Clash of Clans
4.6
4,475,087

Clash of Clans

کلش آف کلنز
ورژن15.0.4 توسط Supercell
بیش از 500 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 7 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود کلش آف کلنز Clash of Clans v15.0.4 بهترین بازی استراتژیک آنلاین اندروید + مود

نسخه مود شده با سکه و اکسیر و جم بی نهایت


نسخه مود ربطی به سرور اصلی بازی ندارد و در سرور اختصاصی انجام می شود.

Clash of Clans

کلش آف کلنز یکی دیگر از بهترین بازی های سیستم عامل اندروید در بخش بازیهای استراتژیک و ساخته استودیوی قدرتمند بازی سازی Supercell می باشد که جدیدترین نسخه آن را امروز از گت اندروید دریافت خواهید کرد . این بازی که به سرعت در مارکت اندروید معروف شد و امتیاز بالایی را نیز کسب کرد به صورت کاملا رایگان عرضه شده است . داستان بازی از این قرار است که شما باید با ابزارهایی که در دست دارید دهکده خود را به خوبی بنا کنید و آنرا به بهترین نحو رونق بخشید و به جنگ قبایل رفته و از حمله دیگر قبایل با سربلندی بیرون آیید . شما میتوانید امپراطوری خود را با سلیقه خود بنا کرده و حواستان باشد که هنگامی که ابزارهای شما رو به تحلیل است مراقب حمله سایر دشمنان نیز باشید ، چون نداشتن امکانات برای شما بهترین فرصت برای حمله دشمن به شماست ! فراموش نکنید

بازی کلش آف کلنز

به صورت آنلاین و بین تمام کاربران جهان می باشد . پس ساختمان های خود را اصولی بنا کنید و حواستان باشد معتاد بازی نشوید !

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک Clash of Clans اندروید :
* امکان مبارزه با پادشاه جن در مبارزات حماسی مختلف
* امکان بازی به صورت مولتی پلیر و چند نفره با دوستان
* امکان ساخت دهکده ای منحصر به فرد و سفارشی توسط بازیکن
* امکان نبرد با کاربران آنلاین دیگر و دریافت امتیاز برای باز کردن آیتم ها
* امکان خرید تجهیزات مختلف با جمع آوری امتیاز با پیروزی در نبردها
* دارا بودن گرافیک مطلوب اچ دی به همراه صداگذاری حرفه ای
* امکان دفاع از دهکده با ابزارهایی همچون توپ ها، برج ها، خمپاره ها، بمب ها، تله ها و دیوارها

نقد و بررسی :


کلش آف کلنز در سال 2012 منتشر شد و هنوز هم با همان قدرت سالهای ابتدایی ادامه می دهد، عمدتاً به دلیل هجوم مداوم بازیکنان و محتوای جدید. اگرچه مکانیک بازی در طول سال‌ها تغییر چندانی نکرده است، استراتژی انتشار زیربنایی همچنان بهترین (و بدترین) بخش‌های بازی‌های موبایلی را نشان می‌دهد.
بازی کلش آف کلنزصفحه شروع کلش اف کلنز با Baby Dragon


هنگامی که بازی را روی دستگاه تلفن همراه خود نصب می کنید، با یک قسمت عمدتاً خالی و چند ساختمان اساسی برای شروع کار مواجه می شوید. شما یک تالار شهر اولیه، پادگان ارتش و امکانات تولید منابع دریافت می کنید. بازی شما را در ابتدای بازی نگه می‌دارد، که با توجه به اینکه جمعیت اصلی آن کمی جوان‌تر از Lords Mobile است، می‌توان انتظار داشت.

بازی حول محور مبارزات PvP، به ویژه حملات Clan-against-Clan می چرخد. مکانیک های اصلی بازی همگی از این موارد پشتیبانی می کنند و بازی از همان ابتدا این را کاملاً روشن می کند. شما کم و بیش به جمع آوری منابع و ایجاد دفاع و ارتش خود برای مسابقات آینده تنزل داده اید.

