner issue.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

balls.arcademaker.bricks.breaker.brounce.ballz

تاریخ بروزرسانی:

1400.02.27

آخرین ورژن:

1.31.209

حجم:

27 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Balls Bricks Breaker

دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید دانلود بازی Balls Bricks Breaker اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.