DOP 2: Delete One Part
4.1
2177

DOP 2: Delete One Part

فکری بزرگسالان

دانلود DOP 2: Delete One Part v1.2.6 بازی فکری جدید بزرگسالان اندروید

DOP 2: Delete One Part v1.2.6 – آپدیت بازی فکری بزرگسالان اندروید

DOP 2: Delete One Part یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی SayGames Ltd می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. آیا شما فکر می کنید که باهوش هستید؟ پس این بازی اندروید را دانلود و نصب کنید و مغز خود را با حل انواع معماهای سرگرم کننده و هوشمند به چالش بکشید. صفحه گوشی خود را لمس و انگشت خود را بکشید تا قسمتی از نقاشی پاک شود و آنچه در زیر وجود دارد آشکار شود و ببینید چه چیزی پشت آن مخفی شده است. این بازی فکری ممکن است بسیار ساده به نظر برسد اما ذهن شما را ساعت ها درگیر می کند. پاک کن شما مانند یک ذره بین کارآگاهی راز و رمز های پنهان این بازی فکری را کشف می کند. به یک فرد زیرک تبدیل شوید و تصاویر را به دقت بررسی کنید تا سرنخ ها را پیدا کنید. در 30 سطح اول معماهایی مثل اینکه آیا جنایتکار موفق به سرقت از بانک می شود یا پلیس ابتدا او را دستگیر می کند؟ زن چه چیزی را از شوهرش پنهان می کند؟ ️سفال بسازید و یک قاتل شرور را بگیرید یا یک غول را از یک چراغ فراموش شده باستانی آزاد کنید. با انجام DOP 2 جذاب، هوش شما افزایش پیدا می کند و بدین ترتیب از اوقات فراغت خود بیشترین استفاده را ببرید. تا می توانید آرامش خود را حفظ کرده و همزمان هوشمندانه تر عمل کنید و در حین ارتقاء سطح بازی، مغز خود را بالا ببرید. با استفاده از تنظیمات ارتعاش و صدا، کنترل بیشتری در بازی به شما می دهد. مهارت های استدلال خود را تقویت کنید و ذهن خود را با یک بازی تفکری آرامش بخش و سرگرم کننده آزمایش کنید. بهترین بخش بازی این است که هیچ راهی برای شکست وجود ندارد: اگر چیزی را اشتباه پاک کنید ، تصویر فقط بازنشانی می شود. نکته جالب اینجاست که شما را به فکر وادار می کند نه اینکه شما را به گریه بیاندازد.

در بازی DOP 2: Delete One Part چه چیزی تجربه خواهید کرد ؟DOP 2: Delete One Part یک بازی پازلی است که در آن بازیکنان سطوح چالش برانگیز زیادی را با الزامات مختلف طی می کنند که بازیکن را ملزم به حذف یک عنصر ضروری می کند. این عنصر پیدا شده باعث می شود که سطح کامل شود و بازیکن را به سطح دیگری برساند. در عین حال، تعداد سطوح متنوع است و بازیکنان را ملزم به استفاده از مهارت های مختلف یا استفاده از ویژگی کمک برای درک نکات ضروری می کند.

بازی DOP 2 اندروید


الزاماتی که بازیکنان باید آنها را برآورده کنند


در بازی DOP 2: Delete One Part، بازیکنان درخواست های زیادی از ژانرهای مختلف دریافت خواهند کرد و البته سعی می کنید آنها را تکمیل کنید. بازیکنان باید به دقت اشیاء جلوی خود را مشاهده کنند و آنها را با دستورالعمل های هر سطح مرتبط کنند. در عین حال، پرکاربردترین مورد، پاک کن است که می تواند قسمت خاصی از اشیاء ظاهر شده را پاک کند. این حذف، در صورت برآورده شدن شرایط، سطح تکمیل می شود.

روش کنترل این بازی زمانی که بازیکنان می توانند کاملاً پاک کن را به هر موقعیتی که می خواهند بروند، مشکل زیادی برای بازیکنان ایجاد نمی کند. در همان زمان، بازیکنان می توانند در صورت حذف موقعیت صحیح، عناصر پنهان را مشاهده کنند. بنابراین، هر سطح با یک پازل به شما ارائه می دهد که شما را مجبور می کند استدلال کنید و به این فکر کنید که چگونه سطح را به بهترین شکل تکمیل کنید.

عناصر مورد نیاز برای تکمیل سطح را پاک کنید


اولین عنصری که باید در DOP 2 انجام دهید: Delete One Part این است که تصاویر و موارد ارائه شده و درخواستی را مشاهده کنید و از آنجا بازیکن ارتباط بین آنها را تشخیص دهد. عناصری که باید جستجو کنید گاهی توسط عناصر خاصی پنهان می شوند و البته این عناصر اغلب به راحتی حذف می شوند. بنابراین، این یک ویژگی است که به شما کمک می کند عناصری را که پیوندهایی برای حل پازل در سطوح چالش برانگیز این بازی هستند، تشخیص دهید.

