Tiledom - Matching Puzzle Game
4.1
628

Tiledom - Matching Puzzle Game

تایل دام | پیدا کردن تصاویر هم شکل
ورژن1.8.49 توسط Spearmint Games
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Tiledom - Matching Puzzle Game v1.8.49 بازی پیدا کردن تصاویر هم شکل اندروید

Tiledom - Matching Puzzle Game

یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی Spearmint Games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید 3 کاشی مشابه را با یکدیگر مطابقت دهید و انواع پازل های چالش برانگیز را حل کنید. در ابتدا بازی بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید مرحله را تکمیل کنید و به مرحله بعدی بروید ولی با پیشرفت شما سطوح چالش برانگیزتر می شود و شما را به چالش می کشد. پس با استفاده از منطق و یک استراتژی خود، سطوح را حل کنید و امتیاز کسب کنید. Tiledom برای همه سنین بسیار مناسب است ، از بزرگسالان بگیرید تا کودکان و دختران خردسال. در بازیهای فال ماهجونگ شما باید دو کاشی را با یکدیگر مطابقت دهید و سطح را تکمیل کنید ولی در اینجا شما باید همان مطابقت را انجام دهید، با این تفاوت که به جای دو کاشی سه کاشی جفت را باید با یکدیگر تطبیق دهید و مرحله را تکمیل کنید. نحوه بازی به این صورت است که باید بر روی هر کاشی ضربه بزنید و روی تخته حرکت کنید. سه کاشی مشابه روی هر تخته قرار دهید تا کاشی های جفت پاک شوند. اگر بتوانید پاک کردن کاشی ها را با سرعت انجام دهید ستاره های بیشتری جمع می کنید. وقتی همه ی کاشی ها پاک شوند پازل کامل می شود و مرحله به پایان می رسد. در صورتی که هفت کاشی یا بیشتر روی تخته باقی بماند شما شکست خواهید خورد.

برخی از ویژگی های بازی Tiledom - Matching Puzzle Game اندروید :
- وجود انواع مراحل چالش برانگیز
- آسان برای یادگیری
- گیم پلی منحصر به فرد و اعتیادآور
- گرافیک عالی و صداگذاری مهیج

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

games.spearmint.triplecrush

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 22 خرداد 1401

آخرین ورژن:

1.8.49

حجم:

34 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Tiledom - Matching Puzzle Game

دانلود بازی Tiledom اندروید دانلود بازی Tiledom اندروید دانلود بازی Tiledom اندروید دانلود بازی Tiledom اندروید دانلود بازی Tiledom اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.