Super Slime Simulator: Satisfying ASMR & DIY Games
4.4
2,753

Super Slime Simulator: Satisfying ASMR & DIY Games

شبیه ساز اسلایم واقعی
ورژن8.81 توسط Dramaton
بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Super Slime Simulator v8.81 بازی شبیه ساز اسلایم واقعی اندروید

Super Slime Simulator: Satisfying ASMR & DIY Games

یک

بازی شبیه ساز اسلایم دخترانه

از استودیوی بازیسازی Dramaton است که در سبک بازی Virtual Slime می باشد. اسلایم ها ماده ای خمیری هستند که با حالتی ژله ای برای بازی و آرام کردن ذهن ساخته شده است. شما می توانید با استفاده از این بازی در گوشی خود یک اسلایم فوق العاده واقعی ایجاد کنید و آن را بکشید، ضربه بزنید و مثل خمیر آن را پهن کنید و هر کاری که فکرش را می کنید انجام دهید و یک تجربه منحصر به فردی از بازی با اسلایم کسب کنید و استرس خود را کم کنید. با انتخاب گسترده ای از انواع اسلایم، تزئینات شگفت انگیز و رنگ ها برای ایجاد اسلایم های متنوع لذت ببرید. این بازی هم برای مبتدیان اسلایم و افراد حرفه ای چه پیر و جوان و چه پسر و دختر مناسب است. شما می توانید با زدن دکمه هدیه، هدایای اسلایم را برای دوستان خود بفرستید و با آنها را به اشتراک بگذارید. پس اسلایم خود را از مجموعه ای عظیم از مواد، رنگ ها و فزودنی ها بسازید. هر اسلایم دارای صدا و رفتار منحصر به فرد و مخصوص به خود است. همچنین می توانید عکس های خود را به اسلایم تبدیل کنید. صدا را زیاد کنید و در حالی که اسلایم را لمس می کنید به صدای آن گوش دهید. برای اینکه بهتر صدای ان را بشنوید از هدفون استفاده کنید. تصاویر اسلایم های خود و ساخته های خود را با زدن دکمه اشتراک گذاری برای دوستان خود ارسال کنید و با انها به اشتراک بگذارید.

برخی از ویژگی های بازی Super Slime Simulator: Satisfying ASMR & DIY Games اندروید :
- شبیه سازی شده از اسلایم واقعی
- ساخت اسلایم خود از مجموعه ای از مواد، رنگ‌ها و افزودنی‌ها
- منحصر به فرد بود بافت، صدا و رفتار هر اسلایم
- وجود منطقه های سرگرم کننده
- ارسال هدایای اسلایم برای دوستان خود
- صداهای سه بعدی رضایت بخش
- به اشتراک گذاری ساخته های خود

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.dramaton.slime

تاریخ بروزرسانی:

شنبه 20 فروردین 1401

آخرین ورژن:

8.81

حجم:

78 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Super Slime Simulator: Satisfying ASMR & DIY Games

دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید دانلود بازی Super Slime Simulator اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.