اولین نبردهایی که در آن شرکت می کنید فقط با هوش مصنوعی خواهند بود و گذر از آنها بسیار آسان است. شما فقط باید به اندازه کافی ارتش بسازید تا بر دشمن غلبه کنید، و تاکتیک یا تفکر بسیار کمی در این فرآیند دخیل است. با این حال، با ادامه بازی، پایگاه‌های هوش مصنوعی ماهیت تدافعی‌تری پیدا می‌کنند و برای شکست دادن به تلاش (و ارتش) بیشتری نیاز خواهید داشت.شیلدها در کلش اف کلنز


اینجاست که بازی Clash of Clans شما را جذب می‌کند. برای ساختن ساختمان‌های بهتر به منابع نیاز دارید و برای وارد کردن واحدهای بهتر به ارتش خود به زمان نیاز دارید. اساساً همه چیز برای تکمیل و ارتقاء به زمان، منابع (و پول) نیاز دارد. به‌عنوان یکی از ویژگی‌های ژانر بازی‌های موبایل، کلش آف کلنز این جنبه را تقریباً ثابت کرده است.

البته، در حالی که نبردهای هوش مصنوعی می توانند مقدمه ای عالی برای اصول اولیه بازی باشند، PvP جایی است که لذت واقعی شروع می شود. قلعه شما پایگاه عملیات شماست و باید در برابر سایر بازیکنان از آن دفاع کرد. بازی شما را به صورت تک نبرد آغاز می کند، جایی که یا به قلعه های بازیکنان دیگر حمله می کنید یا توسط آنها مورد حمله قرار می گیرید. موفقیت شما در حمله یا دفاع به شما جوایزی می دهد که رتبه شما را در تابلوی امتیازات بالا می برد و همچنین منابع ارزشمندی را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت شما در مراحل اولیه به دست می آورد.

شما هیچ کنترلی بر ارتش یا پایگاه خود در خود حمله ندارید. هنگامی که نیروها بر روی قطعه زمین ریخته می شوند، مانند ساختمان های غارت شده به نزدیک ترین دشمن یا هدف اولویت دار خود حمله خواهند کرد. همین امر در مورد ساختمان های دفاعی نیز صدق می کند. اکثر آنها دارای الگوی حمله و اولویت بندی هستند و هوش مصنوعی بازی بقیه موارد را برای شما انجام خواهد داد. در حالی که مستقیماً درگیر حملات نمی‌شوید، همچنان می‌توانید تماشا کنید تا بدانید ارتش شما کجا شکست خورد و چه چیزی را باید بهبود بخشید.

سایر بازیکنان فقط زمانی می توانند به پایگاه شما حمله کنند که شما به طور فعال بازی را انجام نمی دهید. در شروع هر جلسه، یک به‌روزرسانی وضعیت در مورد حملات قبلی و تأثیر آنها بر غنائم و منابع شما دریافت خواهید کرد. شما همچنین فرصتی برای تماشای تکرار همه حملاتی که در این مدت اتفاق افتاده است، دارید. از آنها استفاده کنید تا ببینید دفاع شما در کجا شکست خورده است و چه ساختمان هایی برای مقاومت در برابر حملات در درازمدت نیاز به ارتقا دارند.

به طور کلی، جنبه حمله بازی جایی است که سرگرمی است. این یک روند مداوم برای یادگیری تاکتیک‌های تهاجمی و دفاعی جدید و مسابقه تسلیحاتی است تا ببینیم چه کسی می‌تواند پایگاه بهتری بسازد. از آنجایی که بازی برای مدتی زنده است، اکثر بازیکنان قلعه های خود را به خوبی ارتقا داده اند، اما همیشه هجوم بازیکنان جدید برای شکار وجود دارد.
نقشه های Clash of Clans


Freeze Attack در Clash of Clans


در حالی که حملات تک نفره سرگرم کننده است، اکشن واقعی بازی با تشکیل قبیله و مبارزه همراه است. شما به یک ساختمان ویژه به نام قلعه قبیله در پایگاه خود نیاز دارید تا فرصتی برای ایجاد یک قبیله از ابتدا یا پیوستن به یک قبیله موجود داشته باشید.

