Tennis Clash: Multiplayer Game
4.4
21239

Tennis Clash: Multiplayer Game

تنیس کلش

دانلود Tennis Clash: Multiplayer Game v4.10.2 بازی تنیس چند نفره آنلاین اندروید + مود

Tennis Clash: Multiplayer Game v4.10.2 + Mod – بازی رقابت های تنیس اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر Tennis Clash: Multiplayer Game

Tennis Clash: Multiplayer Game یک بازی ورزشی از استودیوی بازیسازی Wildlife Studios می باشد. در اینجا شما می توانید با دوستان و خانواده خود رقابت کنید و در مسابقات تنیس چند نفره و ریل تایم شرکت کنید و رقبا را به چالش بکشید. مهارت های خود را توسعه دهید و به رتبه های بالا صعود کنید و تبدیل به یک افسانه شوید. شما می توانید با بازیکنان محلی و بین المللی از نیویورک تا سیدنی به رقابت بپردازید، تور شما را به سراسر جهان می برد. تجهیزات خود را سفارشی کنید ، در تمرینات ورزشی پیشرفته ماهر شوید ، راکت تنیس خود را ارتقا دهید. در مسابقه 1v1 برنده شوید. از سکه ها برای گرفتن موارد جدید در فروشگاه ، بهبود عملکرد خود استفاده کنید و به رقبای خود پیشی بگیرید. مهارت های خود را مسابقات ریل تایم در برابر بهترین بازیکنان به چالش بکشید. در رده بندی به رتبه 1 در شهر، کشور و جهان برسید و در مسابقات برنده شوید. غنائم را جمع آوری کنید. تیم خود را ایجاد کنید و بهترین مربی و تمرین را برای تیم خود بیابید و در چالش های مختلف شرکت کنید و با پیروزی در تنیس به یک ستاره تنیس تبدیل شوید.

بازی Tennis Clash اندروید


در بازی Tennis Clash: Multiplayer Game چه چیزی را تجربه می کنید ؟


در بازی تنیس چند نفره از گیم پلی ای با مضمون ورزشی استفاده می کند تا به همه تجربه هیجان انگیزی را از به چالش کشیدن دوستان خود در مسابقات دوستانه تنیس بدهد. چشمگیرترین نکته در بازی مکانیزم کنترلی انعطاف پذیر برای بازیکنان برای انجام اقدامات حرفه ای برای برخورد با دوستان است. بسیاری از الحاقات جدید در حالت‌های بازی، گیم‌پلی و موارد دیگر نوآورانه هستند و حتی اگر همه به صورت مجازی آن را بازی کنند، این ورزش را محبوب‌تر می‌کنند.

تنیس کلش: بازی چند نفره


گیم پلی تنیس کلش آرامش و دوستی را که برای بازیکنان در هر مسابقه یا در طول دوران حرفه ای آنها به ارمغان می آورد برجسته می کند. همه چیز حول عنصر سرگرمی می چرخد و با بسیاری از بسط های دیگر برای غوطه ور کردن بازیکنان در هیجان و طراوت بی پایان برای تم های تنیس همراه است. بسیاری از الحاقات آینده کاملاً به پیشرفت بازیکن متکی هستند و باعث می‌شود که سرعت و سرگرمی در گیم‌پلی به طرز چشمگیری افزایش یابد تا روحیه همه را تقویت کند.

کنترل های صاف با تعامل شخصیت برجسته


سیستم کنترل صاف است و عناصر پیشرفته بسیاری را برای به حداقل رساندن تعامل بازیکن در حین انجام ضربات با کیفیت بالا در خود جای داده است. آنها فقط باید از یک انگشت برای کنترل استفاده کنند و در همان زمان یک سری اقدامات را انجام دهند تا از خطاها جلوگیری کنند یا امتیاز بگیرند و به تدریج سرعت بازی را افزایش دهند. این بازی همچنین تکنیک‌های تنیس جدید بیشتری را در آینده معرفی می‌کند و کنترل را غنی‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند، زیرا بازی می‌تواند در جهات مختلف پیش رود.

شخصیت های متعدد با توانایی های پنهان برای زمین بازی تنیس


اگرچه در بازی رقابت های تنیساز عناصر واقع گرایانه زیادی در گیم پلی استفاده می کند، اما تنوع شخصیت ها و تغییرات در افکت ها یا مهارت ها ضروری است. هر شخصیت تفاوت زیادی در تکنیک یا آمار معمول دارد و باعث می شود سرعت بازی تغییر کند یا با هر بازیکن سازگار باشد. اگرچه هیچ بهبودی در آمار هنگام افزایش سطح وجود ندارد، اما شخصیت ها به تدریج مهارت های جدیدی را باز می کنند تا بازیکن در مسابقات شدید تنیس از مزایای بیشتری برخوردار شود.

