Car Parking Multiplayer
4.4
19523

Car Parking Multiplayer

پارک ماشین (مولتی پلیر)

Car Parking Multiplayer v4.8.18.3 - دانلود بازی پارک ماشین چندنفره آنلاین اندروید + مود

Car Parking Multiplayer v4.8.18.3 + Mod Unlocked/a lot of money/no ads – آپدیت بازی شبیه ساز پارک ماشین اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

ویدیوی معرفی و تریلر Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی olzhass می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید با ماشین خود از بین انواع مختلفی از ماشین ها انتخاب کنید و در یک جهان باز و در حالت چند نفره با سایر بازیکنان رقابت کنید. به هزاران بازیکن بپیوندید و بصورت ریل تایم با بازیکنان دیگر مسابقه دهید و با امتیازاتی که کسب می کنید پوسته های متنوعی را خریداری کنید. همچنین می توانید با بازیکنان واقعی اتومبیل خود را مبادله کنید و یا با دوستان خود بصورت صوتی گپ بزنید. اتومبیل خود را سفارشی کنید و در حالت های مختلف با سایر بازیکنان بازی کنید. در اینحا انواع ماشین ها مثل کامیون یدک کش ، وانت ، کامیون ، اتومبیل اسپرت و کلاسیک وجود دارند که باید در پارکینگ های مختلف مهارت های رانندگی خود را به چالش بکشید و به مراحل بعدی صعود کنید.

معرفی بازی Car Parking Multiplayer


Car Parking Multiplayer از هیجان انگیزترین عناصر مرتبط با سبک شبیه سازی رانندگی استفاده می کند تا محیطی پر جنب و جوش و پر جنب و جوش را برای طرفداران خودرو ایجاد کند. همچنین یک حالت چندنفره آنلاین را برای بازیکنانی که بازی‌های سفارشی را جمع می‌کنند یا ایجاد می‌کنند تا گیم‌پلی متنوعی داشته باشند یا اوقات خوشی را با هم بگذرانند، معرفی می‌کند. مهمتر از همه، گرافیک سه بعدی واقعی و زنده کاملاً تجربه کلی بازیکن را تکمیل می کند.

بازی Car Parking Multiplayer اندروید


یک شبیه ساز پارکینگ جذاب و بی پایان


محتوای اصلی گیم پلی و پیشرفت بازیکن در Car Parking Multiplayer عمدتاً انجام چندین چالش پارکینگ است. با این حال، وقتی بازی از مکانیسم‌های کنترل واقع‌بینانه و محیط‌های سه‌بعدی زنده برای ایجاد احساسات جدید برای بازیکنان هنگام رانندگی وسایل نقلیه مختلف استفاده می‌کند، همه چیز چندان ساده نیست. نه تنها این، چالش ها به طور خودکار متنوع می شوند و پتانسیل های جدیدی را در حرفه رانندگی همه باز می کنند.

برجسته ترین ویژگی هنوز مکانیسم کنترل واضح و دقیق است و همه چیز کاملاً با سایر بازی های رانندگی یا مسابقه ای متفاوت است. تمام مکانیک ها در رابط ذکر شده است، و بازیکن باید همه چیز را به طور کامل هماهنگ کند تا از وسیله نقلیه محافظت کند و در عین حال سعی در تحقق همه اهداف دارد. بسته به نوع وسیله نقلیه ای که رانندگی می کنند، مکانیسم کنترل به طور مداوم تغییر می کند تا احساسات مردم را متنوع کند.

گرافیک مسحور کننده با جلوه های بصری برجسته


کیفیت گرافیکی بازی اوج نسل جدید تقریباً هر بازی سه بعدی است که در آن از عنصر نورپردازی برای زنده کردن همه چیز استفاده عالی می کند. این همچنین شامل بهینه‌سازی کامل در موتورهای گرافیکی است تا هنگام رانندگی در بسیاری از مناطق شهر، واضح‌ترین احساسات را به مردم بدهد. علاوه بر این، هر وسیله نقلیه به طور کامل با سطح مطلق مهارت جلا داده شده است تا بازیکنان را هنگام رانندگی وسایل نقلیه مختلف جدید هیجان زده کند.

علاوه بر گرافیک برجسته، بازی مکانیسم های دوربین انعطاف پذیرتری را برای بازیکنان معرفی می کند تا در هر ماموریت بهترین عملکرد را داشته باشند. به لطف آن، تجربه همه واقعی تر می شود و بازیکنان می توانند از تماشای اول شخص یا سوم شخص برای مشاهده محیط اطراف خود لذت ببرند. در همین حال، دیدگاه اول شخص مهم ترین است زیرا تمام فضای داخلی و مکانیزم های کنترل اصلی را به بازیکن نشان می دهد.

جهان را از طریق روش های مختلف کاوش کنید


Car Parking Multiplayer به لطف پتانسیل های گیم پلی خود، از جمله گسترش مداوم شهر، یکی از بهترین بازی های شبیه سازی را دارد. همچنین به بازیکن اجازه می‌دهد تا برای تعامل با محیط، از جمله سوار یا خارج شدن از وسیله نقلیه مانند یک بازی نقش‌آفرینی واقعی، مستقیماً راه برود. بسیاری از فعالیت ها یا خدمات جدید به طور منظم برای غوطه ور کردن بازیکنان در سرگرمی های بی پایان در حین کاوش در محیط اطراف خود باز می شوند.

