Pocket Tanks
4.4
1,972

Pocket Tanks

تانک های جیبی
ورژن2.6.1 توسط litWise Productions LLC
مناسب 7 سال به بالا

دانلود Pocket Tanks v2.6.1 بازی استراتژیک تانک های جیبی اندروید

Pocket Tanks

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازی سازی BlitWise Productions, LLC که در گت اندروید منتشر شده است، یک بازی توپخانه ای پر سرعت است که یادگیری آن بسیار ساده و سرگرم کننده است. بازی سریع عالی برای دوستان و خانواده ، شما را برای ساعت ها سرگرم خواهد کرد. حریف خود را در تپه های خاکی دفن کنید ، یا با یک گلوله به او حمله کنید. قبل از جنگ از فروشگاه سلاح بازدید کنید تا خود را برای مبارزه آماده کنید ، یا از حالت Target Practice استفاده کنید تا تمام سلاح ها و بهترین تاکتیک های پیروزی را یاد بگیرید. با استفاده از کنترل های بسیار ساده ، هیجان پرتاب توپ را از سلاح های قدرتمند و سرگرم کننده در جبهه نبرد تجربه کنید. زاویه ، قدرت و آتش خود را انتخاب کنید. زرادخانه سلاح های بی نظیر و مفید شما شامل موارد زیر است: Napalm Firecracker ، Skipper، Cruiser، Dirt Mover، و ده ها نوع دیگر. Pocket Tanks را کاملا رایگان دانلود کنید و نبرد ها را با 45 سلاح هیجان انگیز یاد بگیرید. نسخه رایگان همچنین شامل بازی WiFi و آنلاین ، برای به چالش کشیدن دوستان شما در هر کجا که هستند می باشد.

ویژگی های بازی Pocket Tanks اندروید :
- بازی استرتژیک نبرد تانک ها
- سلاح های بی نظیر و قدرتمند
- تنظیم زاویه و قدرت شلیک
- کاملا رایگان
- دارای بازی آنلاین برای بازی با دوستان
- شخصی سازی در فروشگاه سلاح

آپدیت نسخه Pocket Tanks 2.6.1 اندروید
• 5 new weapons - the Puzzle Pack!
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.blitwise.ptankshd

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 24 مرداد 1400

آخرین ورژن:

2.6.1

حجم:

72 + 72 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android بستگی به مدل دستگاه شما دارد+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Pocket Tanks

دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید دانلود Pocket Tanks اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.