Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter
4.2
278

Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter

کشتن زامبی ها با تفنگ
ورژن1.0.11.2 توسط Enjoy.GameStudio Fun
مناسب 16 سال به بالا

دانلود Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter v1.0.11.2 بازی کشتن زامبی ها با تفنگ اندروید

Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter

یک بازی نقش آفرینی اندروید از استودیوی بازیسازی Enjoy.GameStudio Fun می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید برای زنده ماندن در شهری پر از زامبی ها هستید. باید تبدیل به یک قاتل زامبی با مهارت های بالا شوید تا ارتشی از مردگان را دفع کنید. خودتان را در یک جهان پر از زامبی به چالش بکشید. مهارت های تیراندازی با اسلحه خود را به عنوان یک بازمانده نشان دهید و زنده بمانید. انبار مهمات و سلاح های جنگی خود را تقویت کنید و با بهترین سلاح ها به عنوان یک شکارچی تک تیرانداز زامبی ها را نابود کنید. در این جنگ مرگبار در میدان جنگ فقط یک هدف دارید آن هم این است که آخرالزمان زامبی ها را متوقف کنید. هر روز می تواند آخرین روز شما باشد، بنابراین شما باید از تمام مهارت های خود برای زنده ماندن و شکار اهداف استفاده کنید. در برابر زامبی ها لحظه ای درنگ نکنید و ماشه را بکشید و به یاد داشته باشید مردگان هیچ اشتباهی را نمی بخشند و خیلی زود شما را از بین می برند. دشمنانتان انواع مختلفی مثل زامبی های چاق، زامبی های پرشی ، زامبی های دیوانه با شمشیر ، زامبی های سمی و غیره دارند که هر کدام از آنها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. قانون اصلی زنده ماندن در این دنیا کشتن همه زامبی هاست پس آنها را پیدا کنید. از بین بیش از 30 اسلحه تک تیرانداز قدرتمند انتخاب کنید و با آن در میدان جنگ آخرالزمان قرار بگیرید. دشمنان قاتل خود را با MP5 ، AK47 ، Desert Eagle ، FN SCAR ، HK 416 یا یک نارنجک یا بمب قدرتمند و بسیاری از اسلحه های دیگر بکشید. به یک تیم بپیوندید و به کمک آنها زامبی ها را بکشید و مدت طولانی تری بقا داشته باشید.

برخی از ویژگی های بازی Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter اندروید :
- حالت های مختلف بازی
- انتخاب از بین بیش از 30 اسلحه تک تیرانداز قدرتمند
- انواع مختلف دشمنان هرکدام با ویژگی های منحصر به فرد خود
- تقویت انبار مهمات و سلاح های جنگی خود
- پیوستن به یک تیم
- تیراندازی در مکان های مختلف

آپدیت نسخه Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter 1.0.11.2 اندروید
Can you survive till the end?
Enjoy it,now!
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.shoot.zombie.survival.gun.action

تاریخ بروزرسانی:

1399.10.17

آخرین ورژن:

1.0.11.2

حجم:

51 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Dead Zombie : Gun games for Survival as a shooter

دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید دانلود بازی Dead Zombie Gun games for Survival as a shooter اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.