eWeapons™ Gun Weapon Simulator
4.3
1562

eWeapons™ Gun Weapon Simulator

شبیه سازی تفنگی

دانلود eWeapons™ Gun Weapon Simulator v2.0.8 بازی شبیه سازی تفنگی اندروید + مود

eWeapons™ Gun Weapon Simulator v2.0.8 + Mod Unlocked, Free Rewards – آپدیت بازی شبیه سازی تفنگی اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر eWeapons™ Gun Weapon Simulator

eWeapons™ Gun Weapon Simulator یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی eWeapons می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. اگر عاشق بازی های تفنگ و میدان های تیراندازی هستید، این شبیه ساز اسلحه برای شما مناسب می باشد
در این شبیه ساز اسلحه برخلاف سایر بازیهای شبیه ساز سلاح می توانید تیراندازی با سلاح های خاصی مثل هفت تیر و مسلسل را تجربه کنید، همچنین شما سلاح های مختلفی مانند: رولور، تفنگ، تپانچه، مسلسل دارید که دقیقا شبیه نمونه های آنها در دنیای واقعی خود هستند.
اسلحه‌ها در Guns Weapon Simulator توسط eeapons تعاملی و منحصر به فرد هستند، به این معنی که می‌توانید استوک‌ها را جمع کنید، چکش را بکوبید، انتخاب آتش را تنظیم کنید، مجلات را دانلود کنید و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهید. هفت تیر یکی از محبوب ترین سلاح های این بازی است که با استفاده از این شبیه ساز هفت تیر می توانید تمام مزیت های یک هفت تیر را در یک محیط کاملا امن به طور واقعی تجربه کنید و لذت ببرید.
eWeapons Guns Weapon Simulator یکی از آن بازی‌های تیراندازی با اسلحه است که در آن احساس می‌کنید یک تپانچه واقعی را در دست دارید و با شنیدن صدای اسلحه، این احساس را خواهید داشت که در یک میدان تیر واقعی هستید. این بازی یکی از بهترین برنامه های شبیه ساز اسلحه می باشد. با eWeapons™ Gun Weapon Simulator، شما می توانید با برخی از بهترین اسلحه های جهان تیراندازی کنید. اسلحه هایی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و ماشه را بکشید.
در بازی eWeapons™ Ultimate Gun Simulator، می توانید یک مینی گیم فوق العاده را تجربه کنید و بصورت اول شخص به تیراندازی بپردازید. در اینجا شما باید سلاح خود را انتخاب کنید، به اهداف شلیک کنید و به مرحله دیگری بروید.
eWeapons™ Guns Weapon Simulator یک بازی با جلوه های صوتی واقعی و مجموعه ای بزرگ از برخی از محبوب ترین اسلحه ها است. یکی از اسلحه ها را انتخاب کنید و شروع به ویرایش یا بازسازی کنید تا آن را به معروف ترین تفنگ تبدیل کنید. با نصب این بازی، تفنگ های معروف زیادی را با جلوه های بصری یا صوتی قابل توجهی تجربه خواهید کرد. تفنگ مناسب را از میان صدها تفنگ مانند تفنگ تک تیرانداز یا تفنگ ساچمه ای انتخاب کنید و تیراندازی را آغاز کنید.

ویژگی های کلیدی بازی eWeapons :


این بازی تعداد زیادی اسلحه با کیفیت های مختلف مانند تفنگ های تک تیرانداز یا شاتگان را ارائه می دهد که همگی از بهترین کیفیت برخوردار هستند.
هر نوع اسلحه صداهای متفاوتی دارد، شلیک کنید و از صداهای جذابی که اسلحه ها می آورند لذت ببرید.
طراحی گرافیکی آن به قدری وضوح بالایی دارد که می توانید فلاش های نور یا تصاویر دود و آتش را با کیفیت بالا مشاهده کنید.
از تعقیب و گریز لذت ببرید، از تفنگ استفاده کنید و تمام تجهیزات را تست کنید، هر چقدر می خواهید تیراندازی کنید چون محدودیتی در تعداد گلوله ها وجود ندارد.
بازیکنان می توانند مسیر گلوله را در حرکت آهسته مشاهده کنند و کیفیت آن و دقت گلوله ای که شلیک می کنید را مشاهده کنند.
این بازی موسیقی منحصر به فردی را برای بازیکنان فراهم می کند تا از موسیقی لذت ببرند و تیراندازی عالی انجام دهند.

دانلود بازی eWeapons اندروید


بازیکنان انتخاب گسترده ای از بهترین سلاح ها دارند


سفر برای تسخیر پیشرفته ترین تجهیزات سلاح زمانی به سراغ شما می آید که به طور رسمی به eWeapons™ بپیوندید - بهترین بازی شبیه سازی سلاح. شما پیشرفته ترین سلاح ها را با طراحی های فوق العاده واقع گرایانه تحسین و مشاهده خواهید کرد. همه دستگاه ها بر اساس تصاویر واقعی و موتورهای واقعی هستند. با ورود به این بازی، بازیکنان می توانند از این تجربه لذت ببرند یا معروف ترین سلاح های شبیه سازی شده در جهان را ویرایش کنند. این می تواند تفنگ ساچمه ای، تفنگ و موارد دیگر باشد.

