Truckers of Europe 3
4.7
326

Truckers of Europe 3

رانندگی با تریلی 18 چرخ در جاده های اروپا
ورژن0.28.7 توسط Wanda Software
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Truckers of Europe 3 v0.28.7 بازی رانندگی با تریلی 18 چرخ در جاده های اروپا اندروید

Truckers of Europe 3

یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی Wanda Software می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. اگر از طرفداران بازیهای رانندگی با کامیون هستید پس پیشنهاد می کنم این بازی را نصب کنید و رانندگی با کامیون را با واقعی ترین فیزیک تجربه کنید.
با Truckers of Europe 3 به یک کامیون دار واقعی تبدیل شوید و به بسیاری از شهرهای اروپا سفر کنید و درآمد کسب کنید. با درآمدی که کسب می کنید می توانید کامیون ها و تریلرهای جدید بخرید. محموله خود را در یک دنیای باز به مشتریان تحویل دهید. در شرایط آب و هوایی واقع بینانه رانندگی کنید و بار خود را به مقصد برسانید و پول کسب کنید.
بازی Truckers of Europe 3 همانند بازی Truck Simulator USA -Evolution دارای کامیون‌های اروپایی بسیاری با انواع شاسی و انواع سفارشی‌سازی می باشد. در بزرگراه ها و جاده های مختلف کشور در روز و شب رانندگی کنید و با کسب امتیاز در تابلو امتیازات صعود کنید و دستاوردهای مختلفی را کسب کنید. همچنین در بازی سیستم کثیف و یا تمیز بود ماشین نیز وجود دارد که می توانید ماشین خود را در صورتی که کثیف شد تمیز کنید و بدین ترتیب یک فیزیک واقع گرایانه همانند دنیای واقعی را تجربه کنید. میزان مصرف سوخت و آسیب کامیون خود را مشاهده کنید و آن را تعمیر کنید و یا به پمپ بنزین بروید و باک خود را پر کنید. کنترل بازی بسیار ساده است و شما می توانید کامیون خود را به یکی از روش های شیب، دکمه ها یا فرمان لمسی کنترل کنید.

برخی از ویژگی های بازی Truckers of Europe 3 اندروید :


- فیزیک واقعی کامیون
- 7 کامیون مختلف با تمام شاسی های موجود (4x2، 6x2، 6x2/2، 6x2 Midlift، 6x2 Taglift، 6x4، 8x4)
- 25 تریلر و بسیاری از گزینه های بار
- وجود بارهای سنگین
- صداهای واقعی موتور
- فضای داخلی واقع گرایانه
- سیستم ترافیک هوش مصنوعی هوشمند
- رانندگی در جاده های کشور و بزرگراه ها
- شرایط آب و هوایی واقعی
- چرخه روز و شب
- آسیب و مصرف سوخت
- کنترل های آسان (شیب، دکمه ها یا فرمان لمسی)
- دستاوردها و تابلوهای امتیازات
- گرافیک HD عالی و بهینه سازی

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.WandaSoftware.TruckersofEurope3

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 9 مرداد 1401

آخرین ورژن:

0.28.7

حجم:

206 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Truckers of Europe 3

دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید دانلود بازی Truckers of Europe 3 اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.