True Football 3
4.1
2,123

True Football 3

فوتبال واقعی 3
ورژن3.8.5 توسط MKR Studio
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود True Football 3 v3.8.5 بازی مدیریت فوتبال واقعی 3 اندروید

True Football 3

بازی مدیریت فوتبال از استودیوی MKR Studio می باشد که بصورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . آیا تا به حال آرزو کرده اید که یک مدیر فوتبال شده و یک تیم فوتبال را مدیریت کنید؟ اگر چنین است ، اینجاست که ماجراجویی بزرگ شما آغاز می شود! در این بازی ورزشی شما میتوانید یکی از 2500 تیم موجود از 120 کشور دنیا را انتخاب کرده و شروع به دستیابی به اهداف و رویاهای خود کنید. تیم موردعلاقه خود را بر دنیای فوتبال مسلط کنید ، از یکی از پایینترین سطح ها شروع کرده و تیم آماتور خود را به صدر برسانید!

True Football 3

ده ها ویژگی را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا بسیاری از جنبه های باشگاه خود را کنترل کنید ، از ساختن آکادمی جوانان (از U7 تا U21!) ، از طریق برخورد با اسپانسرها و مسائل مالی و ورزشگاه خود به بزرگترین باشگاهی که تاکنون ساخته شده است تبدیل کنید.
در طول مدیریت تیم خود باید با چالش های زیادی روبرو شوید ، در مورد نقل و انتقالات تصمیم بگیرید، با بازیکنان تعامل داشته باشید ، مراقبت از روحیه و روابط آنها بین آنها را بررسی کنید. فقط برای اینکه مطمئن باشید آنها تمام تلاش خود را در زمین انجام می دهند. آیا آماده اید که تیم رویایی خود را مدیریت کنید ؟ پس تاریخ فوتبال خود را بنویسید و به یک افسانه تبدیل شوید!

آپدیت نسخه True Football 3 3.8.5 اندروید
3.6:

- All the leagues/teams/players updated to 2019/2020 season!
- New competitions - domestic and continental Super Cups!
- Several of bugs fixed

3.6.1:

- Armenian league fix
- Small fixes in database

3.6.2:

- Graphical fixes
- Fixed 7 day simulation
- Indonesian and Serbian languages completed
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

pl.mkrstudio.truefootball3

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 2 اسفند 1400

آخرین ورژن:

3.8.5

حجم:

35 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 2.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر True Football 3

دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید دانلود بازی True Football 3 اندروید
[thumb=|دانلود بازی True Football 3 اندروید][/thumb] [img=|دانلود بازی True Football 3 اندروید][/img]
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.