وقتی در واقع وارد یک قبیله می شوید، بازی به طور مرتب دو قبیله را در جنگ های قبیله ای در مقابل یکدیگر قرار می دهد. پایگاه شما، در کنار سایر افراد در کلن ها، روی نقشه جنگی تکرار می شود. سپس اعضا 24 ساعت فرصت دارند تا به پایگاه های مقابل آسیب وارد کنند. برنده غارت و اعتبار می شود، در حالی که بازنده باید زخم های خود را لیس بزند.

مزیت دیگر پیوستن به یک قبیله این است که اعضای قبیله شما می توانند به شما در دفاع در برابر حملات دشمن کمک کنند. آنها می توانند نیروهای خود را در پایگاه شما مستقر کنند تا شانس شما را برای دفع حمله افزایش دهند.

حملات تنها راه برای لذت بردن از بازی هستند. در حالی که جمع‌آوری منابع و ساخت‌وساز ساختمان مدتی طول می‌کشد، جمع‌آوری نیروها فرآیندی نسبتاً سریع است و کاری برای انجام دادن خواهید داشت.


گزینه های پولی در کلش آف کلنز


به طور کلی، کلش آف کلنز چند گزینه سودآور را در اختیار شما قرار می دهد تا پولی را که به سختی به دست آورده اید خرج کنید. اول، گزینه ای برای دریافت کلبه های سازنده بیشتر وجود دارد. کلبه‌های سازنده بیشتر به این معنی است که می‌توانید ساختمان‌های بیشتری را همزمان ارتقا دهید. زمان انتظار برای ارتقاء ساختمان از آزاردهنده ترین بخش های بازی است، بنابراین ممکن است تعجب آور باشد که چرا بازی تا این حد سودآور بوده است. اما هنگامی که شروع به پرداخت برای یک چیز کنید، مسائل به سرعت از کنترل خارج می شوند.

این بازی همچنین به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از Gems که می‌توانید با پول واقعی خریداری کنید، ارتقاء را به پایان برسانید یا منابع بیشتری دریافت کنید. شما هر چند وقت یک بار یک قطره سنگهای قیمتی رایگان دریافت می کنید تا انگیزه بیشتری برای خرج کردن و خرید بیشتر داشته باشید. از آنجایی که کل بازی حول محور اقتصاد Gem ساخته شده است، شما واقعاً نمی‌توانید سوپرسل (توسعه‌دهنده) را به خاطر تلاش برای جذب شما به ریزتراکنش‌ها سرزنش کنید.

در مقایسه با Lords Mobile، من در واقع فکر می کنم Clash of Clans در مورد کسب درآمد آنقدر بد نیست. مطمئناً انجام کاری برای شما هزینه یا زمان دارد، اما چیزهای ضروری بسیار کمی با محتوای پولی دریافت می کنید. همه اینها بر اساس این است که آیا شما مایل به سازش هستید یا خیر.


ویدیوی تبلیغاتی clash of clans رفتن به دریا


از زمانی که بازی در سال 2012 منتشر شد، به‌روزرسانی‌های زیادی دریافت کرده است و به نظر نمی‌رسد سازندگان به این زودی‌ها این روند را متوقف کنند. محتوای جدیدی تقریباً هر چند ماه یکبار منتشر می شود که یا برخی از مکانیک های بازی را تغییر می دهد، ساختمان ها و نیروهای جدید را معرفی می کند یا فقط گزینه های آرایشی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

پایگاه بازیکنان به طور طبیعی پس از هشت سال گیم پلی کوچک شده است. هنوز هم می توانید با کاربران قدیمی بازی روبرو شوید، اما بازیکنان جدید کمتری برای تقویت رقابت وارد می شوند.