هر بار که از اسلحه برای تیراندازی استفاده می کنید صدای واقعی


هر تفنگ ارائه شده در این بازی از هر نظر کیفیت عالی دارد. تیراندازی بهترین راه برای سرگرمی و رفع خستگی روزانه است. بنابراین، زمانی که بازیکنان می توانند شلیک کنند و از صداهای مختلف اسلحه لذت ببرند، حتی بهتر است. بازیکنان روش دقیق کنترل اسلحه ها را یاد خواهند گرفت و بهترین صدایی که ارائه می دهند را تجربه خواهند کرد. هیچ دو تفنگی صدایی مشابه ندارند و همه آنها عالی هستند.

دود و آتش با کیفیت گرافیکی با وضوح بالا


اسلحه های ارائه شده در eWeapons™ همگی بر اساس تصاویر واقعی هستند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که کیفیت آنها به همان اندازه عالی است. به لطف آن تصاویر و طرح ها، احساس می کنید که یک تفنگ واقعی را در دست دارید. شروع به استفاده از آن برای چیزهای سرگرم کننده مانند شکار یا چیزی شبیه به آن کنید. یکی از چیزهای فوق العاده ای که بازی به شما می دهد گرافیک با وضوح بالا است و این بدان معنی است که بازیکن می تواند فلاش یا دودی که تفنگ تولید می کند را ببیند.

همچنین ببینید: Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS بازی تیراندازی اول شخص اندروید

تیراندازی بی نهایت و بدون محدودیت مهمات


زمانی که بازی تعداد گلوله هایی را که می توانید برای بارگذاری اسلحه استفاده کنید محدود نمی کند، هر چقدر که می خواهید با هر یک از اسلحه های مورد علاقه خود شلیک کنید. با این حال، تعداد ضربات که بازیکن می تواند استفاده کند، تنظیم می شود. اما اگر امتیاز بالایی به ازای هر شلیک دریافت کنید، می توانید مهمات بیشتری بخرید یا پاداش شلیک بیشتری دریافت کنید. فقط تا زمانی شلیک کنید که راضی، بی حوصله و دیگر نمی خواهید از آن اسلحه استفاده کنید. بسته به نوع تفنگی که استفاده می کنید، تعداد شلیک ها کمتر یا بیشتر می شود.

حرکت آهسته برای مشاهده مسیر گلوله


خیلی خوب است که بازیکنان می توانند مسیر گلوله را با جلوه حرکت آهسته ای که eWeapons به ارمغان می آورد، مشاهده کنند. به لطف این ویژگی، بازیکنان می توانند دقت گلوله های خود را بدانند. یا از طریق آن برای بهبود، بیشتر تمرین کنید تا توانایی تک تیرانداز خود را ارتقا دهید. به لطف آن، بازیکن می تواند هر بار که گلوله با خط پایان برخورد می کند، اثر جرقه را بداند.

در حین انجام بازی های SPLASH از موسیقی لذت ببرید


نه تنها فرصت تجربه یا ویرایش پیشرفته ترین تجهیزات اسلحه امروز را هنگام شرکت در eWeapons™ دارید. اما بازیکنان همچنین این فرصت را دارند که هنگام انجام ماموریت ها به موسیقی عالی گوش دهند. هر مسیر روحیه را تقویت می‌کند و به نظر می‌رسد که بازیکنان برای شلیک بهترین شوت‌ها اشتیاق دارند. بازی دارای گیم پلی ساده ای است و هرکسی می تواند آن را تجربه کند. اسلحه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ماشه را فشار دهید، سپس بازی به طور رسمی آغاز می شود.

برخی از ویژگی های بازی eWeapons™ Gun Weapon Simulator اندروید :


- انتخاب از بین انواع مختلفی از سلاح ها
- مکانیک سلاح های معتبر
- صداهای واقعی تفنگ
- گیم پلی آسان
- گرافیک با وضوح بالا
- آتش و دود واقع بینانه
- مهمات نامحدود
- اسلحه اسلوموشن
- فلاش دوربین
- موسیقی عالی بازی


آموزش دانلود eWeapons™ Gun Weapon Simulator:

برای دانلود eWeapons™ Gun Weapon Simulator و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "eWeapons™ Gun Weapon Simulator" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه eWeapons™ Gun Weapon Simulator برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید eWeapons™ Gun Weapon Simulator 2.0.8 اندروید

* Bug fixes: A few minor changes to keep your eWeapons running at 100%
* Optimized for new devices
* Game size optimized

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.eweapons.gunsweaponsimulator

تاریخ بروزرسانی:

9 بهمن 1402

آخرین ورژن:

2.0.8

حجم:

83 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


شبیه سازی تفنگی eWeapons™ Gun Weapon Simulator تصاویر

دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator اندروید دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator اندرویدی دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator اندروید دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator با مود دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator اندروید دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator مود شده دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator مود شده با پول بی نهایت دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator برای اندروید دانلود بازی eWeaponsGun Weapon Simulator اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.