مهارت های مشاهده و استدلال در این بازی مهم است، به خصوص زمانی که می توان همه عناصر را پاک کرد، چه بر سطح تأثیر بگذارد. بنابراین بازیکنان از دانش خود برای حل پازل استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال، سطح 550 از شما می خواهد که یک عنصر را حذف کنید. اگر در مورد تعویض دنده ماشین آگاهی داشته باشید، بلافاصله متوجه موارد غیرمنتظره خواهید شد و این یافته ها مطمئناً باعث می شود که احساس چالش کنید اما جالب نیست.

یکی از عواملی که بازیکنان را برای تکمیل سطح جذب و حفظ می کند این است که چندین بار تلاش کنید. این تست زمانی توسط بازیکنان انجام می شود که نتوانند یک عنصر کوچک در بازی را به درستی حذف کنند و پس از آزاد کردن پاک کن، همه چیز به حالت قبل باز می گردد. در همان زمان، بازیکنان می توانند پازل خود را با تلاش برای پاک کردن سایر موارد، یافتن عنصری که بر سطح تأثیر می گذارد، ادامه دهند و به سرعت آن را تکمیل کنند.

برای عبور از بسیاری از سطوح از نکات استفاده کنید


هنگامی که بازیکنان DOP 2: Delete One Part را تجربه می کنند، بدون شک از آنچه که این بازی به ارمغان می آورد، مانند تعداد سطوح مختلف، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. سطوح همه متفاوت هستند زیرا مشکلات و انیمیشن ها و اشیاء خاص خود را دارند. بنابراین، هر سطح یک مشکل جدید خواهد بود که بازیکن باید برای تکمیل آن تلاش کند و راه حل نیز کاملا متفاوت است که برای بازیکن مشکلاتی ایجاد می کند.

تعداد سطوح متنوع به بازیکنان اجازه می دهد تا راه خود را سرگرم کنند و البته این یک سفر طولانی خواهد بود زیرا دشواری به طور مداوم در طول زمان افزایش می یابد. بنابراین، معمولاً هر بازی پازلی دارای یک ویژگی اشاره است و البته تعداد استفاده آنها کاملاً محدود خواهد بود. شما باید قبل از دریافت کمک، شرایط خاصی را برآورده کنید تا به شما در شناسایی عوامل کلیدی برای تکمیل موفقیت آمیز سطح کمک کند.

بازیکنان به سطوح پازل هیجان انگیزی می رسند و به مهارت های زیادی از آنها نیاز دارند:
بازیکن یک تصویر با اشیاء مختلف و یک درخواست همراه را می بیند که بازیکن سعی می کند با پاک کن دریافتی آن را تکمیل کند.
این پاک کن امکان پاک کردن عناصر موثر بر سطح را فراهم می کند و اگر بازیکن به درستی آن را حذف کند، سطح کامل می شود.
تعداد مواردی که می توان آنها را پاک کرد در هر سطح تغییر می کند و گاهی اوقات بازیکن بارها و بارها برای دریافت پاسخ صحیح تلاش می کند.
سطوح از نظر طراحی و الزامات متنوع هستند و از آنجا، بازیکنان از مهارت ها و دانش خود برای تکمیل آنها استفاده می کنند.
عبور از بسیاری از سطوح پازل یک سفر چالش برانگیز است و بازیکنان می توانند از ویژگی اشاره برای یافتن نکات کلیدی استفاده کنند.

برخی از ویژگی های بازی DOP 2: Delete One Part اندروید :


- گیم پلی آسان و ساده
- پیدا کردن سرنخ ها و کشف راز و رمزها
- حل انواع معماهای سرگرم کننده
- شامل صدها سطح سرگرم کننده
- گرافیک دلپذیر با سبک کارتونی منحصر به فرد و انیمیشن های زیبا
- مناسب برای همه اعم از نوجوانان و سالمندان
- جلوه های صوتی عالی و اختیاری

✤ کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت


آموزش دانلود DOP 2: Delete One Part:

برای دانلود DOP 2: Delete One Part و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "DOP 2: Delete One Part" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه DOP 2: Delete One Part برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.playstrom.dop2

دسته بندی:

پازلی / فکری

تاریخ بروزرسانی:

26 خرداد 1402

آخرین ورژن:

1.2.6

حجم:

172 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود DOP 2: Delete One Part

فکری بزرگسالان DOP 2: Delete One Part تصاویر

دانلود بازی DOP 2 Delete One Part اندروید دانلود بازی DOP 2 Delete One Part اندروید دانلود بازی DOP 2 Delete One Part اندروید دانلود بازی DOP 2 Delete One Part اندروید دانلود بازی DOP 2 Delete One Part اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.