Idle Police Tycoon - Cops Game
4.5
1484

Idle Police Tycoon - Cops Game

مدیریت ایستگاه پلیس

Idle Police Tycoon v1.2.2 دانلود بازی مدیریتی مدیریت ایستگاه پلیس اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Idle Police Tycoon - Cops Game

اگر به بازی مدیریتی اندروید علاقه دارید، از بازی Idle Police Tycoon - Cops لذت خواهید برد! یک بازی شبیه سازی اندروید ساده و معمولی که در آن باید تصمیمات استراتژیک برای رشد یک تیم پلیس با نتایج سودآور اتخاذ شود. امپراتوری خود را با شروع از یک ایستگاه پلیس کوچک و متوسط بهبود بخشید و پیشرفت قابل مشاهده را در محل خود باز کنید. کسب و کار کوچک خود را به بهترین اداره پلیس شهر تبدیل کنید و بهترین مدیر پلیس در سراسر جهان شوید!
آیا قادر خواهید بود یک ایستگاه پلیس را مدیریت کنید و یک سرمایه دار پلیس شوید؟ کنترل مناطق متعدد پلیس را در دست بگیرید و با حفظ امنیت منطقه خود ثروتمند شوید.
اداره یک اداره پلیس کوچک را شروع کنید و سخت تلاش کنید تا شهرت خود را افزایش دهید. تمام جزئیات امکانات خود را بهبود بخشید و دفتر کوچک خود را به یک ایستگاه پلیس مشهور تبدیل کنید.
با نیازهای دفتر مرکزی خود مقابله کنید و از استراتژی مناسب برای گسترش تجارت خود پیروی کنید و در عین حال ایمنی را برای جامعه فراهم کنید. ساختمان های خود را ارتقا دهید، ناوگان وسایل نقلیه خود را بهبود بخشید، مناطق جدید بسازید، بهترین مواد کاری را در اختیار تیم خود قرار دهید، دفتر خود را برای ساده تر کردن امور اداری بزرگ کنید، کارآمدترین افسران پلیس را در شهر استخدام کنید یا روش های تحقیقات پلیسی نهایی را بیاموزید. تصمیم بگیرید و پول خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید.

دانلود بازی Idle Police Tycoon - Cops Game اندروید


ویژگی های بازی Idle Police Tycoon - Cops


مبارزه با جنایت با استراتژی های مختلف:
پرونده های متعددی را در نظر بگیرید و برای حل آنها طرح های تحقیقاتی مختلفی تهیه کنید. جنایتکاران تحت تعقیب را در محله دستگیر کنید. در طول بازی قفل شخصیت های شناخته شده را باز کنید و آنها را پشت میله های زندان قرار دهید.

برای موفقیت، منابع خود را به طور مؤثر مدیریت کنید:
در بازی مدیریتی Idle Police Tycoon - Cops ، پول خود و حسابداری بیکار خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید تا ایستگاه پلیس و کارکنان خود را به خوبی مجهز کنید. مراقب تامین برق باشید، فناوری نهایی را در اختیار ماموران خود قرار دهید یا برای حفظ امنیت واحدهای ویژه خود خودروهای زرهی تهیه کنید. هر جزئیات برای ارتقاء سطح اهمیت دارد. مواظب باش! یک استراتژی بد می تواند کسب و کار شما را در معرض خطر قرار دهد...

کارکنان خود را مدیریت کنید:
منطقه شما به بهترین تیم کاری در شهر نیاز دارد. وضعیت را به طور منظم مطالعه کنید و کارگران را با توجه به روند کار و استراتژی رشد خود استخدام کنید. همه کارمندان و بخش های آنها نیازهای مهم کسب و کار شما را پوشش خواهند داد و شما باید تیم خود را هوشمندانه مدیریت کنید تا ایستگاه پلیس خود را سودآور کنید. قفل افسران پلیس معروف را باز کنید و بلای جنایت شوید!

از امنیت در منطقه خود اطمینان حاصل کنید
ماموریت ها را انجام دهید و پول بیکار خود را برای رسیدن به سطوح امنیتی مورد نظر جامعه سرمایه گذاری کنید. امنیت اجتماعی را حفظ کنید و بخش پلیس خود را در عین حال سودآور کنید! به لطف استراتژی کسب و کار خود، شهرت خود را افزایش دهید و پیشنهاداتی برای اداره کلانتری های بزرگتر دریافت کنید.


آموزش دانلود Idle Police Tycoon - Cops Game:

برای دانلود Idle Police Tycoon - Cops Game و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Idle Police Tycoon - Cops Game" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Idle Police Tycoon - Cops Game برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.codigames.idle.police.department.tycoon.cop

تاریخ بروزرسانی:

2 بهمن 1401

آخرین ورژن:

1.2.2

حجم:

149 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Idle Police Tycoon - Cops Game

مدیریت ایستگاه پلیس Idle Police Tycoon - Cops Game تصاویر

دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید دانلود بازی Idle Police Tycoon Cops Game اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.