PetrolHead : Street Racing
4.4
4005

PetrolHead : Street Racing

ماموریت های ترافیک

دانلود PetrolHead : Traffic Quests v5.1.2 بازی ماموریت های ترافیک اندروید

PetrolHead : Street Racing v5.1.2 – آپدیت بازی اتومبیل رانی ماموریت های ترافیک اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر PetrolHead : Street Racing

PetrolHead : Traffic Quests یک بازی اتومبیل رانی از استودیوی بازیسازی Lethe Studios می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما می توانید واقعی ترین رانندگی را تجربه کنید و در مسابقات مختلف و آنلاین دوستان خود را به چالش بکشید. مهارت های خود را در دریفت و رانندگی آزمایش کنید و محدودیت های خود را رفع کنید تا تبدیل به یک راننده واقعی شوید. ماموریت های مختلف را تکمیل کنید و بهترین اتومبیل ها را داشته باشید و رانندگان جهان را به چالش بکشید. مهارت های رانندگی خود را ارتقا دهید. ماموریت ها را کامل کنید و روز به روز گاراژ خود را گسترش دهید. با مهارت هایی که دارید، خودتان را در حالت های مختلف آزمایش کنید. محدودیت های خود را در حالت های سخت تر بشناسید و انها را رفع کنید. با اتومبیل های مختلف در خیابان ها مسابقه دهید و مهارت های خود را به جهانیان نشان دهید. در یک نقشه بزرگ چند نفره آماده رقابت با رانندگان اصلی جهان شوید. از بین ماشین های مسابقه ای مختلف یکی را انتخاب کنید و با استفاده از گزینه های سفارشی سازی مختلف رنگ و سایر ویژگی های آن را تغییر دهید و اتومبیل رویایی خود را ایجاد کنید و وارد مسابقات شوید. همچنین می توانید بهترین اتومبیل ها را از بین ترکیبات مختلف بسازید و در خیابان ها حرکت کنید و ماشین خود را هدایت کنید. در سراسر نقشه کاوش کنید و تمام ماموریت های موجود در آن را پیدا کنید. با ماشین خود آزادانه رانندگی کنید و با تکمیل ماموریت ها، دستاوردهای مختلف کسب کنید. با ترکیب دستاوردهای خود، توسط یک مدال پاداش بگیرید. مدال های تسلط خود را جمع کنید و در نمایه خود به نمایش بگذارید تا همه مدال های شما را ببینند. در مسابقات دریفت شرکت کنید و مهارت های رانندگی خود را با طراحی مکانیکی وفیزیک واقع گرایانه به خوبی نشان دهید.

در بازی PetrolHead چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟


اگر به دنبال یک بازی شبیه سازی مسابقه ای هستید، PetrolHead یکی از نام های مناسب خواهد بود. با آمدن به بازی، این فرصت را خواهید داشت که به یک مسابقه فوق العاده تبدیل شوید و تمام نژادها را فتح کنید. این یک بازی است که هرگز از داغ بودن آن دست نمی کشد زیرا پیشرفت های سازنده و به روز رسانی های مداوم بازی را جذاب تر می کند. به بازی بیا؛ شما از واقعی ترین احساس رانندگی و چالش با دوستان خود لذت خواهید برد.

بازی PetrolHead اندروید


مهارت های خود را نشان دهید


اگرچه PetrolHead: Traffic Quests به عنوان یک بازی مسابقه ای طبقه بندی می شود، هنوز هم کمی بیشتر یک ژانر شبیه سازی است. هنگام ورود به بازی، لازم نیست در مورد بازیکنان یا زمان احساس فشار کنید. همچنین نیازی به تلاش برای برنده شدن یا رقابت مانند سایر بازی های مسابقه ای نیست. فقط باید با احتیاط رانندگی کنید، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید و ماشین را به پارکینگ امن بیاورید. به نظر می رسد که فتح این بازی ساده است، اما در واقع پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. کنترل خودرو نیز نیازمند کمی تجربه رانندگی در زندگی واقعی است.

می توان گفت این بازی همچنین به شما کمک می کند تا مهارت های رانندگی خود را از ابتدایی ترین تا چالش برانگیزترین مراحل ارتقا دهید. شما با اشتیاق و با دقت قدم به قدم راهنمایی خواهید شد، مانند توقف در چراغ قرمز طبق قانون یا گردش به چپ و راست در مواقع لزوم. بر آن چالش ها غلبه کنید و ماشین خود را به مکان مناسب بیاورید. شما کار را انجام داده اید سپس مدال عنوانی در خور تلاش خود دریافت خواهید کرد. احساس عصبانیت نکنید زیرا چالش ها بیش از حد منظم تنظیم شده اند زیرا این به شما کمک می کند تا برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه ای تر آموزش دهید.

سیستم های خودروهای مختلف


چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که مجموعه ای از بهترین و زیباترین ماشین ها را برای خود داشته باشید؟ اگر تا به حال خواب دیده اید که یک بار روی یک سوپراسپرت بنشینید یا پشت فرمان باشید و آنها را رانندگی کنید، این فرصتی برای شما خواهد بود که رویای خود را محقق کنید. بیش از 80 ماشین مختلف از همه برترین برندهای مسابقه ای معروف جهان وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. بسته به علاقه خود می توانید هر وسیله نقلیه ای مانند SUV، Sport یا حتی Supersport را برای خود انتخاب کنید.