گسترش جهان همچنین شامل مکان‌هایی می‌شود که در آن فعالیت‌های عجیب و غریب اتفاق می‌افتد، و به حالت چندنفره آنلاین متصل می‌شود تا بازیکنان استراحت کنند یا با دوستان خود سرگرم شوند. مردم همچنین می‌توانند هر چالشی را نادیده بگیرند و با ماشین‌های خود در سطح شهر رانندگی کنند یا رویدادها و فعالیت‌های محلی را برای مردم باز کنند. رشد در جهان همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که به تنهایی یا با دوستان سرگرم شوند.

سفارشی سازی و ارتقاء وسایل نقلیه مسموم کننده


سیستم ارتقاء وسیله نقلیه نیز یک افزودنی عالی است و به دلیل وسعت و عمقی که برای بازیکنان برای کاوش دارد، شکست آن سخت است. قبل از آن، لیست گسترده ای از وسایل نقلیه، از دسته های خودروهای خانوادگی گرفته تا لوکس، برای بازیکنان برای باز کردن قفل یا تجربه آنها در اختیار داشت. هر خودرو دارای طرح های متمایز زیادی در رابطه با ظاهر است، اما عمدتاً خودروهای لوکس بیشتر از همه برجسته می شوند.

فرآیند سفارشی سازی در Car Parking Multiplayer گاهی اوقات به بازیکنان اجازه می دهد تا ظاهر اصلی یک وسیله نقلیه را به طور کامل تغییر دهند و همچنین به آنها اجازه می دهد تجهیزات خنده دار بیشتری نصب کنند. سفارشی سازی وسیله نقلیه بازی را تغییر نمی دهد، اما باعث می شود بازیکنان هنگام شرکت در فعالیت های آنلاین با دوستان، متمرکزتر و فعال تر شوند. مهمتر از همه، همه چیز فراوان است و به طور مداوم گسترش می یابد تا به بازیکنان ایده های بیشتری برای طراحی جالب ترین ماشین ها بدهد.

حالت بازی پلیسی عجیب و غریب برای خنده دارترین لحظات


سرگرمی پیشرو در حالت آنلاین، حالت بازی پلیس است که در آن افراد در تعقیب و گریزهای پر سرعت تبدیل به پلیس یا جنایتکار می شوند. بسته به اینکه بازیکن به کدام تیم منصوب می شود، آنها باید تمام اهداف را تکمیل کنند تا در حالی که در بی پایان ترین و هیجان انگیزترین سرگرمی غوطه ور هستند، جوایز بیشتری دریافت کنند. این حالت همچنین بسیاری از تغییرات و به روز رسانی های جدید را برای ایجاد پر جنب و جوش ترین جامعه بازیکنان 24/7 اضافه می کند.

Car Parking Multiplayer یک بازی غنی از پتانسیل و تجربه است تا بازیکنان از رانندگی با هر ماشینی در حین شرکت در بسیاری از فعالیت های هیجان انگیز لذت ببرند. مهمتر از همه، اگر مردم بخواهند خود را در دنیای واقعی غوطه ور کنند، انتخاب مناسبی است و بیشتر فعالیت ها حول محور رانندگی با سرعت های مختلف می چرخند.

امکانات


در دنیایی عظیم پر از سرگرمی ها و فعالیت های بی پایان، چه به صورت آفلاین و چه آنلاین، تمام سرگرمی ها را کاوش و کشف کنید.
شبیه ساز رانندگی معتبر و محرک با واقع گرایی مطلق در کنترل ها و تعامل با ویژگی ها و پیشرفت های برجسته.
بیش از 70 خودرو برای رانندگی و سفارشی کردن، حتی با جزئیات ظریف و صاف در ظاهر و ویژگی‌ها.
جامعه آنلاین خنده دار و سرگرم کننده با فعالیت های گسترده برای بازیکنان بهترین لحظه را با دوستان در حین رانندگی در اطراف دارد.
حالت بازی عجیب و غریب و جذاب Police Chase برای بازیکنان که از تعقیب ماشینی با سرعت زیاد افراد مختلف در سراسر شهر بزرگ لذت می برند.

برخی از ویژگی های بازی Car Parking Multiplayer اندروید :


- دارای حالت جهانی چند نفره
- رقابت در مسابقات چند نفره در برابر بازیکنان واقعی
- تبادل اتومبیل با بازیکنان واقعی
- امکان برقراری گپ صوتی
- مسابقه در حالت پلیس
- سفارشی سازی اتومبیل
- رانندگی در جهان باز با کیفیت بالا
- محیط های کاملاً مفصل
- بیش از 70 اتومبیل با فضای داخلی واقعی
- شامل 16 پوسته متنوع
- ساختمانهایی با فضای داخلی
- شامل 82 پارکینگ در زندگی واقعی
- شامل وسایل نقلیه مختلف
✤ کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

همچنین ببینید: Driving Car parking


آموزش دانلود Car Parking Multiplayer:

برای دانلود Car Parking Multiplayer و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Car Parking Multiplayer" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Car Parking Multiplayer برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Car Parking Multiplayer 4.8.18.3 اندروید

New Car Sounds
New Cars
New Environment
Small fixes

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.olzhas.carparking.multyplayer

تاریخ بروزرسانی:

3 تیر 1403

آخرین ورژن:

4.8.18.3

حجم:

996 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


پارک ماشین (مولتی پلیر) Car Parking Multiplayer تصاویر

دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید دانلود بازی Car Parking Multiplayer اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.