Miragine War
4.2
5142

Miragine War

جنگ میراژین

دانلود Miragine War v7.7.10 بازی جنگی برای اندروید


Miragine War یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی MIRAGINE می باشد. سربازان خود را انتخاب کنید و با یک استراتژی مناسب در برابر حملات دشمنان مقابله کنید و با انبوهی از دشمنان مبارزه کنید. هر واحد دارای مجموعه ای از نقاط قوت و ضعف می باشد پس برای پیروزی در جنگ انتخاب عاقلانه داشته باشید و نقاط ضعف خود را تقویت کنید و با استفاده از نقاط ضعف دشمنان آنها را شکست دهید و یا با استفاده از نقاط قوت خود در برابر نقاط قوت دشمنان ایستادگی کنید و با کسانی که دارای قدرتی بیشتز از شما هستند مبارزه کنید و آنها را به چالش بکشید. پس قهرمان خود را انتخاب کنید و در میدان نبرد به مبارزه با دشمنان بپردازید و با سکه هایی که کسب می کنید او را ارتقا دهید تا قدرتمندتر از قبل شود.

بازی Miragine War اندروید


برخی از ویژگی های بازی Miragine War اندروید :


- مبارزه با دشمنان مختلف
- امکان ارتقای قهرمانان خود
- انتخاب از بین قهرمانان مختلف
- نبرد در عرصه های جنگی گوناگون


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.miragine.MiragineWar

تاریخ بروزرسانی:

20 دی 1401

آخرین ورژن:

7.7.10

حجم:

106 + 74 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


جنگ میراژین Miragine War تصاویر

دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید دانلود بازی MIRAGINE اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.