Towerlands: Tower Defense TD
4.2
7938

Towerlands: Tower Defense TD

بازی استراتژیک دفاع از برج

دانلود Towerlands: Tower Defense TD v2.10 بازی دفاع از برج هک شده اندروید


اگر طرفدار بازی های استراتژیک آنلاین دفاع از برج هستید ، Towerlands: Tower Defense TD بازی اعتیاد آوری است که ژانر دفاع برج (TD) را با مکانیک استراتژی و عناصر نقش آفرینی (RPG) ترکیب می کند. استراتژی خود را برای دفاع برج انتخاب کنید. شما مانند یک ارباب، قلعه را در دنیای خیالی احساس خواهید کرد. هدف شما دفاع از قلعه در برابر دشمنان است و سرزمین های جدید را به دست خواهید
گرفت. برای دفاع از قلعه خود. برای ارتقاء و تجهیز ارتش خود با بهترین سلاح ها ، شهری بسازید. برج خود را قوی تر کنید تا از قلعه خود در برابر حملات راهزنان ، اورک ها و ارواح دفاع کنید. استخدام و آموزش واحدهای جدید برای افزایش قدرتمندترین ارتش در رتبه بندی جهانی. استراتژی خود را انتخاب کنید ، قلعه‌های دشمن را فتح کنید و طلای بیشتری کسب کنید. در مقابل رئیس حماسه بجنگید و غارت کنید. به یک قهرمان Towerlands در جنگ تبدیل شوید و سعی کنید همه قهرمانان مانند رزمندگان ، جادوگران ، کمانداران و بسیاری از مدافعان دیگر را ارتقا دهید. برای بازی با دوستان با یک طایفه می توانید منابع خود را با بازیکنان مبادله کنید و برای طلا و منابع با سایر طایفه ها مبارزه کنید. همه را شکست دهید و امپراتوری خود را مانند بهترین بازی های امپراتوری بسازید. شما می توانید از یک استراتژی متفاوت استفاده کنید ، برای مثال ، شما می توانید فقط از کمانداران برای محافظت یا فقط از جادوگران استفاده کنید ، یا می توانید بهترین ها را ترکیب کرده و استراتژی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

ویژگی ها:

- 1000 موج دشمن برای زنده ماندن
- 27 واحد برای کشف و آموزش
- 30 اثر هنری
- نقشه استراتژیک
- 6 ساختمان مختلف
- 3 مسابقه با دشمن: اورک ها ، ارواح ، راهزنان
- 8 مکان
- سیستم قبیله ای آنلاین
- رتبه بندی جهانی بازیکنان و قبایل
- قابلیت انجام بازی بصورت آفلاین


آپدیت نسخه Towerlands: Tower Defense TD 2.10 اندروید
Towerlands 1.6 ⛩⚔️

– Portals on the map! New gaming mode. Time to prepare all types of heroes. Win the portals, get the keys, and open the chest with a big reward!
– The map is much bigger.
– Even more points for battles on the map.
– A lot of visual changes.
– Bugfixes.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

mobi.blackbears.towerlands

تاریخ بروزرسانی:

10 شهریور 1401

آخرین ورژن:

2.10

حجم:

185 - 145 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


بازی استراتژیک دفاع از برج Towerlands: Tower Defense TD تصاویر

دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید دانلود Towerlands - strategy of tower defense اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.