Survival & Craft: Multiplayer
4.2
6,159

Survival & Craft: Multiplayer

بقا چند نفره
ورژن324 توسط Megaplay Studios
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Survival & Craft: Multiplayer v324 بازی بقا چند نفره اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان)

Survival & Craft: Multiplayer

یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی Megaplay Studios می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. با سقوط هواپیما، تمام مسافران و خدمه آن از بین رفتند و تنها یک نفر زنده مانده و شما به عنوان تنها بازمانده هواپیما هستید که در اطراف اقیانوس و در کنار کوسه های گرسنه گیر افتاده اید. در این شبیه ساز بقا شما باید منابع مختلف را جمع آوری کنید و قایق بسازید و یک پناهگاه بر روی قایق برای خود بسازید و با قایق خود در وسط اقیانوس به ماجراجویی بپردازید و مراقب حملات کوسه ها باشید. همچنین شما باید مراقب شاخص های سلامت، گرسنگی و تشنگی خود نیز باشید در غیر این صورت ماجراجویی شما در قایق به سرعت به پایان می رسد. برای اینکه گرسنه نمانید باید ماهی بگیرید و سبزیجات بکارید و آب بردارید و هر کاری که می توانید انجام دهید تا زنده بمانید. مصالح ساختمانی، لباس، اسلحه، صندوق و سایر چیزهایی که برای بقا لازم است را بسازید. با دوستان خود بصورت چند نفره بازی کنید. منابع دریافت کنید و قایق خود را بسازید و به یکدیگر در این اقیانوس بی پایان و خطرناک کمک کنید و زنده بمانید. کار گروهی تنها کلید بقا و زنده ماندن شماست. به جزایر دیگر سفر کنید و به کاوش بپردازید و سرزمین های جدیدی را کشف کنید. از قلاب برای گرفتن منابع لازم استفاده کنید: زباله ها، جلبک ها، جعبه ها و ... که همه ی اینها برای بقای شما مفید است. قایق خودتان را گسترش دهید و آن را مجهز کنید و از آن محافظت کنید. یک پناهگاه واقعی بسازید تا بتوانید زنده بمانید.

- برخی از ویژگی های بازی Survival & Craft: Multiplayer اندروید :
- دارای حالت بازی خلاق
- کاوش در جزایر مختلف و کشف سرزمین های جدید
- بازی با دوستان خود بصورت چند نفره
- ساخت قایق خود و یا تجهیز کردن آن
- ساخت یک پناهگاه
- جمع آوری منابع مختلف
- صید ماهی و کاشت سبزیجات

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mega_play_games.ocean.raft.shark.craft.survival_games.crafting.building.last_day.survive.fishing.hungry

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 14 مهر 1401

آخرین ورژن:

324

حجم:

217 - 200 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Survival & Craft: Multiplayer

دانلود بازی Survival اندروید دانلود بازی Survival اندروید دانلود بازی Survival اندروید دانلود بازی Survival اندروید دانلود بازی Survival اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.