در کنار ماشین های اولیه، امروزه هم نام های بسیار معروفی در جهان وجود دارند که در بازی نیز گنجانده شده اند. ناگفته نماند لامبورگینی، آئودی، فراری و غیره، آنها همیشه به عنوان ارواح سرعتی مهیب لقب گرفته اند و به این نام خوانده می شوند زیرا قدرت فوق العاده ای دارند که هیچ ماشین دیگری نمی تواند بر آن غلبه کند. اگر صاحب یکی از این خودروها باشید، قطعاً به یک مسابقه‌دهنده بزرگ تبدیل خواهید شد و در هر جاده‌ای که از آن عبور می‌کنید تسلط خواهید یافت.

حالت های داغ بازی


دو حالت اصلی برای شما وجود خواهد داشت که می توانید از حالت حرفه ای یا حالت آنلاین در بازی انتخاب کنید. با حالت حرفه ای، مانند یک مربی است و به شما آموزش می دهد تا مهارت های اساسی را به دست آورید. این حالت برای کسانی که به تازگی این بازی را شروع کرده اند یا می خواهند برای ارتقای سطح خود تمرین کنند بسیار مناسب خواهد بود. از آنجایی که این یک آموزش است، هر چالشی که ارائه می شود سخت خواهد بود، بنابراین باید همیشه مراقب باشید که آن را دنبال کنید یا تمام امتیازات خود را کسر کنید.

اگر چنین صحافی را دوست ندارید، می توانید به حالت آنلاین بپیوندید. این مکانی خواهد بود که می توانید به راحتی رانندگی کنید و همه چیز را از پنجره ببینید. شما آزادید هر کاری که دوست دارید انجام دهید، مانند دویدن از چراغ قرمز، سرعت غیرمجاز، یا نبستن کمربند ایمنی. جریمه نخواهید شد شما تبدیل به کسی خواهید شد که همه باید در مسیر از او بترسند.

تمام ویژگی های PetrolHead: Traffic Quests – Joyful City Driving ارزش تجربه شما را دارد. آزادانه ده ها ابرخودرو معروف را انتخاب کنید و آنها را در تمام جاده ها برانید. بر چالش های پیچیده غلبه کنید و به یک راننده حرفه ای تبدیل خواهید شد. هم برای سرگرمی و هم برای کمک به یادگیری بیشتر مهارت های رانندگی، منتظر چه چیزی هستید؟

ویژگی های کلیدی


حالت شغلی رانندگی را بهبود می بخشد. گاراژ خود را با وظایف پر کنید. شما می توانید مهارت های خود را در معرض آزمایش قرار دهید! تکمیل حالت سخت. اتومبیل های متعددی را در خیابان کنترل کنید و مهارت های خود را به نمایش بگذارید! یک نقشه چند نفره عظیم را برای بهترین رانندگان باز کنید!
از تقریبا 80 خودروی درجه یک لذت ببرید. این کارگاه دارای بهترین رنگ ها، برگردان ها و بهبودها می باشد. ماشین رویایی خود را به دنیا نشان دهید. بهترین ماشین ها را بسازید و بر خیابان ها حکومت کنید!
لذت بردن! تا انتهای زمین رانندگی کنید و کارهای جانبی را انجام دهید! این نقشه را کاوش کنید و تمام وظایف را انجام دهید! شما می توانید آزادانه در صف حالت رانندگی کنید. هنوز هم خوش میگذره!
جستجو و تعیین هدف اگر دستاوردهای شما مطابقت داشته باشد، یک نشان دریافت خواهید کرد. نشان های تسلط را برای نمایش در بیو خود جمع آوری کنید! مهارت های خود را به رخ بکشید!
مناظر واقع گرایانه خیابان گرافیک زیبا با نور طبیعی بفرمایید تو، بیا تو!
این مکانیک های واقع گرایانه به شما امکان می دهد ماشین شخصی خود را رانندگی کنید. و مسابقه قدرت موتور! این یک ماجراجویی رانندگی بی حد و حصر است!
در این طراحی مکانیکی واقع گرایانه سوار شوید. شما، مانند زندگی واقعی، حدود خود را رانندگی می کنید

برخی از ویژگی های بازی PetrolHead : Traffic Quests اندروید :


- گرافیک با کیفیت بالا و خارق العاده
- تکمیل ماموریت های مختلف
- مکانیک واقع بینانه
- کسب دستاوردهای گوناگون
- سفارشی سازی اتومبیل خود
- وجود بیش از 80 نوع اتومبیل مسابقه ای
- شرکت در مسابقات آنلاین با دوستان خود
- شرکت در مسابقات تک نفره و یا چند نفره
- ارتقا دادن مهارت های رانندگی خود
- گسترش دادن گاراژ خود


آموزش دانلود PetrolHead : Street Racing:

برای دانلود PetrolHead : Street Racing و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "PetrolHead : Street Racing" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه PetrolHead : Street Racing برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید PetrolHead : Street Racing 5.1.2 اندروید

Black Screen Problem on devices with Android 13 versions has been solved. 🛠
New Special events and content will be with you very soon!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.lethe.petrolhead

تاریخ بروزرسانی:

19 مهر 1402

آخرین ورژن:

5.1.2

حجم:

1150 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.lethe.petrolhead را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

ماموریت های ترافیک PetrolHead : Street Racing تصاویر

دانلود بازی PetrolHead اندروید دانلود بازی PetrolHead اندروید دانلود بازی PetrolHead اندروید دانلود بازی PetrolHead اندروید دانلود بازی PetrolHead اندروید دانلود بازی PetrolHead اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.