Clash of Clans در آینده


در حالی که کلش آف کلنز یکی از لحظات محوری برای بازی های موبایلی بوده است که نشان دهنده پیشرفتی در طراحی بازی های موبایلی است، زمان آن مدت ها گذشته است. ویژگی‌های آن در طول سال‌ها به‌شدت به‌روزرسانی شده‌اند، اما محتوای اصلی همچنان پس از مدتی خسته‌کننده می‌شود.

اگر هنوز بازی را بررسی نکرده‌اید، می‌توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید. اما من به شما توصیه می‌کنم از بازی‌های جدیدی استفاده کنید که احتمال بیشتری دارد محتوای بهتری داشته باشند یا شما را در موقعیت متعادل‌تری نسبت به سایر بازیکنان قرار دهند.

نسخه مود شده با سکه و اکسیر و جم بی نهایت اضافه شد

آموزش های بازی کلش آف کلنز :


کاربران گرامی ، بخش آموزش های فارسی مربوط به بازی محبوب Clash of Clans در سایت گت انـدروید راه اندازی شد. برای ورود به این بخش و مشاهده آموزش ها بازی کلش آف کلنز اینجا کلیک کنید.


آپدیت نسخه Clash of Clans 15.0.4 اندروید
Various minor bug fixes and improvements
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.supercell.clashofclans

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 12 آبان 1401

آخرین ورژن:

15.0.4

حجم:

283 - 185 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Clash of Clans

دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans دانلود Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید دانلود بازی Clash of Clans برای اندروید
 1. 27 تیر 1399 20:36
  لایک 8
  مهمان امیر | ميهمان
  خیلی خوب بروز رسانی های بعدی هم همین جا بزارید ممنون

 2. 14 آذر 1398 04:45
  لایک 37
  آیداشونم | ميهمان
  دوستان سوپر سل جا داره همینجا از تیم خوبتون تشکر شایانی داشته باشم که این مسخره بازیه گلوبال و بساطی که مبدل به رلگاه جوجه فنچا کرده بودین و جمع کردین!🤣🤣🤦‍♀️🙏🏻👌خدایی ایول دارین🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 3. 4 آذر 1398 15:26
  لایک 7
  Kimia | ميهمان
  گلوبال دارع؟

  1. آریا
   آفلاین 4 آذر 1398 16:53
   لایک 13
   Arya | مدير کل
   اگر منظورتون گلوبال چت هست ، بله داره


   --------------------

 4. 22 تیر 1395 14:56
  لایک 14
  میهما نان | ميهمان
  اگه میشه بگین چه شکلی باید دانلود کرد بازی رو

  1. آریا
   آفلاین 4 آذر 1398 16:53
   لایک 10
   Arya | مدير کل
   روی لینک دانلود کلیک کنید !


   --------------------

 5. 15 تیر 1395 15:55
  لایک 13
  | ميهمان
  خدا کنه بی نهایت باشه

 6. 25 خرداد 1395 14:50
  لایک 9
  میهمان sina | ميهمان
  سلام اگه هک کلش نسخه8.332.9 رو تو سایت میگذاشتی خیلی خوب می شد.

 7. 21 خرداد 1395 21:41
  لایک 10
  REZA LOOOOOOOOOOOOOOON | ميهمان
  واقعا بازی خیلی باحالی است من انقدر این بازی رو دوست دارم که میخوام بالا پایین بپرم:D

 8. 7 خرداد 1395 13:49
  لایک 19
  میهمان فرناز | ميهمان
  خدا جونم داره دانلود میشه یعنی میشه خوب باشه مشکلی پیش نیاد

 9. 5 خرداد 1395 01:43
  لایک 9
  irangg | ميهمان
  خیلی سریغ ممنون

 10. 1 خرداد 1395 21:24
  لایک 21
  محمد | ميهمان
  ای کاش بازی مثل فیلمتون بود آنوقت کیف میداد

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.