Solo Knight
4.4
250

Solo Knight

شوالیه انفرادی
ورژن1.1.061 توسط shimmer games
مناسب 7 سال به بالا

دانلود Solo Knight v1.1.061 بازی شوالیه انفرادی اندروید

Solo Knight

یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی shimmer games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. داستان بازی اینگونه تعریف شده که یک مکانی بسیار دورتر از سرزمین پادشاهی وجود دارد که از سایر نقاط جهان جدا شده و در این مکان مرموز هیچ انسانی وجود ندارد که به این کشور سرزمین هیولاها می گویند. حتی شجاع ترین افراد جرات نمی کنند به این مکان بروند جز یک شوالیه نجیب که سالها در جستجوی همراهان گمشده خود بود. ماجرا در یک شب برفی آغاز شد. عموی من ناگهان برگشت و با اشتیاق یک رول از پوست قدیمی را بلند کرد و به من گفت که سرانجام محل زندگی دوستان قدیمی خود را پیدا کرده است. گفته می شود این پوست از طرف فرمانده بزرگ شوالیه ها به دست آمده که مردم شجاع را به یک مکان مرموز برای یک چالش دعوت می کند. عموی من هر کلمه ای را که در پوسته نوشته شده باور داشت. وقتی به آن مکان رسیدیم، مجبور شدیم با هیولاهایی روبرو شویم که بسیار قویتر از آنچه فکر می کردیم، هستند. با مشاهده جهان گسترده زیرزمینی، سفر من برای تبدیل شدن به یک شوالیه آغاز شد... در اینجا شما باید به عنوان یک شوالیه بازی کنید و در اعماق یک دنیای گسترده زیر زمینی کاوش کنید تا راه خود را برای رسیدن به یک شوالیه شجاع پیدا کنید. در یک دنیای زیر زمینی جستجو کنید و طلاها، آیتم های مختلف مثل تجهیزات و رونز به دست آورید و از آنها برای ساختن استراتژی مبارزه خود برای شکست دادن هیولاهای شیطانی در تاریکی استفاده کنید. بیش از 130 قطعه تجهیزات در بازی وجود دارد که هر یک مهارت منحصر به فردی را برای شما به وجود می آورد که شما همیشه می توانید تجهیزات خود را آزادانه تغییر دهید، ترکیبات مختلف تجهیزات به شما امکان می دهد انواع مختلفی از سبک های مبارزه را تجربه کنید، پس شما می توانید مسیر مبارزه خود را ایجاد کنید. مهارت های تجهیزات خود را می توانید با رونز اصلاح و یا تقویت کرد مثلا می توانید با کمک رونز می توانید تعداد، اندازه و سرعت گلوله های شلیک شده را به راحتی تغییر دهید. همچنین می توانید به دشمنان بیشتری نفوذ کنید و یا حتی می توانید یک روح احضار کنید. 2 درخت غیرفعال با بیش از 600 مزیت وجود دارد که یک شبکه پیچیده را در Solo Knight تشکیل می دهد ، شما باید از نقاط محدود خود برای برنامه ریزی امتیازات خود استفاده کنید و یک مسیر رشد پیدا کنید که با مهارت ها ی شما مطابقت داشته باشد.

برخی از ویژگی های بازی Solo Knight اندروید :
- یک بازی نقش آفرینی آنلاین
- کسب طلاها و آیتم های مختلف مثل تجهیزات، رونز و غیره
- کاوش در یک دنیای زیر زمینی
- بیش از 130 تجهیزات
- بیش از 80 رونز
- 2 درخت منفعل با بیش از 600 مزایا

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Shimmer.SoloKnight

تاریخ بروزرسانی:

1400.02.28

آخرین ورژن:

1.1.061

حجم:

48 + 207 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.Shimmer.SoloKnight را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

تصاویر Solo Knight

دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید دانلود بازی Solo Knight اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.