Solo Knight
4.4
3028

Solo Knight

شوالیه انفرادی

دانلود Solo Knight v1.1.481 بازی شوالیه انفرادی اندروید

Solo Knight v1.1.481 – آپدیت بازی شوالیه انفرادی اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Solo Knight

Solo Knight یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی shimmer games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. داستان بازی اینگونه تعریف شده که یک مکانی بسیار دورتر از سرزمین پادشاهی وجود دارد که از سایر نقاط جهان جدا شده و در این مکان مرموز هیچ انسانی وجود ندارد که به این کشور سرزمین هیولاها می گویند. حتی شجاع ترین افراد جرات نمی کنند به این مکان بروند جز یک شوالیه نجیب که سالها در جستجوی همراهان گمشده خود بود. ماجرا در یک شب برفی آغاز شد. عموی من ناگهان برگشت و با اشتیاق یک رول از پوست قدیمی را بلند کرد و به من گفت که سرانجام محل زندگی دوستان قدیمی خود را پیدا کرده است. گفته می شود این پوست از طرف فرمانده بزرگ شوالیه ها به دست آمده که مردم شجاع را به یک مکان مرموز برای یک چالش دعوت می کند. عموی من هر کلمه ای را که در پوسته نوشته شده باور داشت. وقتی به آن مکان رسیدیم، مجبور شدیم با هیولاهایی روبرو شویم که بسیار قویتر از آنچه فکر می کردیم، هستند. با مشاهده جهان گسترده زیرزمینی، سفر من برای تبدیل شدن به یک شوالیه آغاز شد... در اینجا شما باید به عنوان یک شوالیه بازی کنید و در اعماق یک دنیای گسترده زیر زمینی کاوش کنید تا راه خود را برای رسیدن به یک شوالیه شجاع پیدا کنید. در یک دنیای زیر زمینی جستجو کنید و طلاها، آیتم های مختلف مثل تجهیزات و رونز به دست آورید و از آنها برای ساختن استراتژی مبارزه خود برای شکست دادن هیولاهای شیطانی در تاریکی استفاده کنید. بیش از 130 قطعه تجهیزات در بازی وجود دارد که هر یک مهارت منحصر به فردی را برای شما به وجود می آورد که شما همیشه می توانید تجهیزات خود را آزادانه تغییر دهید، ترکیبات مختلف تجهیزات به شما امکان می دهد انواع مختلفی از سبک های مبارزه را تجربه کنید، پس شما می توانید مسیر مبارزه خود را ایجاد کنید. مهارت های تجهیزات خود را می توانید با رونز اصلاح و یا تقویت کرد مثلا می توانید با کمک رونز می توانید تعداد، اندازه و سرعت گلوله های شلیک شده را به راحتی تغییر دهید. همچنین می توانید به دشمنان بیشتری نفوذ کنید و یا حتی می توانید یک روح احضار کنید. 2 درخت غیرفعال با بیش از 600 مزیت وجود دارد که یک شبکه پیچیده را در Solo Knight تشکیل می دهد ، شما باید از نقاط محدود خود برای برنامه ریزی امتیازات خود استفاده کنید و یک مسیر رشد پیدا کنید که با مهارت ها ی شما مطابقت داشته باشد.

در بازی Solo Knight چه چیزهایی را تجربه می کنید؟Solo Knight یک بازی هک اند اسلش است که در آن بازیکن نقش شخصیتی را بر عهده می گیرد که به طور غیرمنتظره ای به دنیای زیرین می افتد که در آن هیولاها همیشه به دنبال طعمه هستند. بازیکنان از سلاح های خود برای از بین بردن آنها و جمع آوری اقلامی استفاده می کنند که می توانند رها شوند. در عین حال، هر سلاح مهارت چشمگیری را پنهان می کند که می توان آن را بهبود بخشید و ران ها کارایی این سلاح ها را افزایش می دهند تا به شما در مبارزه با باس های قدرتمند کمک کنند.

بازی Solo Knight اندروید


سفر به منطقه زیرزمینی


داستان از آنجا شروع می شود که یک شخصیت عجیب و غریب در یک شب سرد و برفی در Solo Knight حرکت می کند و برای ملاقات برادرزاده اش برمی گردد. برادرزاده شخصیت اصلی است که شما آن را کنترل خواهید کرد و اطلاعاتی در مورد اسکرول مکس و مکان مهمی که برای رفتن دارید دریافت خواهید کرد. در حین جستجو، این دو دشمنان را پیدا کردند و پس از شکست دادن آنها، متأسفانه به یک منطقه زیرزمینی عمیق سقوط کردند. البته آنطور که آنها فکر می کنند این مکان کاملاً امن نیست.

در اینجا، بسیاری از هیولاها موجوداتی با اشکال مختلف هستند که در تاریکی وجود دارند و البته هدف آنها یافتن طعمه ای خوشمزه برای حمله در هر زمان است. بنابراین، شخصیت اصلی ما سعی خواهد کرد از طریق مکان های مختلف زنده بماند. شخصیت دایی اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد تا بازیکنان بتوانند به خوبی در بازی زنده بمانند. مطمئناً موارد زیادی وجود خواهد داشت که باید از آنها مراقبت کنید.


