The Tribez: Build a Village
4.4
275

The Tribez: Build a Village

ساخت دهکده
ورژن12.8.0 توسط Game Insight
مناسب 12 سال به بالا

دانلود The Tribez: Build a Village v12.8.0 بازی شبیه سازی ساخت دهکده اندروید

The Tribez: Build a Village

یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازی سازی Game Insight که در گت اندروید منتشر شده است. Tribez یک بازی پیش از تاریخ در مورد یک قبیله جذاب که زندگی روستایی مسالمت آمیزی را در عصر حجر دارند. به یک شهرک در یک جزیره گمشده سفر کنید ، یک قبیله از دهکده های مجازی را کشف کنید و به شهرک سازی بپردازید. بر خلاف بسیاری از بازی های مزرعه دیگر ، Tribez تجربه ای بی نظیر را ارائه می دهد. علاوه بر کار کردن زمین های زراعی ، پرورش محصولات زراعی ، تمایل به باغ خود و جمع آوری برداشت هنگام رسیدن ، می توانید درگیر فعالیت های مهیج باشید که سایر بازی های روستا به سادگی از آن برخوردار نیستند. کاوش در جزیره گمشده برای یافتن آخرین دایناسورهای زنده مانده در خلیج بهشت. در جستجوی حیوانات خانگی ماقبل تاریخ ، به یک دره دوردست سفر کنید. قفل درگاه ها را به ابعاد دیگر باز کنید. یک محصول را کاشت کنید ، آن را برداشت کنید ، یونجه برای اسب ها جمع کنید ، Tribez یک ماجراجویی مزرعه پر جنب و جوش است که سرشار از داستان های شگفت انگیز ، شخصیت های جذاب و لحظه های دلگرم کننده است. حتی نام مکان هایی که بازدید خواهید کرد ، برای خودشان صحبت می کنند: Cozy Valley ، Cove Cisherman ، Atoll Ancestors ، Mystery Shore. آنها واقعا باعث می شوند که بخواهید مستقیم پرش کنید و شروع به کاوش در یکی از غیر معمول ترین بازی های مزرعه کنید. همچنین در جزیره گمشده ماجراهای بی شماری از زندگی روستا در انتظار شما هستند: محلی برای رشد محصولات زراعی خواهید داشت ، هر بار که از طریق یک غار سرمایه گذاری می کنید ، می توانید مکانی برای معدن و برداشت خود پیدا کنید. منابع هیچ محدودیتی در مورد دستیابی قبیله در این بازی پیش از تاریخ شما وجود ندارد.

ویژگی های بازی The Tribez: Build a Village اندروید:
بازی هنگامی که آفلاین هستید نیز کار می کند - آن را در هواپیما ، در مترو یا ماشین بازی کنید. جزیره گمشده مال شماست تا از هر کجا که باشید لذت ببرید.
کنترل های ساده و شهودی
قابل توجه روستائیان مجازی: با کشاورز ، سازنده ، جمع کننده مالیات و بسیاری دیگر آشنا شوید.
دنیای زیبایی از زندگی روستا که فورا در آن غوطه ور خواهید شد.
انیمیشن های زنده باعث می شود دنیای ماقبل تاریخ زنده شود.
انواع اقلام ، شخصیت های قبیله ، ساختمان ها و تزئیناتی که چند بازی مزرعه می توانند ارائه دهند.
امکاناتی بی پایان: امپراتوری عصر سنگی خود را با تولید کالاها ، رشد سبزیجات و میوه ها ، برداشت زمین و منابع دریایی ، افزایش جمعیت ، گسترش مرزهای خود و تلاش برای توسعه بهترین زمین های زراعی در جهان توسعه دهید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.gameinsight.tribez

تاریخ بروزرسانی:

1399.05.1

آخرین ورژن:

12.8.0

حجم:

مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر The Tribez: Build a Village

دانلود The Tribez: Build a Village اندروید دانلود The Tribez: Build a Village اندروید دانلود The Tribez: Build a Village اندروید دانلود The Tribez: Build a Village اندروید دانلود The Tribez: Build a Village اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.