گرافیک و فیزیک جذاب برای تجربه همه جانبه


کیفیت گرافیک و فیزیک بازی از هر نظر عالی است تا مانند یک تنیس باز حرفه ای حس واقع گرایی و هیجان را القا کند. هر حرکت یا حرکت بازیکن نیز دقیق است و نیاز به تراز کامل دارد و تغییرات کوچک باعث پشیمانی آنها می شود. سهم بزرگ فیزیک همچنین بر مسیر توپ تأثیر می گذارد و به بازیکنان این فرصت را می دهد که در صورت انجام اقدامات ناپایدار در مواجهه با چالش، از دست بدهند.

شخصیت خود را با اقلام و ویژگی های عجیب و غریب تجهیز کنید
در صورتی که بازیکن همچنان هیجان کافی از شخصیت ها نداشته باشد، تغییر تجهیزات موجود نیز مفید است و برتری بیشتری نسبت به حریف خواهد داشت. مجموعه تجهیزات کاملاً تصادفی است، اما بازیکنان می توانند لوازم جانبی را با یکدیگر مبادله کنند تا منبع درآمد ثابتی برای ساخت یا ارتقاء ایجاد کنند. همه آیتم های مربوط به تنیس بر اساس نمونه های اولیه واقعی ساخته شده اند و حس کلکسیونی را در بازیکن بیشتر می کند.

با بازیکنان حرفه ای به طور جدی رقابت کنید


علاوه بر مسابقات معمولی، تنیس کلش حالت های بازی حرفه ای تری را برای همه معرفی می کند تا اوقات خوبی را با دوستان داشته باشند. این حالت ها اغلب هنگام مواجهه با بازیکنان حرفه ای دشوارتر هستند. جبران پاداش ها و پتانسیل هایی که ارائه می دهد برای سرگرم کردن مردم بسیار عالی است. علاوه بر این، مسابقات امتیازات همه را جمع می‌کند و رتبه‌بندی می‌کند و به آنها درک واضحی از رتبه خود یا فرصت صعود به اوج هنگام رویارویی با حریفان زیادی می‌دهد.

تنیس کلش از ساده‌ترین و کاربرپسندترین عناصر استفاده می‌کند تا در هنگام مواجهه با مشکلات فراوان، شاداب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین تجربه را به بازیکنان بدهد. این به همین جا ختم نمی‌شود، اما حالت‌های بازی یا موارد اضافی مانند لباس‌ها، سیستم‌های ارتقاء و موارد دیگر به همه اجازه می‌دهد زمان خوبی را با هم داشته باشند. مسابقات حرفه ای نیز به طور بالقوه سرگرم کننده هستند زیرا جدی، شدید و سرشار از پاداش برای برندگان هستند.

برخی از ویژگی ها


گیم پلی لذت بخش تنیس برای آرام کردن بازیکنان با بازی های خنده دار و گیج کننده با دوستان از طریق حالت های مختلف بازی و عوامل تصادفی مرتبط.
کنترل های روان و چابک برای بازیکنان برای انجام اقدامات برجسته و تکنیک های تنیس برای جلوگیری از شکست یا ادامه دادن به امتیاز دقیق همه چیز.
شخصیت‌های مختلف با استعدادها و پیشرفت‌های عمیق، اثربخشی بازیکنان را افزایش می‌دهند یا با بازی‌های تنیس خود را با سبک بازی آنها وفق می‌دهند.
ابزارهای مختلف تنیس را جمع آوری کنید، بهترین لود اوت را برای حمل بازی انتخاب کنید، برتری های مختلفی نسبت به حریفان داشته باشید و بازی را به راحتی برنده شوید.
با بازیکنان طرفدار در مسابقات جدی رقابت کنید تا ترفندهای جدید یاد بگیرید یا رتبه بالاتری کسب کنید تا بر اساس تلاش شخصی، شهرت و پاداش بیشتری کسب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Tennis Clash: Multiplayer Game اندروید :


- بازی با دوستان خود در مسابقات چند نفره ریل تایم
- گرافیک 3D شگفت انگیز
- کنترل های شهودی
- شرکت در مسابقات ریل تایم
- صعود به رده بندی بالا در لیگ
- جمع آوری غنائم
- باز کردن بازیکنان تنیس آماتور ، نیمه حرفه ای و حرفه ای
- ایجاد تیم نهایی خود
- مجهز کردن بازیکن خود به بهترین راکت ، کفش
- باز کردن عرصه های جدید مثل ایالات متحده ، فرانسه ، استرالیا و غیره


آموزش دانلود Tennis Clash: Multiplayer Game:

برای دانلود Tennis Clash: Multiplayer Game و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Tennis Clash: Multiplayer Game" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Tennis Clash: Multiplayer Game برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Tennis Clash: Multiplayer Game 4.10.2 اندروید

This update contains some quality of life improvements and fixes.

+ Golden Week Tournament with an incredible visual update to the Tokyo Arena
+ Daily Challenges have been updated
+ Added tie break criteria to global ranking

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tfgco.games.sports.free.tennis.clash

تاریخ بروزرسانی:

21 خرداد 1402

آخرین ورژن:

4.10.2

حجم:

178 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


تنیس کلش Tennis Clash: Multiplayer Game تصاویر

دانلود بازی Tennis Clash 3D Sports اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.