مبارزه با دشمنان قدرتمند


با شروع Solo Knight مطمئناً به مکانیسم حمله این بازی و زمانی که شخصیت به طور خودکار به حریفان اطراف حمله می کند عادت خواهید کرد. در عین حال، شخصیت همچنان تابع ناوبری شما است و آزادانه به سمت موقعیت هایی که می خواهید حرکت می کند. هر طبقه فضایی برای کاوش در اختیار شما خواهد داشت و البته هیولاها نیز ظاهر می شوند و از شما می خواهند که برای از بین بردن آنها زمان بگذارید تا به طبقه دیگری بروید.

حمله دستی بر خلاف تجربه مکانیک های بازی، نامناسب است و با گذشت زمان اولین آیتم ها نیز ظاهر می شوند. اگرچه قدرتمند نیستند، اما به شما کمک می کنند در مقابل بسیاری از دشمنانی که دائماً نزدیک می شوند، به خوبی زنده بمانید. یکی از ویژگی های چشمگیر تجهیزاتی که در اختیار دارید این است که همه آنها توانایی منحصر به فردی دارند و البته می توانند با کلیک بر روی نماد اسلحه این قابلیت را فعال کنند.

نکته ای که قابل ذکر است این است که وقتی تمام هیولاهای یک طبقه را شکست دادید به طور خودکار به طبقه بعدی فشار می آورید. بنابراین تعداد دشمنان دائماً افزایش می‌یابد و امنیت شما را تهدید می‌کند و مخصوصاً برخی از طبقات دارای رئیس‌هایی هستند که باید بر آنها غلبه کنید. استراتژی‌های مختلفی برای انتخاب دارید، و گزینه مفیدی که می‌توانید در نظر بگیرید، استفاده از عصایی است که در اوایل بازی برای احضار متحدان و کاهش آسیب‌های وارد شده به دست می‌آورید.

هنگام عبور از طبقات مختلف استحکام را افزایش می دهد


مبارزات در Solo Knight کاملاً با قدرت و تاکتیک تعیین می شوند، بنابراین باید به سرعت قدرت خود را افزایش دهید. به طور خاص، شما می توانید علاوه بر سلاحی که استفاده می کنید، آیتم های مختلفی را از تجهیز خود جمع آوری کنید. آن‌ها می‌توانند در طبقات مختلف یا در جایزه‌های باس‌هایی که می‌کشید ظاهر شوند و رنگ آن‌ها کیفیت سلاح‌ها را تعیین می‌کند.

هرچه کیفیت بالاتر باشد، تعداد آماری که می تواند به شما اضافه شود بیشتر است، بنابراین یافتن آن سفر طولانی خواهد بود. با مکانیک مهارت، می‌توانید مهارت‌های چشمگیر زیادی را در رابطه با هر آیتم پیدا کنید و در فرآیند افزایش قدرت با مفهوم رونز آشنا خواهید شد. رونزها ابزاری مفید در نظر گرفته می‌شوند و همراه با تجهیزات شما هستند و اثربخشی آنها به مهارت‌های تجهیزات کمک می‌کند تا کارآمدتر عمل کنند.

بازیکن به منطقه خطرناک پر از خطرات و هیولاها می رود:
داستان بازی از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی و عمویشان به دنبال مکان مشخص شده در کاغذ می گردند و ناگهان به منطقه زیرزمینی می افتند.
در این منطقه هیولاها دائما ظاهر می شوند و بازیکنان را مجبور می کنند راهی برای دفاع از خود بیابند و البته این منطقه اندازه غیرقابل پیش بینی دارد.
سلاح‌ها در موقعیت‌های مختلف به شما کمک می‌کنند زیرا می‌توان آن‌ها را فعال کرد تا مهارت‌های چشمگیری را که نمی‌توانید نادیده بگیرید، آزاد کنید.
هنگامی که یک طبقه را تکمیل کردید، به طبقه بعدی منتقل خواهید شد و مطمئناً هیولاهای قدرتمندی مانند باس ها ظاهر خواهند شد.
تجهیزاتی با کیفیت های مختلف در مقابل چشمان شما ظاهر می شوند و از رون ها برای به نمایش گذاشتن قدرت کامل آنها استفاده خواهید کرد.

برخی از ویژگی های بازی Solo Knight اندروید :


- یک بازی نقش آفرینی آنلاین
- کسب طلاها و آیتم های مختلف مثل تجهیزات، رونز و غیره
- کاوش در یک دنیای زیر زمینی
- بیش از 130 تجهیزات
- بیش از 80 رونز
- 2 درخت منفعل با بیش از 600 مزایا
✤ کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت


آموزش دانلود Solo Knight:

برای دانلود Solo Knight و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Solo Knight" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Solo Knight برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Solo Knight 1.1.481 اندروید

- Expand 2 more equipment pages, perk pages and ghost pages
- Fixed other bugs

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Shimmer.SoloKnight

تاریخ بروزرسانی:

3 آبان 1402

آخرین ورژن:

1.1.481

حجم:

480 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.Shimmer.SoloKnight را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

شوالیه انفرادی Solo Knight تصاویر

دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.