RAID: Shadow Legends
4.6
21455

RAID: Shadow Legends

افسانه سایه ها

دانلود RAID: Shadow Legends v8.40.0 بازی نقش آفرینی یورش: سایه افسانه ها اندروید + مود

RAID: Shadow Legends v8.40.0 + Mod Battle Speed Multiplier – آپدیت جدید بازی نقش آفرینی افسانه سایه ها برای اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی Plarium Global Ltd می باشد. در اینجا شما باید برای نجات جهان، جنگجویان افسانه ای خود را از نیروهای نور و تاریکی استخدام کنید و با صدها قهرمان از 16 جناح قابل بازی کردن نبرد کنید. شما باید جنگجویان را برای مبارزه آموزش دهید و بزرگترین تیم را تشکیل دهید. تیم خود را از جادوگران، ارواح، شوالیه ها، الف ها و غیره جمع آوری کنید و دشمنان خود را شکست دهید و آنها را در تیم خود استخدام کنید. ده ها رئیس چالش برانگیز و قدرتمند را از بین ببرید و غارت ها را انجام دهید تا بتوانید قهرمانان خود را قدرتمندتر کنید و از ابزارهای قدرتمند استفاده کنید. با بازیکنان دیگر در نبردهای PVP مبارزه کنید و در رتبه بندی به رتبه های بالا صعود کنید. قهرمانان خود را با استفاده از مصنوعات قدرتمند سفارشی کنید تا به شما در ماموریت ها کمک کنید.
بسیاری از بازی های اکشن نقش آفرینی اغلب از تنظیمات دنیای فانتزی و تنوع نژادی برای ایجاد گیم پلی و محتوای عالی استفاده می کنند. یکی از بازی های معروف و متعلق به ژانر ذکر شده RAID: Shadow Legends است که به طور گسترده به عنوان یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین انتخاب ها با مکانیزم های منحصر به فرد دیده می شود. علاوه بر این، دارای محتوای متنوع و ویژه و غنی است که هر نبرد یا ماجراجویی بازیکن را هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز می‌کند. آخرین اما نه کم اهمیت، سیستم نبرد رتبه بندی شده هر بازیکن است، جایی که شدیدترین نبردها در آن رخ می دهد، همراه با بسیاری از جوایز سخاوتمندانه بر اساس دستاوردهای آنها.

بازی RAID Shadow Legends اندروید


معرفی بازی RAID: Shadow Legends اندروید :گیم پلی ماجراجویی گسترده و فراوان


در مقایسه با سایر بازی‌های ماجراجویی، RAID: Shadow Legends دارای نکات برجسته بسیاری در سیستم مبارزه، شخصیت‌ها، پاداش‌ها، خط داستانی و غیره است. همه چیز عالی است و از سبک های جدید استفاده می کند، حتی به بازیکنان تاثیرات زیادی می دهد، به خصوص برای ژانر مبارزات نوبتی. در هر نبرد، بازیکنان همچنین می‌توانند اطلاعاتی در مورد جهان جمع‌آوری کنند و از این طریق قفل مناطق جدیدی را بر روی نقشه باز کنند تا به سفر سخت خود ادامه دهند. در اینجا متوقف نمی شود، اما سیستم داستانی نیز شگفتی های زیادی را برای بازیکنان در ماجراجویی به ارمغان می آورد و بازیکنان می توانند از منابع یا فرصت های مهم زیادی برای توسعه خود استفاده کنند. البته بازی برای همه بازیکنان نیز آزادی دارد. آنها می توانند محیط اطراف خود را کشف کنند، خود را آموزش دهند، با بازیکنان تعامل کنند، و خود را در اصل ژانر ماجراجویی فانتزی غرق کنند.

مکانیسم مبارزه منحصر به فرد با سرعت شدید


اگرچه بازی همچنان از سبک مبارزات نوبتی کلاسیک استفاده می کند، اما پیشرفت های قابل توجهی در سرعت و سیستم دارد. همچنین کارها را ساده‌تر می‌کند و بازیکنان می‌توانند توانایی‌های هر شخصیت را برای عملکرد مبارزه مطلق بهینه کنند. در طول هر نوبت، بازیکن می تواند برای هر شخصیت دستوراتی از جمله انتخاب اهداف، استفاده از اقدامات و اعمال آیتم ها صادر کند. هر انتخاب تا حد زیادی بر نتیجه نبرد تأثیر می گذارد و بازیکن می تواند افکت های مختلفی از حملات به دشمنان اعمال کند. علاوه بر این، هنگامی که بازیکن به طور مداوم به دشمن حمله می کند، می تواند از مهارت های نهایی برای از بین بردن همه چیز استفاده کند. با این حال، اشکالات زیادی برای ایجاد واقع گرایی یا جذابیت در سیستم نبرد وجود دارد.

پایگاه خود را برای توسعه بیشتر بسازید و توسعه دهید


RAID: Shadow Legends بر روی سیستم مبارزات تمرکز می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا یک سنگر برای کسب درآمد یا منابع بسازند. علاوه بر این، همچنین مکانی برای استراحت قهرمانانی است که بازیکن در طول سفر جمع آوری می کند و پتانسیل جدیدی را برای آنها در آینده ارتقا یا باز می کند. سنگر بازیکن شامل بخش‌های مختلفی می‌شود و همه آنها را می‌توان در طول زمان ارتقا داد تا منابع یا سود بیشتری به دست آورند. همچنین برخی از عناصر خاص بر اساس پیشرفت داستانی بازیکن به تدریج باز می شوند و فعالیت های هیجان انگیزی نیز به طور مرتب در قلعه رخ می دهد تا فضایی پر جنب و جوش در شهر ایجاد شود.

یک مهمانی ماجراجویی قدرتمند ایجاد کنید


واحدهای اصلی رزمی بازیکن همگی ماجراجویان با استعدادی هستند و افراد زیادی از این دست در دنیای فانتزی وجود دارند. با این حال، بازیکنان تنها می توانند تعداد کمی شخصیت را در هر حمله بیاورند و قدرت خود را برای پر کردن تمام حفره های هر نبرد متعادل می کنند. البته، بازیکنان می‌توانند تیم را برای عملکرد بهتر رزمی، مانند افزایش مهارت‌ها یا تغییر آمار اولیه مبارزه، سفارشی کنند. سیستم شخصیت های بازی همیشه شگفتی های زیادی برای بازیکنان دارد و می توانند هر عنصری را برای ایجاد یک تیم قوی بهینه کنند. همچنین، بازی با پیشرفت داستان، بسیاری از عناصر جدید مرتبط با قدرت را باز می‌کند و بازیکنان می‌توانند با سایرین ترکیب شوند تا عملکرد رزمی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

کاوش در سیاه چال های مختلف یا دشمنان حمله


عنصر سیاهچال مهم ترین عنصر در RAID: Shadow Legends است، زیرا پاداش های سخاوتمندانه و دشمنان احتمالی را ارائه می دهد که قول سرگرم کردن بازیکنان را می دهد. علاوه بر این، طراحی آنها جذاب و متنوع است و عظمت ژانر فانتزی را نشان می دهد و با ورود بازیکن به اعماق فضایی تاریک و ترسناک ایجاد می کند. علاوه بر سیاه چال ها، یورش به سنگرهای بازیکنان دیگر نیز سرگرم کننده است و بازیکنان می توانند با جنگیدن و حمله مداوم هر چیزی را که می توانند غارت کنند.

نبردهای شدید اما سرگرم کننده PVP


علاوه بر حمله یا مبارزه در سراسر جهان، این بازی دارای یک سیستم عرصه برای علاقه مندان به PvP خواهد بود. مکانیک PvP بسیار متفاوت از حالت معمولی خواهد بود و همه چیز متعادل است، بنابراین همه چیز با کمی شانس به توانایی هر بازیکن بستگی دارد. با این حال، پاداش ها سخاوتمندانه و ارزشمند هستند. حتی تعداد کمی از آیتم‌ها فقط در فروشگاه آرنا ظاهر می‌شوند و فرصت مناسبی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا در دنیایی خطرناک به سرعت پیشروی کنند.

RAID: Shadow Legends زمانی یک بازی سرگرم کننده و لذت بخش است که محتوای آن عمیق و با فعالیت های برجسته فراوان باشد. علاوه بر این، همچنین به طور مداوم محتوای جدید را به روز می کند و کیفیت بازی را در طول زمان بهبود می بخشد تا مطمئن شود بازیکنان بهترین تجربه را در دنیای فانتزی دارند.

ویژگی های کلیدی


همه RPG های gacha یکسان ایجاد نمی شوند. سطوح پخش خودکار برای خرد کردن کمتر و کاوش بیشتر.
یک کمپین داستانی عظیم با صدای کامل در 12 منطقه خیره کننده پخش می شود. اژدها، اورک ها و شوالیه های مرده تنها تعداد انگشت شماری از موجوداتی هستند که ممکن است با آنها روبرو شوید.
ماموریت قهرمانان خود را مشخص کنید و آنها را با یادگارهای قدرتمند قدرتمند کنید. آنها را رتبه بندی کنید تا استعدادهای ویژه کشنده، حملات AOE و توانایی های شفابخش را آزاد کنند.
کمپین داستانی، مبارزه در عرصه چند نفره و اجراهای سیاه چال همگی به شما نیاز دارند تا سنگر شخصی خود را ارتقا دهید.
این جنگنده های سه بعدی زیبا به طور کامل تا شکستگی های زرهی رندر شده اند. یک قلمرو فانتزی پر از صدها انیمیشن مهارتی و حمله ای در انتظار دوست یا دشمن شماست.
برای به دست آوردن تجهیزات ویژه و پیشروی در مراحل عرصه، با بازیکنان دیگر نبرد کنید. فقط یک تیم خارج می شود.
جرات دارید با اژدهای ماگما، شوالیه آتش، اژدهای ابدی یا گولم یخی مبارزه کنید؟ Boss منبع بزرگی از گنج، XP و پاداش هستند. ضرب و شتم دوباره آنها برای دنده قوی تر یک حرکت RPG معمولی است.
گاچا 650+ مبارز از 14 جناح. تیم های متعادلی از جادوگران، شوالیه ها، الف ها و غیره را جمع آوری کنید. سپس آنها را متقاعد کنید که از شما حمایت کنند!

برخی از ویژگی های بازی RAID: Shadow Legends اندروید :


- گرافیک واقع گرایانه و بصری خیره کننده
- جمع آوری صدها جنگجو از 16 جناح
- مبارزه با ده ها رئیس چالش برانگیز
- شرکت در نبردهای PVP با سایر بازیکنان
- قهرمانان 3D زیبا و با جزئیات دقیق
- تماشای قهرمانان با توانایی های مختلف و انیمیشن های حمله در نبرد
- ارتقا مربی شخصی خود
- آموزش دادن به قهرمانان خود
- ماجراجویی در 13 مکان دیدنی
- پشتیبانی از زبان انگلیسی، روسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، اوکراینی، چینی، کره ای، ترکی و ژاپنی

همچنین ببینید: Darkfire Heroes بازی نقش آفرینی قهرمانان دارک فایر


آموزش دانلود RAID: Shadow Legends:

برای دانلود RAID: Shadow Legends و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "RAID: Shadow Legends" را تایپ کنید
 2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه RAID: Shadow Legends برای شما نمایش داده شود.
 3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
 4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

 5. مراحل نصب

 6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
 7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
 8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید RAID: Shadow Legends 8.40.0 اندروید

New in 8.40.0:

FEATURES:
- Impulse and Zeal Sets rebalance.
- New Champions added.
- Champion rebalance.
- Other game enhancements and fixes.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.plarium.raidlegends

تاریخ بروزرسانی:

22 فروردین 1403

آخرین ورژن:

8.40.0

حجم:

162 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


افسانه سایه ها RAID: Shadow Legends تصاویر

دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید دانلود بازی RAID Shadow Legends اندروید
 1. 10 آذر 1398 20:44
  نپسندیدم +2 پسندیدم
  حامد | ميهمان
  بچه ها این بازی خیلی مهیج و معتاد کننده است ، ما ایرانی ها یه کلن و کانال و گروه چت بازی داریم در تلگرام بیاین داخل @irraid

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.